Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Loretta

Tohle se vlastně hodnotit nedá, protože to nedodržuje prakticky žádné normy televizní tvorby, čili i hodnocení "odpad" je tady zbytečné plýtvání. Krom jiného (směšného, bizarního, úchylného, apod.), je to teda hlavně smutné. Tohle je totiž člověk, kterému týden co týden dává svůj prostor (jako jedinému) prezident republiky a je to člověk na jehož televizi si svou polívčičku přihřívá prezidentův mluvčí ve svém vlastním pořadu. Už jen z toho je zřejmé, co je to za lidi. Protože oběma pánům z Hradu je dán dar zraku a protože oba musí vidět tu neuvěřitelnou trapnost výše zmíněného, přesto, nebo právě proto v tom pokračují. Je to smutný. A nechutný. ()

Kalda69 odpad!

Po prvnim dilu jsem chtel dat alespon 1 * ale po druhym dile to je jasnej odpad a pan Soukup by si mel nechat udelat psychiatricky vysetreni. ()

Dr.Ummer odpad!

Pokud se chcete ve svém životě věnovat profesi režiséra, scénáristy, kameramana, nebo jakékoliv jiné práce pro film, zde máte unikátní návod. Ano, opravdu. Dělejte všechno přesně naopak, než je v tomto seriálu a nemůžete udělat více chyb, než je zde. Tento seriál je spíše pokusem o vtip. O vtip se neuvěřitelně špatnou kamerou, prostředím, hereckými výkony i scénářem nebo jakýmkoliv příběhem. (HAhaa) ()

Kvidoland odpad!

Obávám se, aby se sen, který je znázorněn v tomto seriálu JAROMÍRA SOUKUPA nestal skutečností. Jestli tenhle člověk vyhraje kandidaturu na prezidenta, tak jsme hodně v prdeli. A já můžu rovnou odletět na nějaký random ostrov v Oceánii, stát se místním domorodcem a už nikdy odtamtud nevylézt, protože pochopím, že svět je velmi kruté místo, kde spravedlnost prohrála na plné čáře. AKTUALIZACE: Zatím se naštěstí tak nestalo a Premíer tak stále zůstane nesplněný sen našeho pana Soukupa. ()

Aideon odpad!

Tento seriál nebo spíš "onemanshow" dopadla podle mých očekávání. Hlavní postava a snad všechny zbylé postavy, které si střihl Jaromír Soukup byli mizerné. Dalo by se čekat, že u seriálu s hrstkou postav budeme mít postavy vysoce kvalitní, ovšem to se nestalo. Scénář, dialogy a monology jsou katastrofické. Zápletka nebo nějaký děj v podstatě neexistují. Jedná se prostě o typické komentáře Jaromíra Soukupa k politice. Bohužel tady nemohu vyzdvihnout ani kameru a vedlejší postavy (jelikož žádné kromě sekretářky nejsou). Ačkoliv jsem se snažil najít něco, nic co by za tu jednu hvězdičku stálo tam nebylo. ()

Marsu88 odpad!

Vzhledem k tomu, že jsem zvědavej jak veverka, rozhodl jsem se, že zjistím, proč má tohle dílo tak strašný hodnocení. Během prvního dílu jsem už po 5 minutách z 20 nevěřícně zíral na to, jak někdo mohl vytvořit tak nudnej seriál naprosto o hovně. U druhýho dílu jsem stihnul usnout ačkoli má jen poloviční stopáž. Třetí díl měl bejt zatím nejdelší, ale to už jsem fakt nevydržel a vypnul to, protože to hodnocení opravdu odpovídá tomu, jak velká sračka to je. Víc dílů jsem na YT naštěstí nenašel a nejspíš už nikdy hledat nebudu. ()

failer11 odpad!

Hrůza, seriál bez nápadu, jen ztráta času. Pokud se tento seriál někomu líbil doporučuju vyhledat odbornou pomoc. ()

l4zarus

Neskutečně procítěný pořad plný jemné kvalitní zábavy, která pohladí po srdíčku. Neuvěřitelný a sofistikovaný herecký výkon. ()

Davule odpad!

Bože dobrý, za co? Tohle prostě nejde, trapností se mi zkřivila páteř. Ulice je proti tomuhle mistrovské dílo. ()

BesnaSrnka odpad!

Soukup si zrejme všimol úspech Zelenského na Ukrajine, ktorý to z komika, hrajúceho sa na prezidenta, dotiahol na skutočného prezidenta. Soukup sa teraz snaží indoktrinovať obyvateľstvo predstavou, že by aj on mohol byť premiér. Iné vysvetlenie nemám. ()

intheend odpad!

Tak sem viděl necelejch 11 minut a musim se přiznat, že je to na hodnocení WTF. Souhlasím s uživatelem JKL, že to opravdu působí jako porno před tím než se něco stane. Pokud si Soukup myslí, že je to vtipný nebo, že je to vůbec něco, asi by měl opravdu navštívit psychiatra. ČSFD by snad mělo zvážit vytvoření kategorie, kde by bylo možné dát jen pět stupňů odpadu. ()