Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Váš postoj ku vtipnosti diel bratov Marxových sa môže zhodovať s tým, v akom poradí ich uvidíte. Spočiatku budete nadšení niečím novým, neotrelým, učarení dobovou atmosférou a množstvom vtipov, Neskôr si začnete uvedomovať, že v podstate točia stále ten istý príbeh dokola a aj štýl fórov sa nejako výrazne nemení. Ja som Go West videl svojho času až asi ako štvrtý v poradí behom mesiaca, takže som už tak uchvátený, ako pri prvých dvoch, nebol. Ale aspoň sa odohráva v pre nich atypickom a na humor vďačnom prostredí.(13.1.2013)

 • Iggy
  ***

  Bratři Mraxové vyrážejí na západ za štěstím. Zápletka filmu se točí kolem výhodného prodeje pozemku, přes který povede železnice. Mladý pár milenců by tím konečně zažehnal dávnou nevraživost svých předků, nevěstin dědeček by konečně zbohatl a Marxové na tom chtějí také něco trhnout. Ale o to se pokoušejí i dva bandité a tak listina o vlastnictví pozemku neustále a za nejrůznějších okolností mění majitele. V celku průměrný film nestárnoucího tria komiků. Za zmínku stojí hned úvodní scéna, v níž Chico s Harpem soustavně okrádají Groucha o drobné rozměňováním, scéna s indiány, kteří si samozřejmě nejvíc rozumějí s němým Harpem a pak velkolepá závěrečná honička ve vlaku. Výkon bratrů Marxových ve filmu dost kolísá. Zprvu má navrch Chico, střed filmu patří hlavně Grouchovi a závěr jednoznačně ovládl Harpo.(5.6.2007)

 • Master19
  *****

  Nevídáno! Marxové odložili své obvyklé pokrývky hlavy, nasadili stetsony, osekali hudební vložky a máme z toho velmi povedenou komedii, u které se jen těžko nesměje. Možná i díky své neobvyklosti (vůči koncepci vedení ostatních jejich filmů), je tento počin jedním z nejlepších, které bratři Marxovi vypustili do světa.(16.10.2008)

 • Aargh
  ****

  Podle mne naopak jedna z nejlepších marxovek. Neotravoval zde nanervylezoucí tenor jako v Kobylkářích a tentokrát jsme se dočkali opravdu neobyčejné smršti slovního humoru nádherně proložené groteskovými částmi. Můj obdiv patří i překladatelce Daně Hábové, která často musela místo nepřeložitelných slovních hříček vymýšlet zcela nové, vtipné hlášky v češtině a dařilo se jí to na výbornou... Hodnocení možná i 4.5*. "Time wounds all the heels."(30.12.2003)

 • kaylin
  ****

  Trojice bratří Marxů, která se zde objevuje, je tradičně zábavná a velmi se mi líbí, jak se jim opět daří komponovat do filmu i hudbu. Jsou zde dobré vtipy, pak jsou zde takové, které vám dnes nic neřeknou, a nejsem si jistý, jestli byly vtipné před lety. Z tohoto filmu nejsem odvázaný, i když se musí nechat, že bratři jsou pořád jako utržení ze řetězu a chtějí bavit.(23.7.2017)

 • - Winston Churchill dal projekci filmu přednost před podrobnostmi o zadržení nacisty Rudolfa Hesse. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace