Reklama

Reklama

Recenze (16)

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Jakmile se objevila Penny s krásnýma očima a dlouhýma nohama (Michele Hicks), rozezněla teskná hudba a uviděla jsem dvojčata, věděla jsem, že je "vyřízeno" a nespletla se, bylo. Intimita, blízkost, hluboký cit tady nabývá úplně jiný rozměr. A ač se jedná v podstatě o zvláštní či podivný film, mně se bolestně zamlouval. Bratrům Polishovým přihazuji hvězdu za křehkost, emoce a souznění, ztvárněné v podobě, která se jen zřídkakdy vidí. Šeptání... ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

V první řadě bych chtěl poděkovat uživateli Psycho,že tenhle film vůbec doporučil. Vůbec jsem o něm neměl sebemenší tušení a to už jsem něco málo filmů viděl. Tenhle je tak trošku jiný. Nenápadný, obyčejný, ale hlavně smutný, jiné slovo mě snad ani nenapadá. To mu však vůbec neubírá na kvalitě, ba naopak, čistě za sebe ho můžu jen a jen doporučit. Rozhodně stojí za viděnou, moc lidí ho zatím nevidělo i když, jak už jsem psal, je tak trošku jiný... Ale to konec konců uvidíte také. ()

Reklama

Trash 

všechny recenze uživatele

Patos, klišé, šablonovitost, předvídatelnost. Herecké výkony mě také nepřesvědčily. Ano, dovedu si představit, že v realitě by prožívaná situace byla nejspíš hodně dramatická a "psycho", ale já hodnotím film, ne jeho téma. A téma je vlastně to jediné, čím se tento snímek může zdát zajímavý nebo alespoň trochu originální, a to je opravdu málo. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Na filmy Michaela Polishe musí být zřejmě to správné rozpoložení, protože jsou svým způsobem neobvyklé. Tohle je zatím jeho druhý film, který jsem viděla a rozhodně se chystám i na jeho další počiny. I v Twin Falls Idaho jde o příběh , který je velmi dojemný, smutný a hlavně zajímavý svým námětem. Kvalitně a citlivě zahraný samotnými bratry, kteří si napsali i scénář a tahle role jim vysloveně sedla. Hlavně kvůli nim jsem se rozhodla přihodit jednu hvězdu nejen za originální námět, ale i za to jakým způsobem nám byl předložený. Je to jeden z těch nezávislých, zastrčených filmů, které vám doporučuji trochu oprášit a popřemýšlet si o takových pojmech jako je třeba empatie, svoboda a možná vás zasáhne hlouběji, než by jste sami předpokládali, tak jako mě. ()

Rathe 

všechny recenze uživatele

Když narazíte na bratry, kteří jsou vám v hlavních postavách tak sympatičtí a pak zjistíte, že oni sami (respektivě Michael) film i vytvořili, asi z toho budete na větvi. Teda alespoň já byl. Postavy mají tak vynikající charaktery a pro mě byli hned od začátku strašně zajímaví. To si pak film užíváte hned jinak. Člověk zírá na obrazovku a říká si, jestli to co vidí v tom filmu opravdu je. Šeptání mezi bratry tomu hodilo menší mysterióznost. A já si celý ten snímek naprosto zamiloval! ...dva osamocené dolary spojené v jednu dvoudolarovou bankovku zdvojnásobí její hodnotu. Roztrhni ji na půl a nedostaneš dvě jednodolarové bankovky. Bankovka prostě ztratí svoji hodnotu. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama