Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(20)

Obsahy(1)

David Tennant a Michael Sheen v hlavních rolích jako dva herci, jejichž hra na „West End“ byla pozastavena kvůli covidu-19. Režisér této hry je alespoň přesvědčí, aby zkoušky probíhaly online. (..Lucas..)

Recenze (17)

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Keď sa stretne doktor vesmíru s doktorom sexu (poradie uvádzam podľa roku vzniku seriálu, aby nedošlo k hádkam... :-) ), tak to môže dopadnúť celkom vtipne. Obávam sa, že po tomto počine siahnu v prevažnej väčšine iba ich skalní fanúšikovia, ale myslím, že s prehľadom dokážu pobaviť aj tých, ktorí do tejto kategórie nespadajú. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Geniální dílko, aneb i korona může přinést dobré věci. Staged mi nemohlo uniknout, Davida Tennanta žeru a Michaela Sheena jen o něco méně, takže po fenomenálních Dobrých znameních jsem se těšil, že je zase uvidím pohromadě. Stejně jako Tennantovi. Šest dílů má neskutečné tempo, díky (nebo kvůli?) délce všechny utečou jako voda a já jsem už dlouho, opravdu dlouho, neviděl nic vtipnějšího, přitom pro mně bylo dost překvapení, jak moc zábavné to bylo, čekal jsem, že mně to spíš nebude bavit, než jo, nicméně bavil jsem se od první do poslední minuty a bylo to čím dál lepší. Navíc i tady se našel čas na hvězdné hostovačky a když jsem si myslel, že po Samovi L. Jacksonovi nic lepšího přijít nemůže, přišla Judi Dench a oběma pánům to nandala! Jejich pošťuchování, konflikty i opravdové přátelství v (téměř) přímém přenosu. Staged je výtečná záležitost, kterou rozhodně nevidím naposledy. A krom toho je to taky patrně nejlepší seriálová novinka letoška. Povinnost minimálně pro fandy, ale nepochybuji, že se pobaví všichni, neboť na tak malém prostoru taková hromada nápadů... to se jen tak nevidí! Tennantův hrnek je úplně nejlepší. 100%. ()

Reklama

terunka003 

všechny recenze uživatele

Šest bonbonků v bonboniéře zabalených do neskutečně vtipných obalů s ironickým výrazem a plněných britským humorem. Přehraju si to minimálně několikrát, protože jednou je to málo. Neskutečně vtipné. Překvapením byla účast Samuela a Judi. ..nevím jak u vás, pánové, ale tady jsme zase zavření doma. Bude druhá série? ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Z opatrného startu o reálných problémech dvou herců přes hrátky s titulky a stoupající počet rozvíjených opakovaných gagů až po řítící se lavinu hostujících hvězd a tak důkladný meta humor, že doteď nevím, kde přesně se potkává fikce a skutečnost. Tennant ze sebe dobrovolně dělá dětinu, Sheen pak bohulibého marnivce a dohromady mě Staged nejen přimělo zapomenout, že při každé zmínce o videohovoru nebo koronaviru kousek mě umře. V první řadě mě totiž pobavilo ve všech směrech a právě díky neopakovatelnému konceptu má šanci zůstat historicky zacementovaným milníkem. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Staged je asi nejpovedenější projekt, který vzniknul v době úplného lockdownu. Od zahánění nudy dvou přátel/herců, kteří se rozhodnou nacvičovat divadelní hru přes videohovory až po mnoho hvězdných hostů, kteří tomu dodávají grády. Pokud máte dvojici Sheen-Tennant v oblibě, tak si to užijete o něco víc, ale věřím, že pobavit to dokáže i bez toho. ()

Zajímavosti (1)

  • V titulcích se u jmen Davida Tennanta a Michaela Sheena objevují u každé epizody drobné změny založené na epizodě předchozí. Například prostřední jména, která si sdělí v první epizodě. (Jacqline)

Reklama

Reklama