Dokážeš udržet tajemství?

Sophie Kinsella (kniha)

Peter Hutchings

Autumn Eakin

Jeff Cardoni

Príbeh: Ak vás napadne, že s vidinou blížiacej sa smrti neznámemu cudzincovi v lietadle prezradíte všetky životné tajomstvá? Nerobte to! Herecké obsadenie: Najväčším lákadlom filmu je Alexandra Daddario, ktorá sa konečne predviedla aspoň v nijakej hereckej rovine. Ale dalo sa z jej zjavu vyťažiť určite viac. Tyler Hoechlin je celkom sympatický a ako ústredná dvojica sa k sebe títo dvaja celkom hodili. Prevedenie: Zaujímavá zápletka ale na druhej strane strašne klišoidné rozuzlenie. Celkom uveriteľné nakoľko medzi hlavnými protagonistami fungovala celkom dobrá chémia. Pocity: Na naladenie romantického večera celkom ideálna voľba. Pridaná hodnota: Film moc nezaťaží mindset a nie je to ani zlátanina, ktorú méte po 5 minútach chuť vypnúť. 65%(11.4.2021)

První polovina byla fajn a ačkoliv mi připadalo, že hlavní hrdinka mohla dostávat trochu větší kapky, bavil jsem se dobře. Ta druhá se dle očekávání spíš než na komediální soustředila na romantickou linku a to už mě tolik nebralo. Na Alexandru Daddario se sice koukalo pořád dobře a s Hoechlinem jim to docela klapalo, ale na můj vkus bylo těch sladkobolných výjevů trochu moc. Navíc se vytratil vtip a když už na něj v těch několika málo momentech došlo, působil spíš trapně. Jednou se to dá. 55%(7.11.2019)

• Aljak

Idea fajn, koncept dobrý,... ale realizácia dosť zlá. Prehnané tlačenie na pílu takmer po celý čas výrazne poškodilo celý dojem z filmu. Ako sa vraví - menej je niekedy viac. Preafektované postavy s veľmi prihlúplymi reakciami, to nie je zrovna niečo, čo by ma tešilo. Navyše, tento štýl trápneho humoru fakt nemusím. Celkovo mal film veľmi máličko svetlých momentov, sem tam nejaký zmysluplný dialóg, takže celkovo žiadna sláva. A pritom, ako som napísal v úvode, tak idea a koncept mali celkom dobrý potenciál na úspech. Nuž... nevyšlo!(11.11.2019)

• Arsenal83

Najvtipnejší je asi popis k filmu, realita je však taká, že na zasmiatie sú tam dokopy tak 1-2 momenty. A kto si chce film pozrieť kvôli Alexandre Daddario, tak ok, ale varujem, že sa tam objaví aj Laverne Cox a to je kus na pohľadanie. Dlho som nevedel, či sa pozerám na preoperovaného muža alebo nejaký nepodarok plastického chirurga. Až potom mi došlo, že tento organizmus je transgender aktivista. Niet preto divu, že toto bezpohlavné neviem čo hralo v roku 2017 aj vo filme Obludárium.(30.9.2019)

• BOURQUE

Mala by to byť ľahká romantická komédia, ktorá so svojimi vtipnými momentmi a zaľúbeným mladým párom dokáže vzniesť zopár slnečných lúčov aj do života divákov. Výsledok je však fiasko. Vo filme (ako tak) funguje len zopár vecí. Chémia medzi A. Daddario a T. Hoechlin ani z ďaleka nie je tak dobrá, ako nám to chcú zobraziť. Vedľajšie postavy sa snažia nejako vylepšiť film, ale ani jedna z nich nemá dostatočnú silu. Každopádne je pozitívne, že sa nesnažia to celé úplne postaviť a predať na kráse Alexandri Daddaria (určite si na ňu spomeniete z prvej sérii True Detective). Osobné hodnotenie: 62% (**) (11.5.2020)

• - Film je založen na románu „Can You Keep a Secret?“, který napsala Sophie Kinsella. (Stoka)

• - Keď Jack (Tyler Hoechlin) príde prvýkrát k Emme (Alexandra Daddario) do bytu, zahlási pri pohľade na obrázok, že je to najšťastnejší pes, akého kedy videl. V skutočnosti ide o psa Alexandry Daddario Levona, ktorého si adoptovala. (megajalec)

• - Jedno z priznaní Emmy (Alexandra Daddario) v lietadle je, že keď počuje skladbu od Imagine Dragons "Demons", rozplače sa. Alexandra Daddario si zahrala v inom videoklipe spomínanej kapely, a to v Radioactive (2012). (megajalec)