Sešup

• USA Downhill (více)

Billie (Julia Louis-Dreyfusová), Pete (Will Ferrell) a jejich synové jsou právě na terase, když je během idylické lyžařské dovolené v Alpách zasáhne lavina. Ačkoli všichni uniknou bez úhony, Peteovy činy během neštěstí odhalí jeho temnou stránku, která šokuje celou rodinu. Důsledky tohoto okamžiku ovlivní zbytek dovolené a čím více se Pete snaží vyhnout pravdě a vše vysvětlit, tím více jsou Billie a jejich děti nuceni přehodnocovat svůj život a především to, co si myslí o Peteovi jako o manželovi, otci a muži. (HBO Europe)

ollie24

Tohle bylo opravdu, ale opravdu slabé. Je mi záhadou, že se takovýto film dočkal solidního rozpočtu i solidních hlavních herců. ()

hanca.uh

Slabý odvar švédské prvotiny Vyšší moc (2014), který mě bavil a 100% zaujal. Tohle bylo fakt slabotina, navíc tu nebyl ten konečný zadostiučiňující efekt. Manželsý pár tady tak nesympatický, že musím dát ty 2 * :-)) ()

Sa.sa

Zajímavě podaný film o "zbabělosti" či spíše útěku při krizové situaci... Njn přesně tak nějak to chodí a myslím si, že většina lidí by se zachovala stejně.. Jinak ta jeho manželka je pěkná husa a dala mu to sežrat, ale s tím se počítá... No jinak slušný film a hlavně hory i prostředí je krásný ()

stret

Ferrel a jeho hnusna nesympaticka zena - furia. Film znazornuje psychicke tyranie muza jeho manzelkou. Zaujimave na tomto filme su rakuske horske a lyziarske realie. ()

Deddyberki

Will Ferrell vynikajúcu herec pre mňa človek ktorý sa až tak moc do drámy nehodí. Niektorých scénach človek sa prosté musí zasmiať . Umna to bola úplna pohodička vedel som sa vžiť do situácie a celého deja filmu . Určite odporúčam taký typický rodiny film pri ktorom sa nudiť určite nebudete . Will Ferrell a jeho výraz je na nezaplatenie . **** ()