Dokážeš udržet tajemství?

Peter Hutchings

Autumn Eakin

Jeff Cardoni
  • Arsenal83

Najvtipnejší je asi popis k filmu, realita je však taká, že na zasmiatie sú tam dokopy tak 1-2 momenty. A kto si chce film pozrieť kvôli Alexandre Daddario, tak ok, ale varujem, že sa tam objaví aj Laverne Cox a to je kus na pohľadanie. Dlho som nevedel, či sa pozerám na preoperovaného muža alebo nejaký nepodarok plastického chirurga. Až potom mi došlo, že tento organizmus je transgender aktivista. Niet preto divu, že toto bezpohlavné neviem čo hralo v roku 2017 aj vo filme Obludárium.(30.9.2019)

• zorrra

Zo začiatku ma to aj celkom bavilo, ale čím dlhšie to trvalo, tým viac som mala pocit, že je to totálna blbosť. Príbeh o ženskej, ktorá sa hanbí za to, že plače pri pesničke od Imagine Dragon? Naozaj??? A dalo by sa povedať, že takýchto "wtf"vecí tam bolo omnoho viac. Po čase som už doslova čakala, kedy film skončí...A to som nemala od toho ani veľké očakávania, takže hoci je herečka na pohľad pekná, po nejakej dobe ma doslova začali otravovať tie jej výrazy. Odporúčam ako ozaj nenáročnú oddychovku pri vééééľmi nudnej nedeli, keď už neviete, do čoho by ste pichli :-)(27.9.2019)

Obyčejný, nenáročný film s pěkným hercem v hlavní roli, trochu bláznivou holkou a jejími přáteli. Romantika a další závan romantiky, trocha vtipných chvil..je fakt, že ten film neměl žádné vyvrcholení, žadné drama a najednou skončil. Dějová linie je přímá jak pravítko a najednou byl konec..ale po týdenním pracovním nasazení to bodlo..(11.10.2019)

Milý, zábavný a zasrdceberuvší film. Vizuálne krásny, hudobne správny, obsadenie skvelé, dej nezadrhával, zasmiala som sa, hlavným hrdinom to spolu pristalo, Emmine kamarátky aj šéfka boli úžasné, Alexandra ma prekvapila a Tyler potvrdil, že je viac než len rozprávkovo pekný. Ja som si to v kine užila.(8.10.2019)

Pohodový film na večerný relax."Can You Keep A Secret?" moc neoplýva inteligenciou, no na druhú stranu vie ukázať svoje srdce a vie pobaviť. Je tu niekoľko dobrých fórov, je zaujímavé čo si môže človek z jedného letu zapamätať a okrem toho Alexandra Daddario je milá a celkom dobre ju v tej role vidím. Mojou obľúbenou postavou je asi jej najlepšia kamarátka v podaní Sunity Mani. Myslím si, že tá tomu pridáva presne ten potrebný šarm, ktorý film potrebuje. Tyler Hoechlin je okey, no nemyslím si, že podáva nejaký vynikajúci výkon. Ale majú s Alexandrou Daddariou celkom dobrú chémiu a vedia spolu ladiť. Laverne Cox je tiež dobrá a opäť v role, ktorú jej verím. Vo filme však niektoré veci zase naopak moc nefungujú. Kimiko Glenn je tu podľa mňa vysoko otravná. Dievča vie byť sympatická a milá, no v tomto prípade to absolútne nerobí a vďaka tomu proste nefunguje. Jej postava mala ísť podľa mňa von. Kolegovia Emmy sú podľa mňa skoro všetci hrozní a nemajú problém strčiť niekomu dýku do chrbta pre pár posmeškov a podobne. A nemal som chuť ich sledovať, lebo ani raz som sa o nich nejako nezaujímal. Síce sa pár veci dozvieme od Emmy v lietadle, ktoré sú celkom vtipné. Mne to úplne na jedno pozretie stačilo a ako komédia s romantikou to nie je to najhoršie. Zvážte si pre a proti a uvidíte . Hodnotenie: B-(27.9.2019)