Dokážeš udržet tajemství?

Sophie Kinsella (kniha)

Peter Hutchings

Autumn Eakin

Jeff Cardoni

Milý, zábavný a zasrdceberuvší film. Vizuálne krásny, hudobne správny, obsadenie skvelé, dej nezadrhával, zasmiala som sa, hlavným hrdinom to spolu pristalo, Emmine kamarátky aj šéfka boli úžasné, Alexandra ma prekvapila a Tyler potvrdil, že je viac než len rozprávkovo pekný. Ja som si to v kine užila.(8.10.2019)

Obyčejný, nenáročný film s pěkným hercem v hlavní roli, trochu bláznivou holkou a jejími přáteli. Romantika a další závan romantiky, trocha vtipných chvil..je fakt, že ten film neměl žádné vyvrcholení, žadné drama a najednou skončil. Dějová linie je přímá jak pravítko a najednou byl konec..ale po týdenním pracovním nasazení to bodlo..(11.10.2019)

Pohodový film na večerný relax."Can You Keep A Secret?" moc neoplýva inteligenciou, no na druhú stranu vie ukázať svoje srdce a vie pobaviť. Je tu niekoľko dobrých fórov, je zaujímavé čo si môže človek z jedného letu zapamätať a okrem toho Alexandra Daddario je milá a celkom dobre ju v tej role vidím. Mojou obľúbenou postavou je asi jej najlepšia kamarátka v podaní Sunity Mani. Myslím si, že tá tomu pridáva presne ten potrebný šarm, ktorý film potrebuje. Tyler Hoechlin je okey, no nemyslím si, že podáva nejaký vynikajúci výkon. Ale majú s Alexandrou Daddariou celkom dobrú chémiu a vedia spolu ladiť. Laverne Cox je tiež dobrá a opäť v role, ktorú jej verím. Vo filme však niektoré veci zase naopak moc nefungujú. Kimiko Glenn je tu podľa mňa vysoko otravná. Dievča vie byť sympatická a milá, no v tomto prípade to absolútne nerobí a vďaka tomu proste nefunguje. Jej postava mala ísť podľa mňa von. Kolegovia Emmy sú podľa mňa skoro všetci hrozní a nemajú problém strčiť niekomu dýku do chrbta pre pár posmeškov a podobne. A nemal som chuť ich sledovať, lebo ani raz som sa o nich nejako nezaujímal. Síce sa pár veci dozvieme od Emmy v lietadle, ktoré sú celkom vtipné. Mne to úplne na jedno pozretie stačilo a ako komédia s romantikou to nie je to najhoršie. Zvážte si pre a proti a uvidíte . Hodnotenie: B-(27.9.2019)

Pohodová romantická komedie, které nejde téměř nic vytknout. Jednoduchá s dobrou myšlenkou a nápadem, svižná, vtipná. Alexandra Daddario se ze hraní teenagerek přehoupla na dvacítky, ale moc ji to neubralo. Za vyzdvihnutí stojí dobrý herecký výkon Sunity Mani. Film, který neurazí a na oddech naprosto ideální.(17.10.2019)

• Aljak

Idea fajn, koncept dobrý,... ale realizácia dosť zlá. Prehnané tlačenie na pílu takmer po celý čas výrazne poškodilo celý dojem z filmu. Ako sa vraví - menej je niekedy viac. Preafektované postavy s veľmi prihlúplymi reakciami, to nie je zrovna niečo, čo by ma tešilo. Navyše, tento štýl trápneho humoru fakt nemusím. Celkovo mal film veľmi máličko svetlých momentov, sem tam nejaký zmysluplný dialóg, takže celkovo žiadna sláva. A pritom, ako som napísal v úvode, tak idea a koncept mali celkom dobrý potenciál na úspech. Nuž... nevyšlo!(11.11.2019)