Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

She-Hulk se snaží zajistit Emilu Blonskému alias Abomination podmíněné propuštění. (Disney+)

Recenze (39)

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Probourávání čtvrté zdi mi zde přijde otravné a docela i neopodstatněné či únavné. U Deadpoola bylo vše přirozené, tady je to vyloženě na sílu. Nebudu říkat, že tato epizoda neměla pár svých chvil a vlastně právničina mě bavila na samotné epizodě nejvíc. Jen je trochu škoda, že se musí stavět opět na starých postavách (Blonsky, Wong), zatímco ty nové nejsou nijak zajímavé. Je to taková šeď, ale má to půl hodiny a před spaním se to dá. ()

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takové nemastné, neslané. Bez barvy (řekl tu někdo zelená?) bez chuti, bez zápachu. Zato mezititulková scéna tentokráte s přehledem odpad. A závěrečný dementní ´´song´´ bez komentáře. Jen tak dál, soudruzi z Marvelu. Až tam začne She Hulk konečně Hulkovati...dejte mi vědět. V těch nejlepších comicsech je totiž dokonalá rovnováha mezi právničením a superhrdinskou akcí. Zde je zatím jen to právničení (ne, že by bylo nudné) a to je blbost, když máte jen 9 dílů, z nichž každý by měl správně míti ten poměr 50/50. Ovšem zdá se, že ani všemohoucí Feige holt neví vše. Plus za gerontickou Elfku (tu bych dal s fleku do LOTRa, aby Bilbo čuměl) z Asgardu/Nowého Asgardu a ty Emilovy Víly. Ty byly TOP.:))) ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klasický příklad “když dva dělají totéž, není to totéž”. Pokud si Hulková (zcela korektní CZ překlad Ona-Hulk) hraje na Deadpoola a vede jakože sarkastický poznámky do kamery (aby vlastně shodila sama sebe), NEFUNGUJE TO! Vůbec to není vtipné. Jen to potvrzuje, že scénář ví kde jsou slabiny, přiznává to vůbec nic s tím nehodlá dělat. Nikde totiž není ani náznak nekorektnosti (díky které to právě Deadpoolovi fungovalo). Jediné co fakt zabírá jsou camea. Přítomnost “nejvyššího kouzelníka” opravdu zabrala. A děj? Velký-špatný… ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí epizoda seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička nejspíš prezentuje duch, ve kterém se ponese i zbytek seriálu a bude se pokoušet naplnit koncept superhrdinského sitcomu. Neznamená to ovšem, že by definitivní prezentace tohoto duchu byla nejsilnější. I proto, že u třetí epizody seriálu She-Hulk je několik velmi pochybných rozhodnutí, které ve finále slouží jen k bizarním výlevům, které jsou ovšem jen občas zábavné.   Nejzajímavější pochopitelně zůstává vyvrcholení cliffhangeru a soud, který má rozhodnout o tom, zda se Emil Blonsky má dostat na svobodu. Dává to vlastně celé vzhledem k událostem Neuvěřitelného Hulka smysl? Je Emil Blonsky v podání Tima Rotha zcela mimo charakter z původního filmu a nebo jde o snahu o zatloukání? Tak či onak, je tento soud nejzajímavější a Tim Roth je v komediální formě poměrně zábavný.   Větším problém je sekundární linka epizody, která se točí kolem soudu s bílou elfkou, která se přeměňuje v Megan Thee Stallion (rozbor jejího camea by byl též velmi výživný, ale neobešel by se bez bouchání do klávesnice) a i když to v jádru vypadá, že tato sekundární linka přeci jen bude sloužit ke konfrontaci Jennifer Walters s nějakou minulostí a především zadostiučiněním, vlastně to tak úplně nedopadne.   Spousta odkazů, které vlastně působí tak trochu na sílu, odhalení jedné velké záhady ze Shang-Chiho a legendy o deseti prstenech, které se ve finále projeví jako strašně podivné odhalení a odkazování k událostem posledního Spider-Mana, které též v kontextu událostí MCU působí tak trochu podivně a krapet nedává smysl. Daleko zajímavější je tak rovina parodického utahování si z médií, odkazování na právnické seriály a ryzí sitcomová forma, která je sem tam probodnuta celkem fajn zlomením čtvrté zdi.   Větší prostor tu alespoň dostává Josh Segarra, který toho jako kolega She-Hulk Augustus Pugliese ještě bude mít hodně, co říct a dokáže se prodat jako strašný sympaťák, naznačuje se další směr, kterým se události seriálu vydají a působí zajímavě a přitom všem tak vlastně nevadí, že je režijní uchopení Kat Cairo pořád dvakrát nezajímavé. I když by bylo snadné zahrát si na ďáblova advokáta a říct, že sitcomy přece nikdy dvakrát neotevírali dveře pro nějakou uměleckou licenci. I když je ovšem koncept o právničce ve světě superhrdinů přeci jen svěží, svůj pravý potenciál zdá se ještě musí She-Hulk: Neuvěřitelná právnička v budoucích epizodách objevit.   CGI poté sice z prvních třech epizod prozatím působí nejrušivěji (všímejte si magických portálů!) , Tatiana Maslany se pořád dokáže projevit jako další hlavní hvězda, u které v Marvel Studios nešlápli vedle. Další dobrodružství Jen Walters tak mají rozhodně potenciál, snad jej ovšem nabídne už zbylých 6 epizod..... ()

HERGImanCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V podstatě pořád to samé, ale mně nevadí. She-Hulk se nám už po několika epizodách očividně vyprofilovala. Nikdo od ní asi už nečeká zázraky, ale já se vcelku bavím. Je to zkrátka taková volnější oddechovka s důrazem na humor. Místy to působí až jako parodie na celý Marvel universe a záleží čistě na vás, jak se k tomu postavíte. K tomu je to dost meta, což si dost užívám. Jediné, co je objektivně opravdu špatné, je akce. Jako k celku se ale k seriálu nestavím nijak špatně, má to svůj tón a diváky si to určitě najde. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (4)

  • Před vězením stojí dodávka zpravodajské stanice KCAV. Stejná stanice se objevuje v seriálu Perníkový táta (od r. 2008). (NiWi)
  • V seriálu je Jennifer (Tatiana Maslany) dotázána na to, zda její schopnosti pochází z neúspěšného pokusu o vraždu mafií. V komiksu je přesně toto způsob, jakým svoje schopnosti získala, když se jí krev Bruce Bannera (Mark Ruffalo) dostala do těla skrz dobrovolnou transfuzi. V seriálu však byl tento origin změněn. (NiWi)

Reklama

Reklama