Nemusíte chodit k psychiatrovi, psychiatr přijde k vám. Jak si poradit se životem probere se svými hosty přední český terapeut MUDr. Radkin Honzák... Přední český psychiatr Radkin Honzák je terapeut, influencer a autor úspěšného blogu a knižních bestsellerů. Dokáže ale také úspěšně moderovat veřejné debaty i odborné konference. Umí vést dialog, umí mluvit, umí se ptát, poslouchat a rychle reagovat. Jeho nová show přináší dosud neviděný náhled na zdánlivě běžné životní situace, které mohou mít vliv na psychické i fyzické zdraví člověka. Radkin Honzák na dané téma povede se třemi hosty z řad známých lidí smysluplný dialog, na jehož konci vždy téma shrne do podoby srozumitelného receptu, jak se se situací vypořádat. (Česká televize)

Ukrizku

Pane doktore, proč tohle? Moc ráda čtu Vaše knihy, ale na Kabinet se dívat nebudu. Špatně Vám ho sestříhali, prostředí studia s vycpanou husou evokuje 20 let starý pořad a téma opakovaná manželství mi připadá pod Vaši úroveň. Omlouvám se, že nejsem věrná za každou cenu. Jdu si číst Čas psychopatů. ()

Jehan

Tento typ pořadů obvykle nesleduji, tudíž nemám moc srovnáni; díval jsem se jen kvůli dr. Honzákovi. Žádný přínos jsem nezaznamenal, připadalo mi, že pan doktor u toho usíná a málem jsem usnul taky. Takže jsem tento kabinet zavřel a vracet se do něj asi nebudu. Škoda. ()

hurki odpad!

Česká televize opět vložila naše peníze do něčeho, co se nedá ani vyslovit, aniž by jeden vulgární slovo nepoužil. ()

Aniki odpad!

Bohuzel mi tato show pripomnela porady z osmdesatych let minuleho stoleti. Scena a hudebni doprovod katastrofalni, obecenstvo v počtu jako za trest. Oproti tomu byly treba Bolkoviny, tedy i dvacet let stary porad, absolutni lahudkou. ()

gruzdej

Hodně slabá talk show, s naprosto nevyužitým a neviditelným moderátorem - postava Radkina Honzáka působí spíš jako maskot, než coby svébytný prvek, či dokonce spoluautor pořadu. Promarněná šance. ()

DAJAAAA odpad!

To je jedno velké utrpení, zlatí doktoři Plzãk nebo Cimický, ti to uměli rozjet, ale tady ten pan doktor mezi ně určitě nepatří. ()

buchannon

Že bych si z tohoto pořadu vzal radu jak si poradit se životem, se říct nedá. Kvalita je podobná jako u Kopta show. Opravdu jsem byl v pokušení dát tři hvězdičky, bohužel však vzhledem k celkem nudnému obsahu nemohu. Ale myslím si, že si zaslouží o chlup víc než 25%. ()

Hombre8

Prozatím velké zklamání, hlavně nad formátem pořadu. Budeme doufat, že snad ten první díl byl myšlen jako filtr a další budou jiné. Nebo snad se snaží pana doktora zdiskreditovat za jeho glosy, kterými poslední roky nemilosrdně pranýřuje kdekoho? ()

Cesty timem odpad!

Pan doktor mne odborně skoro uspal. Vzbuďte mne až bude dělat talk show Karel Schwarzenberg. To bude další stádium české talkshow... Při vší úctě k panu doktorovi, který je jistě kapacita a jinak příjemný starý pán, je toto už úplně špatně. Koptashow mne rozčilovalo, vypnul jsem a nikdy víc, tohle mne spíše uspává. Úspěch! ()

pindruche odpad!

Pana doktora si vážím pro jeho názory, ale tohle je hrozné. Podivně pokládané otázky a divně vedené rozhovory. I hosté bývají rozpačití. Fakt jsem se snažila být hodně tolerantní, ale tohle nejde. ()

zeleznak odpad!

Skoda, ze to nebezi live. Mohli bychom videt prvni moderatoruv exitus online. Humor uz tu po exitu ma davno. Dramaturga bych nechal postavit pred soud a s dobrym obhajcem by se za 5 let mohl dostat ven. ()

patmull

Je hezké vidět, že se dal pan Honzák na hromadnou léčbu nespavosti, ale ne všichni chtějí u televize usnout. Kulisy studia a kamery, to je taky něco. Všimli si v ČT, že je rok 2020? ()

BruceTichac odpad!

Co to má zase být!?!?! Pan Honzák je silně nesympatický starý pán, který nemá v televizi co nabídnout. Velké šlápnutí vedle. Hodnotím jako totální odpad!! ()

Generi

Až dosud jsem měla dr. Honzáka ráda, ale po tomhle paškvilu.... Ne každý má na to dělat takový program jako Šíp. ()

narenta

Jestli si váží produkce ČT Mudr. Honzáka tak, jako všichni my, jeho příznivci, tak by měla zavčas a důstojně tenhle pořad stopnout. A divím se Mudr. Honzákovi, že nemá dost soudnosti posoudit, že je rozdíl psát zajímavý blog, vystupovat a zaujmout na besedách a přednáškách s připravenými tématy oproti tomu, odmoderovat 40 minut v rádoby-zábavném-pořadu. ()

Rindi

Po zhlédnutí prvního dílu: dost slabé, špatně sestříhané, chaotické. Dr. Honzáka mám rád, ale tohle se moc nepovedlo. Zlatý Karel Šíp - to je jiný level ... ()

zuzam

Nechápu nízké ohodnocení. Je to talkshow, která jen neklouže po povrchu, moderátor nezesměšňuje ani neztrapňuje hosty, má vážnější témata a snaží se problém vysvětlit ze svého psychiatrického a psychologického hlediska. Jistě, panu Honzákovi není 20 a ani jeho talkshow není vhodná pro nejmladší publikum, ale zas tak strašné to není. ()