Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jake se snaží vzpamatovat z nepovedeného zásahu a Samantha se stále zoufaleji pokouší najít Polinu. Sato se díky svému výsostnému postavení v Chihara-Kai ocitá pod tlakem. (HBO Max)

Recenze (6)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sedmička sice trochu postrádá tempo a tu správnou filmovou dynamiku, ale autentické Tokyo vyobrazuje jako máloco a navíc je, jak je to už v téhle minisérii zvykem, absolutně nepředvídatelná, navíc bez jakýchkoliv klišé a oslích můstků. Za to chvála ať je to koukatelné a divácky přitažlivé jakkoliv. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Předposlední díl a přesto máme čas na osobní odbočky (bývalý spolužák), které jsou naprosto irelevantní k hlavní dějové lince. To samé “kámoši protivné pipky”. Koho zajímá, že zmizela? Nejzajímavější je linka (a jediná co drží hodnocení) s policií. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Katagiriho dcerka je cislo. "Keby bol doma, mam povedat, ze nie je". :D Bloncka zrejme coskoro precitne a mlady jakuzak si velmi rychlo uvedomil, ze je s nou na velmi tenkom lade, kedze mu ide stale o "kejhak". Potesili dve pesnickove nostalgie z 90tych klubovych trance-veci. Till I come od ATB bol jeden z nich a Faithless tusim druhy. Zaver v sklade s krivym fizlom sme po rozhovore s Katagirim ocakavali. Opat paradny dynamicky bassovy song pri zaverecnych titulkoch, ale neviem, ci tiez od Bensi-ho, pretoze urcite nie je v offi soundtracku. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Adelstein kvůli svým minulým horlivým krokům s neúspěšným drogovým zátahem zpytuje svědomí. Možná je ale dobře, že je na čas na vedlejší koleji a chvíli o něm neslyšíme. Na scéně je tak třeba zmizení Poliny. Katagiri má konečně důkazy, které postačí k zatčení nemocného Tozawy. Jen si ale musí ověřit, komu může věřit. I když si myslím, že Miyamoto ještě dostane šanci dokázat, že je dobrý polda. Tokijský svět se opět ukazuje jako místo pro muže morálky, kdy jsou neotřesitelné tradice vytesány do kamene. Znovu je mnohé jasně dané vrstvami rituálů a kodexů chování. Detailní portrét japonské společnosti a kriminálního podsvětí míří do finále. Je ale patrné, že bude rovněž pozvánkou na druhou sérii. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemile mě překvapilo, že se dosavadní vzestupná tendence kvality seriálu zastavila; proti předchozímu dílu byl děj sedmé epizody znatelně slabší (ale ne slabý), byl prostě na úrovni pátého dílu. Tvůrci se evidentně rozhodli přijít před finále s poklidnější záležitostí, aby to mohli v závěru pořádně rozbalit. Alespoň doufám, že to mají v plánu. Každopádně bylo znát, že výrazně zvolnilo policejní vyšetřování a že i rozbroje v jakuze poněkud ustrnuly. No, jak říkám, tato epizoda mi silně připomínala klid před bouří s tím rozdílem, že se na rozdíl od obyvatel pobřežních oblastí těším na pořádný rachot. / Poučení: Nezadlužuj se. Někdo by mohl chtít peníze zpět. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Když jde Jake Adelstein (Ansel Elgort) se svým kamarádem do night clubu, hraje skladba „Insomnia“ od Faithless. (HanzoBureshi)

Reklama

Reklama