Dokážeš udržet tajemství?

• USA Can You Keep a Secret? (více)

Každý má svá osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce. Emma, hrdinka romantické komedie Dokážeš udržet tajemství?, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo. Z cizince se ovšem vyklube očekávaný Jack Harper, nový nejvyšší šéf v práci. Máloco může být strašnějšího, než jejich druhé setkání… A než pobyt v jedné kanceláři a asi i v jednom městě. Proč mu jen, proboha, říkala o svém bodu G?! A že by chtěla zkusit mít penis?! A že kafe v práci je úplně strašný?! Na pomoc musí přispěchat nejlepší kamarádka i šílená spolubydlící. Všechny společně pak spadnou do víru trapasů, náhod a komických situací, ze kterých ale i přesto může vzejít překvapivé pozvání na rande a láska. Láska, do které zasáhne další tajemství. Ty má totiž úplně každý. (Bontonfilm)

mira.l

Alexandra Daddario občas sympatická, občas, tedy o dost častěji, a to hlavně ze začátku, naprosto na pár facek. Tuctový, ničím vybočující a snadno zapomenutelný film, jakých už jsem viděl určitě několik desítek. Za pár dní nebudu vědět, o čem to bylo. A ještě že tak, protože pamatovat si dvě asi nejškaredější spolubydlící v dějinách filmu, to prostě nechceš. ()

Kritik.

V tejto kategórii jeden z tých lepśích a sympatických filmov. Dokonca ani tie sexistické vtípky, ktoré vedia často veľmi preráźať a nićiť príbeh, tu neboli až také prehnané. Romantické, čisté, na nič sa to nehrá, hlavná hrdinka prirodzená (oceňujem, źe niekedy sa uź ani vôbec neobhajuje) a sama sebou. Sympatickejšia než bola v Parenthoode :-P ()

JJaannee

Obyčejný, nenáročný film s pěkným hercem v hlavní roli, trochu bláznivou holkou a jejími přáteli. Romantika a další závan romantiky, trocha vtipných chvil..je fakt, že ten film neměl žádné vyvrcholení, žadné drama a najednou skončil. Dějová linie je přímá jak pravítko a najednou byl konec..ale po týdenním pracovním nasazení to bodlo.. ()

megajalec

Musím sa priznať, že v prvej polovici ma to prekvapilo bavilo. Malo to šmrnc, zaujímavý nápad, dokonca aj vtipné situácie, na ktorých sa dalo zasmiať. Lenže v druhej polovici to začala byť nuda a stokrát otrepaný a prevarený príbeh, odíde humor, rieši sa zamilovaná linka a samozrejme nejaký problém, ktorý tam museli tvorcovia dať. ()

Arsenal83

Najvtipnejší je asi popis k filmu, realita je však taká, že na zasmiatie sú tam dokopy tak 1-2 momenty. A kto si chce film pozrieť kvôli Alexandre Daddario, tak ok, ale varujem, že sa tam objaví aj Laverne Cox a to je kus na pohľadanie. Dlho som nevedel, či sa pozerám na preoperovaného muža alebo nejaký nepodarok plastického chirurga. Až potom mi došlo, že tento organizmus je transgender aktivista. Niet preto divu, že toto bezpohlavné neviem čo hralo v roku 2017 aj vo filme Obludárium. ()

• Jedno z priznaní Emmy (Alexandra Daddario) v lietadle je, že keď počuje skladbu od Imagine Dragons "Demons", rozplače sa. Alexandra Daddario si zahrala v inom videoklipe spomínanej kapely, a to v Radioactive (2012). (megajalec)
  • Keď Jack (Tyler Hoechlin) príde prvýkrát k Emme (Alexandra Daddario) do bytu, zahlási pri pohľade na obrázok, že je to najšťastnejší pes, akého kedy videl. V skutočnosti ide o psa Alexandry Daddario Levona, ktorého si adoptovala. (megajalec)
  • Film je založen na románu „Can You Keep a Secret?“, který napsala Sophie Kinsella. (ČSFD)