Reklama

Reklama

Miliónový hurikán

  • Česko Miliónový hurikán (více)
Trailer 1

Na celú oblasť Portorika sa práve rúti obrovský hurikán. Policajt Cardillo (Emile Hirsch) by ho najradšej prečkal vo svojom služobnom aute, ale jeho nová parťáčka Jess (Stephanie Cayo) chce byť aktívna a donúti ho, aby spoločne pomohli evakuovať ľudí z neďalekého činžiaku. Jedným z nich je aj bývalý a poriadne nevrlý policajt Ray (Mel Gibson), ktorý odmieta odísť. Než sa stihnú pohádať, obsadí dom partička lupičov na čele s Johnom (David Zayas). Zálusk majú na cenné obrazy, ktoré sa nachádzajú v jednom z bytov. Chcú ich získať za každú cenu a pár policajných uniforiem im v tom rozhodne nebude prekážať. (TV Markíza)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (48)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Snad Mel z tohoto neudělá standart u této hvězdné produkce jako jeho kolega Bruce Vyliž a jen si odskočil za snadným výdělkem. Nezbývá než doufat. Na druhou stranu nebylo by fér úplně film spláchnout do žumpy. Nezdechnul jsem od nudy, akce taková typická pro současný DTV, ale viděl jsem i horší. No a Mel i když si tu odkroutí jen ten svůj povinný part, tak má aspoň pár dobrých hlodů a i za tu krátkou chvilku prostoru kterou tu má s přehledem zastíní zbytek ostatních aktérů, narozdíl třeba od typicky znuděnýho Vyliže nebo všechnomámvpíči Sádelníka. Já vím asi mi stačí málo, ale co už. Příště už si snad Mel podobnou spolupráci odpustí.30% ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// ...díky tomuhle filmu si člověk tak nějak začne víc vážit života. Byl to vlastně takový budíček. Nejvyšší čas přehodnotit své priority a udělat nějaké změny. Měl bych si víc volat s našima. A s babičkou. Měl bych být milejší na svou sestru. A koupit jí opožděně dárek k narozeninám. A v tramvaji se začít víc usmívat. Knížky! Nesmím si zapomenout koupit nové knížky. A dovolenou. Musím konečně naplánovat tu dovolenou. A taky bych měl začít zdravě jíst. A cvičit. Proboha. Hlavně bych měl začít cvičit. A ta výstava, co jsem ji měl v plánu - už ji nebudu odkládat. Stejně jako to vyšetření té divné věci na ruce. A když už tam budu, nechám si vyšetřit i tu divnou věc na noze. A známky. Nesmím si zapomenout koupit nové známky. A vymaluju si. Jen tak. A matraci - život je příliš krátký na to, abych spal pořád na té stejné pohodlné matraci. Postel. Koupím rovnou celou postel. BYT. Už je mi skoro třicet. Nejvyšší čas, abych koupil byt. Nebo ne. Ještě mi není ani třicet. Ale AUTO! Ta věc na ruce asi nic nebude. Už ji tam mám dlouho. A kytky. Kristepane, já zapomněl zalít kytky. ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

(25%) Po traileru, ještě před tím, než tento film vyšel k dispozici, se tu valila už vlna kritiky. Opakuji, teprve po traileru, který jsem si sice nepustil, ale i tak jsem si říkal, proč si sakra nepočkat na film a pak kritizovat. Hmmm, ono to stálo opravdu za velký H. Nějaké ty nelogičnosti, ty se tu našly, ale spíš jde o to, že to bylo strašně nudné, natahované, nebylo to s ohledem na téma vůbec napínavé a k tomu to mělo mizerné, herecké výkony. Nechci to protahovat, téma bylo nevyužité, akce byla amatérská, tak, že bych to dokázal natočit stejně i s kuličkovkou. Herci – nic moc teda, včetně Mela Gibsona, který sice má stále v sobě velkou osobnost, ale zde mu ani jeho role nesedla, krom jedné hlášce o fekální lobotomii, to mě aspoň rozesmálo. Aspoň mě teda trochu potěšila scéna, kdy Gibson několika výstřely pokosil jednoho protivníka. Dále stojí za zmínku ještě Kate Boswort, která to zahrála aspoň přirozeně. Ostatní tragédie včetně toho nesympatického policisty. A ani záporák David Zayas to tentokrát nezachránil. Jako, stále se tu něco dělo, ale tak pomalým tempem, že jsem se opravdu nudil. A ta puma? To bylo aspoň něco, co mě pobavilo, především v tom finálním záběru. Skočila po kořisti a pohádky bylo konec. K tomu mi přišla i divná filmová hudba. No, ani tu druhou hvězdu dát nemohu. Máme tu další nízkorozpočtové céčko na světe …. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Kokoooos, to čo bolo??? Fekálna transplantácia, Kate Bosworth + Stephanie Cayo, vec v šatníku (bol som zvedavý, ako dôjde k oblečeniu policajnej uniformy, ale fakt som nečakal, že tak hlúpo), neskutočné preslovy jednotlivých postáv (všetky sú dlhé a mnohé nezabudnuteľné), v podstate nijaké resp. odstrihnuté finále (!!!), nadávajúci a trochu trápny Mel Gibson (navyše ide skôr o väčšie cameo, než o plnohodnotnú podpornú rolu), divný činžiak (fakt som sa neorientoval, je to nejaký gigantický komplex alebo budova s dvadsiatimi bytmi a bicyklárňou?), pritrúbený ústredný zloduch (David Zayas wtf?!), lacná variácia na Smrtonosnú pascu, nacisti (tak tých som tu vážne nečakal), atmosférický hurikán, na ktorý neboli peniaze (takže okná zvonku štáb kropí vodou z hadice a v post-produkcii pridali zvuky silného nárazového vetra), obrazy za desiatky miliónov, neskutočné (ne)logické lapsusy. Akože... kokoooooos. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Na Portoriko se žene katastrofa. Může spadnout až 400 milimetrů srážek. Zvedne se hladina moře, hrozí sesuvy půdy, bleskové záplavy a pochopitelně obří škody na majetku. Zhruba tak nás tvůrci napínají a své postavy děsí na začátku tohohle béčka. A světe, div se, o hurikán se skoro vůbec neotřeme. Veškeré dění se přesouvá do bytového domu, ve kterém se shodou okolností ocitají i sličná policajtka Stephanie Cayo a její dočasný parťák Emile Hirsch s traumatickým škraloupem z minulosti, který měl ještě ráno bouchačku v puse. Za úkol mají odvézt ty natvrdlejší nájemce do bezpečí. Jenže o obsah jednoho z bytů má zájem i parta zlodějů. Přimíchá se do toho ještě sympatická lékařka, která chce dostat tvrdohlavého tátu Mela Gibsona na dialýzu. No, a Mel je bývalý ostrý polda. Ač jsem věděl, že to bude průšvih, docela jsem se těšil. Celkově to působí nesmírně lacině, akce je podprůměrná, nápady chybí, tempo je zoufalé. Michael Polish točí veleprůměrné kousky, atmosféru nechal za rohem a ani samotné (poměrně hvězdné) obsazení nijak neždímá. Mel naštěstí není tak otrávený jako Bruce Willis v podobných laciných námětech, pevně věřím, že tohle byl jen přešlap, protože jeho osobní kouzlo si zatraceně zaslouží ambicióznější projekty v rukou zkušenějších tvůrců. Na vedlejší kolej á la Nicolas Cage totiž Šílený Max rozhodně nepatří. ()

Galerie (67)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v San Juan v Portoriku. (SONY_)

Reklama

Reklama