Reklama

Reklama

Willyho kouzelný svět

  • Česko Lunapark hrůzy (více)
Trailer 1

Bezejmenný tulák přijme pozici uklízeče v uzavřeném zábavním parku. Všední práce se ale brzy změní v boj o holý život, když místní mechaničtí roboti ožijí a začnou lačnit po krvi. Přežít může jen jedna strana... (TV Prima)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (201)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Nicolas Cage je jeden z mála herců, který výběrem role dokáže stále překvapit, ačkoliv to je v jeho filmografii neuvěřitelné. Tentokrát se z něj stal uklízeč v zábavním parku, kde ožijí jeho obyvatelé a začnou vraždit vše živé. Film je ještě větší bizár než jeho synopse, ale občas dokáže pobavit a v rukách lepších tvůrců z toho klidně mohl být kult. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

N. Cage nemám rád (a v posledních letech jsem na něho doslova alergickej) a v poslední době narážím na filmy ve kterých hraje víc než bych chtěl. Tady mi ale kupodivu nevadil. Možná i proto, že držel hubu. Samozřejmě, že víc mi byla sympatičtější ta vykulená micina, která s ním nakonec odjela. Všechno celkem pěkně popsal ve svým komentáři kolega EvilPhoEniX a já si část jeho komentáře dovolím použít. " Willy's Wonderland je úlet pro okrajové publikum, ale kdo je otevřen novým možnostem, není konzervativní a uvítá konečně něco nového do žánru, tak může být překvapen". Osobně jsem toho o filmu moc nevěděl. Jen jsem četl zdejší obsah a to , že v tom hraje N. Cage. Což pro mě velkým lákadlem nebylo. O to víc jsem byl ale překvapenej z toho co mi bylo naservírováno. Je to zábavný ale je to JINÝ. Což podle mě asi moc lidí neocení. Proto všem divákům, kteří by uvažovali o případným zkouknutí doporučuju ať se podívají nejdřív na trailer ať vědí do čeho jdou. Film má spoustu plusů. Mezi ně patří celkovej vizuál, Originální killeři, akce, humor, nejsou v něm zbytečný kecy a vše hodně povyšuje hudba. Velkým mínusem je naopak kamera která při akci působí hodně zběsile a nepomáhá tomu ani chaotickej střih. Nečekal jsem, že bych ještě někdy mohl dát filmu ve kterým hraje N. Cage víc jak 3 hvězdy. A světe div se, je to tady. ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Tak způsob humoru téhle "horrorové" komedie mě na hony minul. Pro mě je její "komediální" styl příliš infantilní, ale zároveň málo vtipný, dokonce ne ani úsměvný. Nebavilo, vůbec. To vzdáleně příbuzné filmy s Chuckym jsou úplně jiná liga. Za pozornost stojí jen a pouze zmrtvýchvstalý Nico, který je už v několikátém filmu z poslední doby ve skvělé formě, řádí jako za mlada a vypadá i o deset let mladší. ()

peter12 

všechny recenze uživatele

Nicolasa často vídam v hororoch, ale len niektoré stali za povšimnutie. Toto sa niekomu môže páčiť, ale väčšinou asi nie i keď ide rozhodne o zaujímavý počin. Hlavne fanatici do bláznovstiev, by nemali tento film obísť. Chválim, že Nicolas je ako drsný Harry. Len bez slov, tentokrát si celkom vystačí len s mimikou tvare. Pristane mu to, ako i teenagerom čí hračkám životnej veľkosti. Lenže čakal som splatter, ktorý neprišiel. Čakal som i viac akcie. Nebavilo ma sa stále pozerať na Nicka, ktorý alebo upratuje alebo trhá hlavy hráčkam, ktoré toho veľa neukázali. Zato môže chabý scenár, ktorý je celý zostavený z klišé a fádnosti. Škoda, že to nezobral do ruky schopnejší režisér, mohlo to dopadnúť oveľa lepšie. Takto len silné 3*. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Trailer jsem viděl, takže jsem tušil, do čeho jdu - do filmu, v němž mlčenlivý Nicolas Cage bojuje s krvelačnými oživlými animatronickými loutkami. Od takového díla nelze čekat nic sofistikovaného, ale přesto jsem se těšil - věřím, že bych takovou blbůstku byl schopnej ocenit, kdyby byla natočena svěže, měla švih, spád, gore a vtip. Bohužel se tak nestalo. Willy's Wonderland je křeč absolutně neschopná vytěžit ze svého ulítlého nápadu cokoli, co by bylo divácky atraktivní. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (11)

  • Vzhled krokodýlí animatroniky byl inspirován sovětským animovaným filmem Krokodil Gena (od r. 1969). (LUKICKK)
  • Nůž, kterým chce Liv (Emily Tosta) zaútočit na jednoho z robotů a který jí vzápětí vytrhne z ruk postava Nicolase Cage, je bezpochyby od americké značky Microtech typ Ultratech. Jedná se o tzv. OTF vystřelovací nůž. (Untentrauer)
  • Poté, co postava Nicolase Cage naskládá plechovky do ledničky, jde umýt troubu. Když ji následně otevře, má zalepené zranění na levé tváři (i když k tomuto zranění přijde až později). V dalším záběru při umývání nádobí však na tváři nic nemá. (CjKukis)

Reklama

Reklama