Miliónový hurikán

• Slovensko Miliónový hurikán (více)

Zlodějský gang plánuje provést velkou loupež během hurikánu, akci jim ale přeruší policista snažící se přimět všechny v budově k evakuaci. (Canal+ Action)

0verseer

Posledné Melovi filmy síce neboli žiadne zázraky, ale na ich margo sa dá aspoň povedať, že sú pozerateľné. Force of Nature je s prehľadom dno Melovej hereckej kariéry. Scenár a réžia kvalitatívne niekde na úrovni Walker: Texas Ranger pretavená do filmu, v ktorom (ne)prekvapivo nič nefunguje. Stupídny hlavný príbeh doplnený ešte stupídnejšími vedľajšími príbehovými líniami postáv, pri sledovaní ktorých sa príčetný divák zmôže asi len na opakované WTF. ()

johnsnow odpad!

Poviem vám to takto. Skĺbiť katastrofický žáner s iným, je veľmo neobvyklé, ale ak sa zadarí môže z toho byť slušná podívaná. Podceňovaná povodeň bola super, Ajova Korisť bola neskutočná pecka a v oku hurikánu bolo B-čko ale aspoň s obstojnou akciou a zábavnosťou v rámci B-čkovej tvorby. Čo má tento film? Akurát tak kurevsky nevyužitého gibsna. No a zvyšok či už búrka, postavy alebo dej, či zaporáci. Nula bodov. ()

ostravak30

Není to špatný nápad přepadnout dědka v době hurikánu, jelikož je velká pravděpodobnost, že v okolí nebudou zrovna žádní policisté a kdyby starý pán nebyl tvrdohlavý, nebyl by přítomen ani on, tudíž by nejspíš přežil. Jenže pachatelé měli zase jednou smůlu, protože přítomno je duo policistů a navrch jeden v důchodu. A shodou šťastných okolností má jeden v bejváku fantastické vybavení zbraní. Ani to však k likvidaci pachatelů nestačí a tak musí přijít na řadu šelma, která je na modré uniformy vysazená. To mají ale štígro, že ostatní přežili zatímco si na šéfovi bandy pochutnávala. Snímek postrádá větší napětí i atmosféru a konec jsem čekal dramatičtější. Leč velké finále se nekoná a závěr tak byl hodně vlažný. ()

xxmurphyxx

Čo toto bolo za KOKOTINU ?!!!! To ozaj nikto nečítal scénar, alebo si ozaj niekto myslel, že táto sračka bude mať úspech? Banda pošukov sa naháňa po baráku, strieľa po sebe z dvoch metrov glockmi a automatickými puškami triafajúc stenu, zábradlie, kvetináč len nie seba a sem tam sa si dajú do tlamy len preto, aby sa dostali k drahým obrazom dožívajúceho latentného nácka o ktorých sa dozvedeli zrejme z nového času, ktoré sú len tak z prdele rozvešané u suseda, ktorý je úplnou náhodou políciou utláčaný neger, chovajúci v špajzi gumeného tygra vycičeneho rozmrdať každého v uniforme za doprovodu tak kokotsky lacnej hudby, že si ozaj neviem v pamäti vybaviť, kedy naposledy som niečo tak amatérske počul. Jo a je tu Mel Gibson s kurevskou charizmou a pár vtipnými hláškami. A za to ta jedna hviezda. Inak by to bol čistý odpad. S prehľadom najdebilnejší film tohto roka. ()

martins

Ale jo, na odpočinek dobrý. Žádná extra klasa to není, děj prostý, scény naprosto neuvěřitelné, zvíře zamčené v bytě, milionové obrazy po zdech, bývalý policista na umření, který najednou je schopen zlikvidovat padouchy a ten závěr??ale jsou i horší. ()

MartinReno

Dal som dve hviezdy iba koli Gibsonovi. Vlastne iba pre to, že tam trochu zahral to, čo mu ide. Zbytok je úplný hnoj. Druhý krát to už Melovi neodpustím. ()

fafejt001

ASI takhle . Je to běs, je to běs , jak by řekl Jára . Myslím náš velikán . A do toho pořád pršelo , lilo , chcalo . Potrženo , sečteno - ubohost prvního stupně . Proč v tom hrál Mel , to tedy nechápu . ()

Kushina

Co říct, film neměl nijak moc velkých chyb, cože je velké plus. Nikdo nedělal naprosto nelogické píčoviny, respektive jsem si ničeho nevšiml. Sice to bylo takové ohrané téma: "lupiči, policie bez signálu a clear fight", ale nenudilo to, což je to hlavní. 55% ()

zodiak217

Videl som tento film v TV a musím priznať, že som čakal menej a distal viac. Malo to dej, malo to drámu a napätie a dej bežal na pozadí hurikánu. Myslím, že to bolo slušne spracované a hlavne som sa nenudil, čo vždy očakávam od filmu, že ma niečím zaujme aby som ho dopozeral. ()

Pavelkedar

Připadá mi, že se Gibson a takřka nepoznatelný a vyžraný Emilek asi zbláznili. Nebo už nemaj na chleba....... Fakt jsem něvjéééééřil svejm vočím! Po asi 30 minutách STOP. Nevydržel jsem to ani na zvířátko, takže nevím, co to tam chrochtalo. Možná Mel a Emilek blahem. ()

Matt2626

Mel mal na mále . . . . aby po tomto nezmysle nevypadol z mojej  top 10ny hercov.  A to už som prekusol Panamu 2022. Ešte raz a pude !!! K filmu - nemusíte pozerať. Už ste také niečo podobného námetu ničivého tornáda či hurikánu určite raz v živote videli.  Nič nové vám to nedá. Ak ste milovníci Gibsona tak URČITE nie !!! ()

Sa.sa

Nebylo to tak špatný jak zde uváděno... Jasně, že to má mouchy, ale to je dáno scénářem a penězi... Jinak slušný film na pokoukání a odpočinek u telky... ()

Babinicz odpad!

Bylo to asi takhle. Mel požádal svého kámoše Trevora, jestli by nemohl zajistit přes svého známého Jasona, aby na oslavu narozenin jeho dcery Lucie přišel zahrát Eric Lu. Mel totiž věděl, že Trevorovi kámoši dělají Erikovi produkci pro veřejná vystoupení. Melovi na tom moc záleželo, protože Lucia se učí hrát na piano a má Ericův plakát nad postelí ve svém pokoji. Za Melem přišel Roy, známý Jasona a řekl mu, že to domluví, žádný problém. Navíc, Erik se prý určitě rád seznámí s Melem a jeho aktuální rodinou. Ale taky mu řekl, že by byl vděčný, kdyby na oplátku udělal malou službičku Mel pro něj. Nebo spíše pro jeho bratrance George Furla. Mělo jít o roličku v novém akčňáku, na kterém pracovala partička Sama Furla, Georgeova syna. Tahle banda hipíků měla skvělej nápad, že i s malým rozpočtem, díky konexím, do filmu seženou nějaký herecký esa a pořádně rozjedou kariéru. No, úplně to nevyšlo. A tak se Mel dostal do týhle sračky, na kterou se můžete dívat do půlky, nebo od půlky a je to úplně jedno. Co měl chudák Mel dělat? ()

pimpi

Musím dať jednu hviezdičku lebo slovami mojej mamky: “Dobre sa mi pri tom filme hačkuje!” Mojimi slovami ako kulisa k praci dobré ako film dej nuda, občas konanie postav a dialógy nedávajú zmysel. Ten film je tak zlý až sa na tom nedá nesmiať. Ako parodia na akčne filmy by to bolo lepšie. 😅 ()