EETerminátor: Den vyúčtování

(amatérský film)
Akční / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2020, 4:31 min

Praha, rok 2030. Českou republiku zcela ovládá jeden muž, nejbohatší člověk v zemi, posedlý mocí. Do politiky se však chystá vstoupit konkurent, čerstvý multimilionář Bohumil "Bohuš" Stejskal. Vládce se ale rozhodne poslat Terminátora do roku 2020, aby zabránil Bohumilovu vzestupu. Bohumil Stejskal tak musí dát své poslední naděje do jiného modelu Terminátora, Arnošta, kterého posílají do minulosti, aby mladšího Bohuša ochránil. (Pan.Antonin)

Zagros

Podobná youtube tvorba mě nechává povětšinou úplně chladným, nebaví mě. Tady musím tvůrcům ovšem vyseknout poklonu za dobré nápady, vtipy, poctivé zpracování na velmi dobré technické úrovni (srovnání s videi na youtube, nikoli s filmovou tvorbou) a taky smysl pro detail. Těch drobností je tam skutečně mraky, rozhodně má smysl se podívat vícekrát. Michal Orsava těch videí udělal více (Harry Potter, Návrat do budoucnosti, … aj.), většinu si můžete najít přes jeho profil. Jednotlivě je zde nebudu ani hodnotit, ani komentovat. Bylo by to jen opakování toho stejného. Na krátké pobavení mohu doporučit všem, mrkněte se. Třeba vám to sedne. Pokud ne, ztratíte s tím jen několik minut života. ()

Evander

Hóóódně nápaditá politická satira. A protože mám rád Bolka a jeho Dědictví aneb Kurvahošigutntág i Arnolda, a naopak vůbec nemám rád Antona Hrabiše ani ožralého Jezevce z Vysočiny, dávám 80%. ()

Ivo

Řemeslně skvěle a brilantně vymakané, o tom žádná ... Ale detonace Agrobureše a Zemana s hůlkou už začíná být trošku omšelá a rutinní scéna těchto filmíků. Zkuste, hoši, vymyslet něco nového nebo to zkuste v reálu bez triků...;) Publikum bude vaší záslužné práci dozajista tleskat ... ()

AloeB

Geniální technické zpracování, hromady easter-eggů a k tomu nastavená tvář současným vládním představitelům skrze pracháče Bohouše. Samozřejmě kopat do Babiše a Zemana je jednoduché, proto je štěstí, že zrovna na scénáři a myšlence toto nijak nestaví. ()

MartinTerran

Další skvělé video od Orsavy. Jak už je u těchto kraťasů zvykem je zde hodně popkulturních odkazů, dobré zpracování a nějaký ten příběh. Spojení Arního a Bohuša - dokonalé. Hodnocení: 96/100. ()

BaT_M

Zpracování luxus, ale jedinej kdo to tam zachraňuje je Bolek, jinak obsah celkem o ničem. Už jsem na toho podvodníka Babiša a trosku Zemáka alergickej. 50% za provedení. ()

Zackk

odkdy jsou 4 a půl minuty amatérský film??? internetová videa se na csfd stávají velkými snímky které si můžou hvězdy jako arnold schwarzenegger zařadit do svého repertoáru ()