poster

Čára

 • USA

  Tall Girl

Komedie

USA, 2019, 102 min

Režie:

Nzingha Stewart

Scénář:

Sam Wolfson

Hudba:

Mateo Messina

Producenti:

McG, Mary Viola

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Helen Huang
(další profese)
 • Marze
  **

  Dorostenecká pohádka, ale pobavilo mě několik hlášek. Nálada Ameriky se změnila, ale necítil jsem moc empatií pro problémy bohatých teenagerů , kteří jezdí do školy v drahých S.U.V. autech. Na stereotypech je zde vidět, jak nezájem o sociální média formuje jejich životy. Scénář Sama Wolfsona selhal přinést cokoli nového. Čára není film s hloubkou, ale musím přiznat, že okouzlující je. Ty americké reálie života na předměstí se zastřiženými trávníky se mi zdají velmi odpudivé, ale už to pomalu se záplavou amerických filmů vypadá, že je to světová norma.(17.1.2020)

 • StormyWhispe
  ***

  Vybaflo to na mňa na Netflixe a povedala som si, že k upratovaniu kuchyne by to mohol byť ideál. Aj bol. Je to fajn komédia z prostredia strednej školy, ničím neohúri, ani neurazí, ale na konci sa budete priblblo a spokojne usmievať, ako krásne to dopadlo. Byť mladšia, tak sa asi roztopím. Príjemné 3* :)(17.9.2019)

 • Streeper
  **

  Říkám si, jestli to klišé o střední školách nezačíná být trochu nuda? Opravdu je to na amerických školách tak strašné? Je to neustále to same pořád dokola, co můžeme vidět v romantických teens komediích. Mladá holka, která si o sobě nic moc nemyslí se zamiluje do úplného adonize a pro něj udělá cokoliv, I když ve skutečnosti má vedle sebe skvělého přítele, ktrý jí vždycky bránil. Hlavní hrdinka je možná sympoška, ale rozhodně neutáhne celý film, tak jak si tvůrci mysleli. Spousta romantických klišé hovadin, které mají mazat med kolem huby dospívajícím dívkám.(3.4.2020)

 • Flipnic-RE
  **

  To jsem si dal, ...achjo ... :-D Po 10ti strašně cool barevnejch minutách mi došlo, že koukám na film pro 15ti letý teenagery... No a nějak sem si řekl,, že to dokoukám, tak jsem to teda dokoukal ... No jako bylo to v pohodě, ale je to fakt pro puberťáky. Tak pokud je vám 15, tak si připočtěte ještě 2* (i když si myslím, že 15ti letí dnes stejně už taky sjížděj porno na datech a tohle jim příjde přeslazený jako mě ...). Mělo to hezký barvy a řešila se tam celou dobu jedna pusa !! :-D mazec fakt ... ;-))(6.10.2019)

 • haWranka
  **

  Představte si slovo “klišé”, Vidíte ho? Tak ta dáááá, to je tenhle film. Ono by na tom ani nebylo nic tak špatnýho - člověk přeci musí taky žehlit, no ne? Jenže tady mi vadili hlavní mužštví představitelé. Jeden přeslazený cukrkandl (v prvním záběru jsem si ho spletla s ženskou), druhý totálně nesympatický trouba. A ani jeden se zoufale nehodil k hlavní hrdince. Škoda...(16.9.2019)

 • - Jodi Kreyman (Ava Michelle), které bylo v době uvedení filmu ve skutečnosti pouze 17 let, měřila 187 cm. (cmenda)