Váš postoj ku vtipnosti diel bratov Marxových sa môže zhodovať s tým, v akom poradí ich uvidíte. Spočiatku budete nadšení niečím novým, neotrelým, učarení dobovou atmosférou a množstvom vtipov, Neskôr si začnete uvedomovať, že v podstate točia stále ten istý príbeh dokola a aj štýl fórov sa nejako výrazne nemení. Ja som Go West videl svojho času až asi ako štvrtý v poradí behom mesiaca, takže som už tak uchvátený, ako pri prvých dvoch, nebol. Ale aspoň sa odohráva v pre nich atypickom a na humor vďačnom prostredí.(13.1.2013)

Trojice bratří Marxů, která se zde objevuje, je tradičně zábavná a velmi se mi líbí, jak se jim opět daří komponovat do filmu i hudbu. Jsou zde dobré vtipy, pak jsou zde takové, které vám dnes nic neřeknou, a nejsem si jistý, jestli byly vtipné před lety. Z tohoto filmu nejsem odvázaný, i když se musí nechat, že bratři jsou pořád jako utržení ze řetězu a chtějí bavit.(23.7.2017)

Nevídáno! Marxové odložili své obvyklé pokrývky hlavy, nasadili stetsony, osekali hudební vložky a máme z toho velmi povedenou komedii, u které se jen těžko nesměje. Možná i díky své neobvyklosti (vůči koncepci vedení ostatních jejich filmů), je tento počin jedním z nejlepších, které bratři Marxovi vypustili do světa.(16.10.2008)

Snad nejlepší z jejich komedií. Už dlouho mě nic nepobavilo a tohle mi zvedlo fakt náladu. Jejich komedie jsou jiné než ostatní. Takovou komedii s takovými herci už nikdy neuvidíte. Jsou jedinečné. Bude to tím, že bratři Marxové komunikují s diváky a to se stává ještě humornějším, než by jste předpokládali např. scéna s dohadováním, jak se zastavuje vlak. Koukněte se a pochopíte.(30.12.2003)

Pokud člověk viděl víc komedií bratrů Marxových, začnou mu sice některé scény připadat zbytečné (improvizace na klavír či harfu), ale jinak je to opravdu zábavné. Hlavně závěrečná scéna s vlakem je parádní a bratři Marxové občas zabodují i nějakým tím nesmyslným anachronismem, či jinou narážkou na to, že je to všechno jenom zábava (Groucho: „Tohle je nejlepší gag ve filmu.“).(12.8.2005)

• - Winston Churchill dal projekci filmu přednost před podrobnostmi o zadržení nacisty Rudolfa Hesse. (Terva)