Život Jen Waltersové se obrátí vzhůru nohama, když po neobvyklé nehodě získá superschopnosti. (Disney+)

mottleone

Zelená naštvaná žena dorazila ukázat své bicáky..💪🏻🟢 Na první díl dobrý; z nových serialových projektů, to spolu s MoonKnightem opravdu funguje jako origin příběh.  Když se smíříte s faktem, že Hulk už není zuřící monstrum, ale ťunťa vtipkující medvídek a s tím, že nám Disney servíruje další ženskou postavu, která má stejné schopnosti, ale zkrátka musí bejt silnější než muž, bez budování nebo logického vysvětlení, tak se to dá shlédnout, protože to naštěstí šlape mírně na brzdu dočasným nesoužitím hlavní hrdinky se schopnostma.. Takže - má to potenciál být příjemným, ničím výjimečným přízemnějším seriálem ze stáje MCU, když to tradičně nesklouzne k záchraně světa/vesmíru (což se určitě stane, když se zmínilo zneužití krve).. Hlavní hrdinka je sympoška, postavu umí prodat a sama za sebe funguje dobře.. S příjemnými odkazy na předEndgame éru, dávám tomuto startu spoko 7/10 a standartní 3* ()

Pilgrim6

Tatiana a Mark Ruffalo sice hrají fajn, odsýpá to rychle, je to tak akorát vtipné, aby to nebyl cringe, ale to VFX je naprosto otřesné a to do té míry, že to člověka fakt vytrhává z příběhu. Marvel dotáhl odflákávání VFX do další roviny. ()

andr525

Pamätáte si ako Hulk v prvých Avengers dokázal päsťou zastaviť Chitauri červa, ktorý bol veľký ako mrakodrap? Tak no ten Hulk je preč a teraz ho pretlačí starý Jeep. Nezmyselné nerfovanie postavy, pričom samozrejme že Banner má sesternicu, ktorá ale musí byť vo všetkom (!) lepšia ako on. Koľko trvalo Bannerovi, kým sa dokázal ovládať po zmene v Hulka? 10 rokov? Tak ona to zvládne z večera do rána, pretože je to strong female character, ktorý nemá chybu a je dokonalá od základov. ()

Sashmen13 odpad!

Ok, dal jsem tomu šanci a tím to končí. Origin story je docela trapák a libí se mi jak někdo, kdo je hulk pár dnů, má potřebu flexit na originál, fakt vtipný haha. Rád bych se také omluvil všem ženám za svou existenci, opravdu jsem nevěděl, že každý den riskujete smrt, když vyjdete na ulici, nyní jsem poučen a pokusím se nevraždit na potkání. Teď ale vážně, už jen ten proslov na začátku byl slabota, wtf? Ten scénář píše někdo, kdo měl jeden rok supl občanskou výchovu ne? Tolik asi k právnické odbornosti paní Ona-hulk. ()

Belphegor

Normálně nepíšu recenze na jednotlivé díly seriálů, protože jeden špatný díl nemusí hned znamenat špatný seriál, tady si to ovšem nedokážu odpustit. V zásadě vsechno, čím by Jenn Walters AKA She-hulk měla projít, je vtěsnané do jednoho dílu. Úplně nevím jestli je dobře to brát takhle šupem, rozhodně jsem neočekával, že její automobilovou nehodu, změnu, výcvik a přijetí nového já zabalí do jednoho 40 minutového dílů. Mám trochu pocit, že o tomto by seriál měl především vyprávět a přijdu si ošizen o přerod. Jako by Marvel hned utíkal k akci a opomínat základy, chápu že konsumní divákům záleží hlavně na efektech a tak jim to Disney dopřává, mě to ale už nebaví, vytváří to sterilní podívanou a opravdu nelze vystavět děj a postavy s odfláklou expozicí! Navíc to vůbec nepůsobí dobře, je to zkratkovité a skoro jakoby herci odříkávali prázdné fráze. Jinak se mi líbí, jak je CGI She-Hulk udělaná. Na seroš jsem se těšil, tak snad mě ještě překvapí. ()

Superkritik

Opravdu jsem necekal, ze uz prvni epizoda bude takhle trapna. Z pani advokatky se po kontaktu s Brucovou krvi okamzite stane She-Hulk a behem 5 minut umi uplne vse, co Hulk, ale lepe. Ve zlomku vteriny ovladne svou schopnost promeny v zelenou obryni, proste dokonalost sama. Takze o nejakem postupnem vyvoji postavy si muzeme nechat jen zdat. Navic ma byt strasne vtipna, ale nezasmal jsem se ani jednou. A jako bonus mluvi k divakum do kamery ... prolomeni 4. zdi, really? Rikam si, jak je asi tezke natocit originalni a hlavne uveritelny pribeh, kde se hlavni postava nepotrebuje neustale otirat o ty slavnejsi hrdiny... ()

Fearghast

Jako začátek by to fungovat mohlo, jasně člověk musí skousnout specifickou stylizaci a 4th wall break styl vyprávění, ale ještě to nemusí dopadnout úplně blbě. Jasně, hromada ženských postav jsou v podstatě jen "americké" karikatury (pevně doufám úmyslně), ale třeba je tento styl úmyslný a neskončí to ani seriózně ani jako mary sue. ()

Lucie777

Je to perfektní. Takhle nějak jsem si neuvěřitelnou právničku předtavovala.  Je to humor a sranda. Akce je zde také mnoho, ale krátce. Nutno brát na vědomí, že jde jen o představení hlavní hrdinky ()

cluTch

Když to beru jako víceméně komedii tak je to fajn. Je to spíš oddychovka, nic náročného, trošičku více mohli zapracovat na CGI (scéna v soudní síni je vážně tristní). Zatím jsem spokojen. ()

ChuckOnly odpad!

primitivní neo-marxistický disney feminazi šunt, který už naštěstí komunita zadupává do země... zbohem a už se nevracej zelená karen.... ()

vanislav

Pokud je vám dvanáct a jste pubertální holka, dá se na to dívat. Jinak to nefunguje ani jako komedie, ani jako porno. ()

ReproBoy

Máslany je okej, v tom problém není. Problém je, že od Engame je to jedna sračka za druhou, genderově neutrální jedinci už ovládli filmový průmysl (snad se nedostanou i do porna)  protože ty sračky co sype Marvel, na to se už nedá koukat. Teda dá, ze zvědavosti, ale jinak je to kroucení hlavou. Jedinný co za to stálo byl Loki a What IF ep 8 a 9. Jinak Marvel poslední tři roky hrůza. ()