Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

ToddB odpad!

Když je člověk tak blbej, že už si neuvědomuje, že je blbej, tak je konečně šťastnej. A Soukup je ten nejšťastnější. ()

Rhaegar odpad!

Abych parafrázoval Terryho Pratchetta tak ten seriál je tak špatný, že se přibližuje genialitě z druhé strany. ()

krpik odpad!

něco jako v jednom díle Simpsovích kdy pán Berns koupil televizní kanál aby dosáhl svého a natáčel sitcom se Smidrsem a sakra i oni byli vtipnější než toto ()

Yofilmrapeme odpad!

Člověk by řekl, že po 13 pořadech už aspoň Jaromír Soukup získá nějaké zkušenosti a pojem o tom co dělá, jako někdo kdo se na Soukupovi baví pravidelně mi bylo jasné, že se tak nestane. Soukup není ani schopnej se naučit text, co hůř, že se nikdo ani neobtěžuje s přetočením scény. Jinak si Jaromír jede takovou svojí klasiku akorát ho omrzelo hraní si na moderátora, tak si pro změnu hraje na premiéra. Názory a poselství jsou stejné jako u zbytku jeho pořadů. Se Soukupem je to tak, že první tři minuty co běží jeho pořad se mu smějete, ale to rychle opadne a musíte to vypnout. První díl jsem sjel na třikrát a další si nepustím, už to i přestává být legrace. ()

Johny44 odpad!

Že to je ta největší sračka, co byla natočena, o tom snad už nemá cenu ani psát. Toto se bude jen těžko překonávat. Než sledovat tento hnůj, bylo pro mě zajímavější, projet zde jeho hodnocení. Asi 99,9 % lidí dalo zcela samozřejmě " odpad". Pak se našlo pár jedinců, kteří se velmi podobají Karlu Nešporovi, primáři protialkoholního oddělení. Ano, to je ten neskutečně veselý pán, co se neustále směje, ať se děje, co se děje. Nesmál se jen jednou v životě. Když sledoval Soukupa v roli premiéra. Přesto jemu podobní dali tomuto " dílu" jednu hvězdu. Pak dlouho nic a najednou se zjeví skupina lidí, kteří dají 5 hvězd a dají to na úroveň Forrest Gumpa, Zelené míli, či Kmotrovi!! Do teď jsem netušil, že za nickem ..Drolin, Drogbicc, X traper, Odraz, Cobur, Schredel, Martinsky, Doc Mac Coy, Baddass,01, Ripicong, Moskyto, Avs727, Weraptor, I4zarus, Dynamo, Tomajda CZ,Stasak, Razas, a´Blackman 21Robroy Jan Dinh,Winderyx, Kapitan Laska, Fastergo, Stanslon, Janmanas, Grawien, Walace, Oral BB se asi skrývá Jaroslav Soukup, jeho teta, pes, kočka, křeček,babička, strejda, děda, manželka, druhá manželka, milenka, druhá milenka...Kateřina Brožová, Jíří Ovčáček, Tomio Okamura a Miloš Zeman. Těžko totiž uvěřit tomu, že by se našel nějaký jiný zoufalec, který by dal nejvyšší hodnocení. ()

kelley odpad!

Existují dobré filmy (resp. seriály), průměrné filmy, podprůměrné filmy, dno, peklo.... pak dlohuo nic... a pak... ještě furt nic... a až tady je to! Neuvěřitelné! A prosím - nedávejte mu plný počet hvězd z recese. Ani to si nezaslouží. ()

tomzem odpad!

Viděl jsem pana Soukupa jako plnohodnotného prezidenta, ale po zhlédnutí pěti sekund ze sitcomu Premiér, jsem měl chuť spáchat atentát na tento živočišný druh, než se rozhodne rozmnožit. ()

aneta105 odpad!

Varování, pokud jste viděli více jak 1 minutu, nejspíš se vám rozteče mozek, jako málem mě. A pokud se to někomu líbí musí být víc narušený jak Soukup. ()

Ondra.T odpad!

Když jsem si na CSFD zakládal před pár lety účet, zařekl jsem se, že jednu hvězdičku žádnému filmu nedám, prostě proto, že takový film nedokoukám a tak si nebudu jistý, jestli se film po mém odchodu nezlepší. Prostě ne, žádný film si podle mě špatné hodnocení nezaslouží! AŽ NA TUHLE KRAVINU! ZA TŘI MINUTY SLEDOVÁNÍ JSEM ZESTÁRNUL O TŘICET LET, DOSTAL ARYTMII A TURINGŮV SYNDROM, TUŽKOU SI PROPÍCHL OBA BUBÍNKY A VYDLOUBL JEDNO OKO! Volám si záchranku... ()

dejf96 odpad!

nejsem psycholog ani psychiatr, ale ten člověk normálně zešílel. myslím, že odborníci by na jeho infantilní předvádění se (ve své vlastní rádobytelevizi) našli číslo diagnozy. připomíná mi to chování rozmazlenýho fracka, jenže v jeho letech už působí neskutečně trapně. no a snaha o "herectví" .... ani v náznaku! spíš vánoční besídka zvlášní školy splichtěná za dopoledne, no a večer předvedem, co sme secvičili.... inu, i když má někdo hromadu peněz, neznamená to, že si může všechno dovolit...ubohá, nedomyšlená píííííííčovina.... ostatně jako vše z produkce této TV Blbohradov! ach jo, došlo mi, že sem psal jen negativně a chybí nadhled....OK podívejme se z oběžné dráhy, tam si toho jistě ani nevšimli ()

xulux odpad!

Označení satira, je urážkou tohoto slova, toto je ubohá žumpa lidské debility! Když se člověk pohybuje u filmu, slyší hodně věcí, co se děje v zákulisí TV Barrandov a je to opravdu síla. Vládne tam jediný, nejlepší a vše znající Jaromír. Kolem sebe partu "Yes men´s" poklonkovačů, kteří pro udržení koryta, jen utvrzují to hovado, že něco snad umí a všemu rozumí! Tahle parta, by zasloužila veřejně zavřít do pranýře, aspoň na rok a pořád by to bylo málo! Není vtip, že se vše jede na první dobrou, to je realita, protože Jaromír je přeci herecká (š)pička ... Jako hláška, kterou údajně sám Jaromír pronesl u tohoto seriálu, že tam nemůžou být jiní (ne)herci, protože by nestíhali jeho hereckou profesionalitu, to je jako hodně silná káva. Osobní doktor JS, by měl rychle zvýšit medikaci a nejlépe změnit prášky, tyhle fakt nezabírají. Určitě se tam mnohokrát odehrává dramatická scéna, nejvíce parodovaná, z filmu Třetí říše, kdy JS si tam nechá ty své pohunky a jenom řve, proč nemá sledovanost, jeho dokonalost "JÁ PRVNÍ" a za dveřmi se maskérky utěšují, že ty vrásky z rozčílení, překryje více pudru ... Si z něj dělají lidi srandu, protože všichni, mimo tu jeho úzkou bublinu, vidí tu debilitu a nemohou tomu uvěřit. Nemluvě o reklamách na Auto JS, Lékárnu JS, Alzáka JS a nevím co všechno. Nasaďte mu léčbu elektrošoky, nebo TO snad ještě národ zvolí za prezidenta a poté se budu tiše modlit, v koutku své nové plostrované místnůstky v blázinci, za jadernou válku .... ()