Daphne padne do oka nápadníkovi z královské krve a potřebuje od Simona poradit ohledně vztahů. Lady Featheringtonová se výhrůžkami snaží donutit Marinu k sňatku. (Netflix)

Bozvav

První vtipný zásek, když dva degenrovaní příslušníci šlechty čučeli v noci na vyhaslá kamna a hráli si na supermana: "Zapálím ty kamna pohledem, nezapalím, no nic studené mléko taky dobré". Řekla bych, že tady se konečně rozjíždí charakterové prokreslení postav, na drobných detailech je krásně vidět jak děsně nudný a zahálčivý život aristokracie vedla a jak ty nanynky byly většinou tupé a nevzdělané chudery bez vlastní ceny. Stejně vtipné je i to, jak si ty chudery představují vztah, nicméně je to dosti klišé představa, neb dle dochovaného z mnohé korespondence, všechny tak úplně vědomostmi nepolíbené nebyly. Tento díl zatím nejlepší za mne 75% ()

Luk Skywalker

Studené mléko pobavilo, ale jestli by opravdu kvůli tomu nebudili služebnictvo si opravdu nejsem jist. Dále popis masturbace byl také poutavý. Daphne se plně zapojila do hry a Marina nakonec taky. ()