Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jednoho jarního dne roku 1897 se městské paničky Adrienne a Alice se služkou Rose vydají na dobročinný pařížský bazar, kde se odehraje šokující tragédie. (Netflix)

Recenze (3)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvod ako z partesu to určite nebol. Prakticky v celej časti len horí. Chápem, že požiar je ústrednou témou, ale nemusíme mu venovať 3/4 času bez toho, aby sme sa dozvedeli niečo hlbšie o postavách. A vlastne sme nedostali ani na konci nejaké lákadlo na druhú časť. Snáď sa to zlepší. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl... uvedení do prostředí, představování postav? Letem světem. Jdem hned na to!! Zapalte oheň!!! MA-SA-KR! Už dlouho se mi nestalo, abych zírala s otevřenou pusou... ty vole. Je mi fakt úzko ještě teď. 4,5* ()

mosem 

všechny recenze uživatele

I když chápu, že požár bazaru startuje seriál a povede k dalším dějovým zvratům, nemohl jsem se ubránit pocitu, že délka záběrů požáru je podřízena délce dílu. Jestli na jednom místě je řečeno "za dvacet minut vše zachvátil požár"...myslím, že ve filmovém reálu to trvalo déle. Ano, bylo to natočeno dramaticky a přesvědčivě, citelně a oprávněně to zahrálo divákům na city a na nervy. Jen to prostě bylo dlouhé. Alespoň pro mne. ()

Reklama

Reklama