Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po improvizovaném mírovém setkání s jakuzou je Tozawa vydán na milost a nemilost svým vlastním činům. Samantha začíná splácet svůj dluh vůči Matsuovi. Jake chce získat od Ishidy tip. (HBO Max)

Recenze (7)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Některé seriály přepálí začátek, který je skvělý, ale s přibývajícími díly pak kvalita upadá; tato záležitost začala spíše pozvolna, ale stále se zlepšuje. Šestá epizoda mě bavila natolik, že jsem už ani nehledal důvody pro snížení hodnocení a rovnou jsem tam fláknul pět pěticípých. Tvůrcům se daří postupně proplétat zatím volnější dějové linie do jednoho logického celku, který na mě teď působí kompaktním dojmem, má velmi slušnou atmosféru, obsahuje solidní porci manipulací a intrik a jako bonus nechybí ani dávka nespoutaného násilí. / Poučení: Kdo hledá, najde. Někdy i to, co nechtěl. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tozawa se zaťatými pěstmi prosí o odpuštění za minulý útok, který měl narušit mír ve městě. Takové zostudění v podobě pokleknutí, kdy každá část jeho těla evidentně hoří vztekem, bude mít dohru. Obří zásilka pervitinu zamíchá několika vztahy. Katagiri žádá impulzivního Adelsteina, aby byl trpělivý a nic neuspěchal. Marně. Výsledek znamená na jedné straně selhání policie, na druhé tip poškodí Adelsteinovu pověst u ní. A Tozawa se konečně dozvídá o „cizáckém“ reportérovi japonského deníku. Konečně už víme, pro koho pracuje a koho chrání Miyamoto. Jake znovu otravnější než minule, navštíví Tozawova novinářského poskoka, tváří se jako jeho oddaný následovník a získá si (opět naprosto snadno) jeho důvěru. Sato, který bojuje se svými vlastními démony, vyřeší Samanthin problém. Za mě jde celková kvalita stále trochu dolů. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takze posahany brasko? Prekvapilo, chudak redaktorka. To musi byt brutus, vracat sa po celodennom strese v praci a "navazani sa" sefov k takto "nacatemu" rodinnemu prislusnikovi. Blondacik to pototo grandiozne. To je tak, ked si doma u vysokeho sefika s rodinkou "vareny-peceny". To je potom ego velmi vysoko. I ked bol "mierne" odrbkany, plati napisane. Zaver tradicne fajny. Je vsak velka skoda, ze dokazu v zaverecnych minutach zhutnit atmosferu a dat i paradny song, ale polovica dielu bola tentokrat nezazivna az telenovelova. Skoda. 60% ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príjemná epizóda, realisticky zachytené to ako naivný novinár zničí prácu polície a ako pochopiteľne z vlastného zlyhania obvinia políciu. A výstižný je aj skorumpovaný policajt. Čo tak nejako nechápem je tým asi 200 technikov, ktorý majú lietadlo rozobrať, ale hľadajú iba tam kde im šéf prikáže, ale asi aj to by sa dalo prehliadnuť. Psík na vyhľadávanie drog však už chýba príliš, aj vzhľadom na rok v ktorom sa dej odohráva. Asi najlepšími momentmi sú stretnutie šéfou jakuzy a Palina v klube... ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi už jsem z toho natahování irelevantních zápletek unavený, ale i když se relativně hodně děje, já se polovinu epizody nudil. Naprosto vůbec mě totiž nezajímá protivná pipka a její trable a navíc chování “gaijina” mi přijde krajně debilní a protivné. Takže i když si to epizoda objektivně nezaslouží, dávám jen průměr. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama