Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

prenosil3 odpad!

Po shlédnutí tohoto hm "seriálu" mi vytékaly oči a uši rektálním otvorem. Nicméně tento výměšek to nechtěl zhlédnout, takže to zalezlo do hajzlu, kam patří i tento seriál. Nic horšího snad ani není. ()

QeeBee odpad!

Jsou seriály, kde jsou alespoň hezcí herci a herečky. Jsou seriály, kde jsou alespoň pěkné kostýmy/krajina/... V tomto seriálu je naprosté h*vn*, vlastně Jaromír Soukup. To dává smysl. ()

Jarsey odpad!

Je Jaromír Soukup jen provokatér nebo člověk bez špetky soudnosti? Protože jinak si nedovedu racionálně vysvětlit, že někdo tohle vypustí do éteru a ještě tomu říká sitcom plný vtipných momentů. ()

FakyCB odpad!

Tohle má být politická satira? Mám obavu o duševní zdraví Jaromíra Soukupa, protože tohle nemůže vymyslet člověk, který má pět pohromadě. ()

ferryrys98 odpad!

Šílený, ten člověk jehož jméno nesmíme vyslovit, by měl zkrachovat, schovat se hluboko do země, jít dělat něco prospěšného. Kdyby ta televize nebyla jeho, nikdy by se nám to nedostalo na obrazovky. Strašný ()

UnCool odpad!

To snad není ani možné myslet vážně. Tam snad Soukup realizoval parodii na své mokré sny, to je bizár nejhrubšího kalibru. ()

Horal.P odpad!

Ještě jste dnes nezvraceli ....a nechcete ? Tak si tohle "veledílo" ,s narcistním pseudomoterátorem v hlavní roli, nikdy nepouštějte. Míra trapnosti je tak s trašlivá , že to nelze slovy povědět !!! ()

Duffman 97 odpad!

NÉÉÉÉ ONO SE TO ZAŽÍRÁ DO MOZKU!!!!!! Už mi z toho hrabě.....vidím Soukupa v každém,vidím ho všude!!! Mám Soukupovní schizofrenií ()

Dalajlada odpad!

Dal jsem si tu práci a podíval se na prvních 5 minut. Souhlasím s tím, co se ve zdejších kruzích píše. Je to sračka. A neskutečná. Na druhou stranu má pravdu v tom, že je náš premiér prolhaná krysa. Ale body to tomu nevynese. ()

dchvalda odpad!

Příběh schizofrenika který by měl být zavřený v nějakém ústavu... Hodno Barrandovskeho "humoru" a inteligence jeho diváků. ()

Jean_Calid odpad!

Slyšel jsem, že je to hrozné. Tak jsem si to dnes pustil. A nebylo to hrozné. Bylo to naprosto příšerné. Postava by se měla jít léčit, stejně jako autor této šílenosti ()