JASON_X odpad!

Můj fatální omyl, tohle byl asi ten úplně nejhloupější, nejzbytečnější i nejnudnější thriller, jaký jsem v životě viděl. Že je film o samých černých (kromě povinné zlé bílé mrchy Hillary), že se v něm hraje hnusná komerční negerská muzika a míhají se připitomělé fráze o rasismu, by se černému rejžovi dalo tolerovat. Ale ten, kdo tuhle sračku vymyslel a napsal, tedy scénárista, jak jinak než bílý scénárista, by zasloužil pověsit za koule. Za tímhle nedomrlým neduživým paskvilem vidím jen a pouze vychcaný kalkul, kterak se svézt na vlně "moderní" angažované korektnosti a pokryteckého lezení do zadků všemožným menšinám. Protože tak blbý film s tak nekonečně blbou zápletkou, by v normálním světě šel rovnou do DVDček v papírových obalech (jestli se tedy ještě vůbec vyrábějí). ()

Lacike

Mix filmov Fatal Attraction a Strangers on a Train v totálne prekombinovanom absurdnom prevedení s vyústením v ktorom sa objavia mimozemšťania. No dobre, neobjavia sa, ale je to tak šialené, že som ich tam fakt čakal. Hlavný hrdina a jeho rodinné problémy ma vôbec nezaujímali. Jediný kto film podržal bola kráska Hilary Swanková. Síce hrala debilnú postavu, ale v jednotlivých scénach všetky tie nezmyselné polohy utiahla a hlavne celý čas pôsobila sakra sexy. Škoda len, že pri erotickej scéne nám nič neukázala. Takže výsledkom je prekombinovaný thriller, ktorý svojou absurditou miestami dokáže celkom slušne pobaviť na účet tvorcov. 3/10. ()

Arsenal83

Treba uznať, že ten rozbeh film je veľmi dobrý. Nevera, prepadnutie, stretnutie sa náhodnej milenky s manželkou, vyšetrovanie prípadu. To všetko diváka pripúta k obrazovke, pretože jednoducho chce vedieť, čo sa stalo. Jedna postava síce vyzerá psychopaticky a je veľmi podozrivá ale je tu nádej, že to celé nebude také jednoduché. Dej sa následne vynikajúco zamotáva, no výsledkom nie je majstrovský thriller. Po hodine sa to totiž začína otáčať do veľmi plochej roviny, bez väčšieho momentu prekvapenia, akoby tvorcovia stratili nápad alebo ani nedokázali vymyslieť, ako to špičkovo zakončiť. Takto z nádejného 5-hviezdičkového filmu je film iba priemerný. A ten záver je maximálne prehnaný, až som skoro zaplakal nad premárnenými možnosťami. ()

Morholt

Co se stane ve Vegas nemusí vždy nutně zůstat ve Vegas. Kor když člověk narazí na psychopatku s policejním odznakem a pověstí elitního detektiva. pak už stačí blbá náhoda a už se vezete. Vizuálně to na mě občas dělalo dojem televizní záležitosti a ta velká spousta černochů mi zpočátku taky moc neimponovala, ale když se do toho vložila Hillary Swank získalo to na kvalitě a dalo se ledacos přehlédnout. Navíc zápletka je celkem slušná a i přes mírně přestřelenou stopáž se to nijak zvlášť netáhne. Nejslabším článkem je bohužel hlavní hrdina. Krom toho, že je to na sportovního agenta docela blbec, tak jsem z něj měl celou dobu pocit, že u něj každou chvilku propukne hysterický záchvat. A ani závěr si tvůrci za rámeček nedají, protože vybrali ten horší mezi špatnými. Závěrečné bláboly o nevinných černoších si také mohli odpustit. Ale i přesto se na to dá v pohodě dívat a bavit se. 60% ()

silentname

"Fatale" je doslova film bez chuti. Nedá sa to napísať lepšie. Po dopozeraní budete mať pocit, ako keby ste videli absolútne zbytočný film. Ale videli ste film. Napriek tomu, že herecké výkony sú celkom dobré, Hillary Swank svoju rolu podľa mňa vie veľmi dobre podať a film sa snaží mať nejaké momentky, ktoré by boli zapamätateľné alebo minimálne zaujímavé, tak absolútne nevyužíva budovanie atmosféry, nesnaží sa o žiadne prekvapenia a ani vo finále nebudeme mať pocit, že to k niečomu dospelo. Okrem toho film má miestami scénky, ktoré dokopy len vypália do prázdna a nemajú pre budúcnosť žiadny ďalší efekt. A takisto nám nedáva odpoveď na všetky otázky, ktoré by sme chceli. Kamera je mizerná a nasnímanie akcie musí ísť cez obrovskú dávku strihov, ktoré dokopy len tvoria ilúziu, že sa počas filmu niečo deje. Film nevie využiť svoje príbehové línie ani svoje postavy a dokopy pri ňom len zabijete čas. Ak chcete niečo také, tak toto je film pre vás. Pre mňa ale film bez chuti. Hodnotenie: C- ()