poster

Kde padají hvězdy (TV seriál)

 • anglický

  Where Stars Fall

Rodinný

Česko, 1996, 7x25 min

 • Oktavianus
  *

  bylo mi trapně, už když jsem se na to díval jako kluk...(14.7.2012)

 • Tom_Lachtan
  ***

  nejzábavnější z celého seriálu byla ona koza, navíc ten němý tvor asi zahrál ze všech herců nejlépe.. Jinak je scénář ne úplně nejhorší, o něco lepší, než podobný seriál Když se slunci nedaří(7.2.2013)

 • honajz
  *

  Nudně natočený seriál v podstatě o ničem. Příběhy snad ani nikam negradují, chybí tomu humor a nadhled, děti se berou příliš vážně a jejich herecké výkony jsou nezvládnuté.(18.4.2012)

 • roswelll
  *****

  Dětské seriály vždy balancují na hraně úspěchu a neúspěchu. Tento poměrně krátký seriál viděn dětskýma očima nezklamal. Dětské i dospělé role byly nakombinovány v rovnováze. Seriál ukázal cestu, jak zachránit něco, co fungovalo a nezvítězil tak přednostně komerční zájem, jak to v dnešní době dost často bývá.(23.1.2017)

 • Vikki
  odpad!

  Rád bych napsal, že je to další ze starších českých seriálů, který je na výborné úrovni, ale není. Je to hodně nepovedené dílko, které v sobě nese viditelné projevy komerce a současné dementní kinematogeafie. Bylo to trapné už když jsem se na to díval jako kluk, npasal tu někdo, nedivím se. Pedofilie a zneužívání chlapců tu také pěkně kvete.Nebo komu se líbí časté záběry nahých chlapců, kteréžto scény tam vůbec nebyly nutné a nebyl k nim nejmenší důvod! Jsou snad někde ve filmech takovéto záběry dívek??!!(5.10.2012)

 • - Seriál se natáčel v Luhačovicích ve vile Vlasta, která byla dětskou léčebnou. (Skautka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace