Dokážeš udržet tajemství?

• USA Can You Keep a Secret? (více)

Každý má svá osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce. Emma, hrdinka romantické komedie Dokážeš udržet tajemství?, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo. Z cizince se ovšem vyklube očekávaný Jack Harper, nový nejvyšší šéf v práci. Máloco může být strašnějšího, než jejich druhé setkání… A než pobyt v jedné kanceláři a asi i v jednom městě. Proč mu jen, proboha, říkala o svém bodu G?! A že by chtěla zkusit mít penis?! A že kafe v práci je úplně strašný?! Na pomoc musí přispěchat nejlepší kamarádka i šílená spolubydlící. Všechny společně pak spadnou do víru trapasů, náhod a komických situací, ze kterých ale i přesto může vzejít překvapivé pozvání na rande a láska. Láska, do které zasáhne další tajemství. Ty má totiž úplně každý. (Bontonfilm)

bubun

Nuda. Z toho nápadu s letadlem mohli vytřískat mnohem víc. Museli by to ale celé trochu jinak pojmout.... Obecně, hrdinka navíc není příliš sympatická a ten hlavní týpek je takovej jakože hezoun, a ještě k tomu milej - až moc. Vlastně tam není nikdo sympatickej (možná trochu ta transka Afroameričanka) a lidi ve firmě jsou na zabití. Vtipy nefunkční. Konec byl tak trapnej, že jsem si posledních deset minut musela dávkovat natřikrát. Nedoporučuju. ()

blondboss

Veľmi pohodová a príjemná komédia, pri ktorej človek aspoň na chvíľku vypne mozog a iba sa necháva unášať krásnymi krivkami Alexandry. Na druhej strane ale už po polhodinke to začína sklzavať do priemernej teenage až miestami trápnej žánrovky, ktorá je v niektorých momentoch zbytočne presladená. Každopádne ale v rámci žánru ok. 60 % ()

carly

Milý, zábavný a zasrdceberuvší film. Vizuálne krásny, hudobne správny, obsadenie skvelé, dej nezadrhával, zasmiala som sa, hlavným hrdinom to spolu pristalo, Emmine kamarátky aj šéfka boli úžasné, Alexandra ma prekvapila a Tyler potvrdil, že je viac než len rozprávkovo pekný. Ja som si to v kine užila. ()

Ronee

Vedela som, že pôjde nejaký dobrý nedeľný film, tak som vydržala úvodné animované titulky. Nevedela som, čo to bude zač, ale tušila som, že film nebude animovaný, ale normálne hraný. Zo začiatku prišla scéna z práce, kde sa hlavná hrdinka zamýšľala nad správaním ľudí, ako málo prejavujú svoje vlastné ja a ako sa zvyčajne štylizuju do niekoho, kým by len chceli byť alebo si myslia, že by takí mali byť. Sedí na firemnom stretnutí a zdá sa, že vôbec nerozumie svojej práci. Toto mi bolo dosť blízke, pretože začiatky v práci asi každý zažil, tak som pozerala ďalej a hneď sa mi film zapáčil. Hlavná postava mala zaujímavý štýl správania i obliekania a dosť som sa a ňou stotožnila. Určite film odporúčam, je to pohodova komédia. ()

Arsenal83

Najvtipnejší je asi popis k filmu, realita je však taká, že na zasmiatie sú tam dokopy tak 1-2 momenty. A kto si chce film pozrieť kvôli Alexandre Daddario, tak ok, ale varujem, že sa tam objaví aj Laverne Cox a to je kus na pohľadanie. Dlho som nevedel, či sa pozerám na preoperovaného muža alebo nejaký nepodarok plastického chirurga. Až potom mi došlo, že tento organizmus je transgender aktivista. Niet preto divu, že toto bezpohlavné neviem čo hralo v roku 2017 aj vo filme Obludárium. ()

• Keď Jack (Tyler Hoechlin) príde prvýkrát k Emme (Alexandra Daddario) do bytu, zahlási pri pohľade na obrázok, že je to najšťastnejší pes, akého kedy videl. V skutočnosti ide o psa Alexandry Daddario Levona, ktorého si adoptovala. (megajalec)
  • Jedno z priznaní Emmy (Alexandra Daddario) v lietadle je, že keď počuje skladbu od Imagine Dragons "Demons", rozplače sa. Alexandra Daddario si zahrala v inom videoklipe spomínanej kapely, a to v Radioactive (2012). (megajalec)
  • Film je založen na románu „Can You Keep a Secret?“, který napsala Sophie Kinsella. (ČSFD)