Život barmana Mila je jeden nekonečný mejdan. Užívá si pařby, zábavu, kámoše, holky, každý večer jen v trochu jiném pořadí. Milo žije v noci a hodně dlouho na plný plyn. Občas, když náhodou zahlédne obyčejný život, který vedou lidé přes den, ho napadne, jestli už není na čase trochu přibrzdit. A pak to přijde. Zamiluje se. Shodou mnoha náhod potká Sunny, ženu svého života, a dokonce se mu povede ji pozvat na rande. Při prvním setkání zapůsobil a teď má jeden večer, aby se i ona zamilovala a neodjela za prací až do Ameriky. Ale kromě toho, že má šanci změnit svůj život a získat ženu snů, má Milo taky kámoše Renza. Bezstarostného, nezodpovědného chaotika. A tak přesně v momentu, kdy se důležitá romantická schůzka začne zatraceně dobře vyvíjet, objeví se kamarád Renzo a celý večer nabere úplně jiný směr. Divoký, nečekaný, plný ostrých zatáček a nárazů. Renzo má v patách partu gangsterů a strhne Mila i Sunny na zběsilou jízdu nočním městem plnou šílených momentů. Vznikající láska Mila a Sunny se i přes to všechno zdá být neotřesitelná, oba ale musí tohle rande nejdřív přežít. A zapomenout na chvíle v kostýmech elfů a na další věci. Berlín ještě nikdy nebyl tak zábavný. (Bontonfilm)

Dejvecd

"Ich bin ein Fitness Trainer."  Nemci to proste vedia roztočiť. Myslel som si, že to bude blbosť, ale z kina som odišiel príjemne prekvapený. Áno je to trochu blbostička, ale má to dobrých hercov, sympatické postavy, dosť pekný vizuál a mňa to proste bavilo. Dej je síce trošku hlupučký, ale dokázal ma fakt pobaviť a ja som pukal smiechom. Dabing ma nezabil, ale viac by som to ocenil v originále. Odporúčam každému, kto si chce oddýchnuť pri fajn  filme. 7/10 (Videné v kine) ()

blondboss

Nemci na nás v covidovom roku vyrukovali s klasickou romantickou komediálnou šablónou, ktorá neurazí, ale ani neprinesie niečo originálne. M`Barek je stávka na istotu a dejová linka v zásade tiež nie je na zahodenie, aj keď takých tu už bolo. Na chill out pri pivku je tento snímok ako stvorený, nič viac ale netreba očakávať. 60 % ()

JerryMalfoy97

Na film jsem se poměrně těšil, když sem poprvé zahlédl, že v něm hraje můj celkem oblíbený komediální herec M'Barek (Fakju pane učiteli), ale již po pár prvních minutách sem věděl, že je něco špatně. Film postrádá jakýkoliv smysl pro humor, až na týpka z banky, děj je tak nezáživný a předvídatelný, herci vypadají hrozně uměle a hudební podklad tomu také moc nepřidává. No pro mě osobně jedno z největších komediálních zklamání. 24% ()

AndrewNewman

Málo vtipné. Fakju Pane Učiteli je celkom sympaťák, no toho jeho kamoša by som radšej nechal v štichu. Navyše američania takéto "trapošinky" točia už roky a väčšinou v lákavejšom prostredí (Las Vegas, New York, Los Angeles...) ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

bigmatko

nemecká produkcia v posledných rokoch ide ku predu najmä v oblasti komédií a MBarek spolu s Palinou patria už k štandardom nemeckého humoru. Príbeh je nenáročný ale má dobrý spád, nenásilný humor z minimom trápnosti a nechýba aj mierna úroveň romantiky z naozaj sympatickou Palinou. Ako oddychovka je to skvelé. ()

vaclav.g.kar

Naprostá nekompromisní německá paráda. Slušná komedie, krimi i romance. Každý zúčastněný je sympatický a filmík dobře utíká. Osobně mě bavil snímek víc než Fakjů. Nechápu jak můžou Němci a vlastně i Francouzi produkovat kvalitní a vtipné komedie u kterých se člověk za břicho popadá a u nás je tohle prostě nouze. No snad se to brzy zlepší. Každopádně doporučuji všem kdo se chce pobavit a vypnout na 2 hodinky hlavu. 80 %🙂🙂 ()

Moonwalker

Taková ta komedie kterou si pustíte víckrát než jednou. Ani nepřekvapilo ani neurazilo M'Barek není vůbec špatný herec a to nám dokázal už jako učitel Müller v trilogii Fack ju Göhte. Za mě takový průměr ale nenudil jsem se, tento typ komedii žeru. ()

Mastik222

Díky tomu, že tam hraje herec, který hrál Fakjů pane učiteli jsem čekal, že to bude fakt komedie, s komedií to nemá nic extra společného až na výjimky, ale koukat se na to dalo. Ale za mě rozhodně lehké zklamání, čekal jsem že se fakt pobavím a nějaké komediální prvky to moc nemělo. Ale je to každého názor. ()

Brvis

Já mám osobně Německo velice rád, ale do vysmaženého knedlíka kdo psal tuhle sračku? To si jako producenti nevšimli, že si místo scénáristů najmuli bandu vyčvachtaných opic nebo co? Být já M´Barek, tak hned po tom co si dočtu scénář, tak jim řeknu jestli se s kozlem srazili či jestli si nespletli apríl s červnem. Jako film se snaží vypadat vcelku zábavně (ještě aby ne, když je to komedie) a neříkám nic, ono se mu to i daří. No asi prvních 20 minut ehm. Po 20ti minutách se z toho stane hnusná romantická sračka, která u všech pekelných démonů trvá 116 minut, no tady se někdo pomátnul a zbláznil zároveň. Jestli máte chuť se na to podívat tak prosím, ale garantuju vám že se na to po třiceti minutách vyserete s tím, že to je ztráta času. 2/10 ()

HighInTheSky

Naprostá pecka film. Moc mě potěšil. Je mi jasný, že to lidi budou srovnávat s Pařbou ve Vegas, ale tohle je dle mého podstatě lepší. Postavy nejsou dementní a otravný jak to mu bývá u holywoodských filmů. Tenhle film nemá hluchý místo. Po dlouhý době jsem se díval kolik zbývá do konce filmu, ne proto, že by mě k smrti nudil, ale proto jak mě bavil a chtěl jsem víc. Nedíval jsem se na trailer, takže jsem netušil o čem bude a dobře jsem udělal, protože jsem dějem a zvraty mile překvapen.  Tenhle film je jedním z dalších důkazů, že holywood je mrtvej a že ho nepotřebujem, protože filmová kvalita už je jinde. ()

andykanadan

Trochu som sa toho bál, lebo nemám dobré skúsenosti s nemeckými komédiami (česť výnimkám!), ale nakoniec som sa na tom celkom dobre pobavil - nie je to žiadny intelektuálny humor, ale nie je to našťastie ani prvoplánová kravina - taká celkom pohodová oddychovka! Rád si to ešte pozriem, aj hudba bola fajn. ()