Dva androidi, Otec a Matka, uprchnou ze zničené a neobyvatelné Země, aby se usadili na planetě Kepler-22b a založili rodinu se šesti lidskými embryi. O dvanáct let později už zbývá jen jediné dítě, Campion. Zatímco matka s otcem začínají selhávat, příchod Nebeské archy - kosmické lodi s náboženskou komunitou přeživších lidí - představuje nebezpečí, kterému se Matka musí postavit. (HBO Europe)

bobstock

Tak to vypadá, že si Ridley nakonec splnil vizi o temné budoucnosti plné polidštěných androidů. Guzikowski předhodil zajímavý scénář a rejža vlastní vizuál z Promethea a jedeme a uvidíme kam dojedeme na Kepleru 22b. ()

M1k9

Celý svět netrpělivě očekává rasové a genderové obsazení. Bílý a černý android, to je jasná volba. Máma feministka, otec podpantoflák. Nový inverzní svět. Ještě mohli nechat rodit tátu. Pro tentokrát ho ušetřili. Seriál nechutně zapadá do roku 2020. Scifi je dokonalý inkubátor, kde si můžeme otestovat podobné zvrhlosti. Aby toho nebylo málo tak zde figuruje superžena, která rozmetává muže na cucky. Uspokojivé že...  8.5/10 ()

JakeG

Po 3 dílech: temná nelevná scifi s tajemstvím a se super atmoškou. Uvidíme, jak dál a zda jako obvykle yekneyové nepohnojí konec. ()

aslavey

Chvíli jsem si myslel, že se dívám na sedmdesátkovou parodii na Star Trek. Co to kurva má znamenat, ty oblečky? A celá výprava je jak pro Syfy, ne pro HBO. Táhne se to jak smrad z opičí prdele, postavy mě nudily a hodně přemýšlím, kam se tohle celý může posunout. A divím se, že první umírající jsou menšiny... ()

gumbo

Hodnocení prvních 5ti epizod: Je to takový klasický Ridley sci-fi styl. Spousta divných lidí a vyšinutých androidů přecházejících mezi meditací a brutalitou. Čekám kdy přijde zlom, protože načrtnutý děj zatím nemá moc velký potenciál a tak doufám, že to hlavní bude o něčem, co se tam objevuje zatím jen v náznacích (díry v zemi, kostry, jiní obyvatelé planety atd.) Aaron Guzikowski umí dobře vypilované pointy, tak snad to nakonec bude spíše jako Zmizení než jako Covenant. Zatím je to lepší průměr. 70% ()

mvukotic

Nuda. Niet sa čoho chytiť. Má to svoju atmosféru a fanúšikov si to určite nájde. Teda, ako vidím, aj našlo, ale otras seriálovým svetom sa nekoná. Najväčší prúser je však Travis Fimmel. Preboha, veď ten človek nevie hrať, iba strúhať grimasy, už ho neobsadzujte! Možno keby tam bol namiesto neho niekto charizmatickejší a hlavne šikovnejší ako herec, prinútilo by ma to pozrieť si ďalšiu epizódu. Takto dávam Ridleymu a Vlkom zbohom. ()

Solverino

Ehm, no co napsat... ehm, zajímavé, ale také docela nudné a pomalu se vlekoucí... nejlepší je konec, tam se to drobet rozpumprlíkuje... ale vidět se to určitě dá. Uvidíme jak to bude vypadat dál... ()

Vykuk

Až moc utopené v zřejmě chtěné syrovosti, divné, ne zrovna uvěřitelné a přes všechny kvalitní kulisy a efekty působí velmi levně, hlavně konec prvního dílu, dál už mě nic nedonutí dívat se.. ()

Nathaniell

Po prvním díle si nemáte šanci na tenhle seriál udělat názor, protože jeho další vyvíjení se nemůžete očekávat. Už první díl se ubíral směrem, který mě zkrátka nenapadl a děly se v něm úplně jiné věci, než bych předpokládal. Jisté věci mi přišly až přehnaně fantaskní, za což dám ale zasloužené 4*. ()