Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(20)

Obsahy(1)

David Tennant a Michael Sheen v hlavních rolích jako dva herci, jejichž hra na „West End“ byla pozastavena kvůli covidu-19. Režisér této hry je alespoň přesvědčí, aby zkoušky probíhaly online. (..Lucas..)

Recenze (17)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Staged je asi nejpovedenější projekt, který vzniknul v době úplného lockdownu. Od zahánění nudy dvou přátel/herců, kteří se rozhodnou nacvičovat divadelní hru přes videohovory až po mnoho hvězdných hostů, kteří tomu dodávají grády. Pokud máte dvojici Sheen-Tennant v oblibě, tak si to užijete o něco víc, ale věřím, že pobavit to dokáže i bez toho. ()

andalin 

všechny recenze uživatele

Holt když jste zavření doma, tak vlastně zjistíte, že mít fůru volnýho času není zas tak báječný, jak byste si byli dřív mysleli. Baví mě, že během karantény vznikají podobný věci! Tennant a Sheen (budu teď pokaždý přemýšlet, jak mají ta jména jít po sobě) předvedli zábavné verze sebe sama prostřednictvím neotřelého zoomcomu (můžu tomu tak říkat?). Jejich chemie je neskutečná. Mimochodem, doporučuju i Davidův podcast s Michaelem a dalšími kolegy. Je to na Spotify, právě vychází druhá řada. ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

Z opatrného startu o reálných problémech dvou herců přes hrátky s titulky a stoupající počet rozvíjených opakovaných gagů až po řítící se lavinu hostujících hvězd a tak důkladný meta humor, že doteď nevím, kde přesně se potkává fikce a skutečnost. Tennant ze sebe dobrovolně dělá dětinu, Sheen pak bohulibého marnivce a dohromady mě Staged nejen přimělo zapomenout, že při každé zmínce o videohovoru nebo koronaviru kousek mě umře. V první řadě mě totiž pobavilo ve všech směrech a právě díky neopakovatelnému konceptu má šanci zůstat historicky zacementovaným milníkem. ()

terunka003 

všechny recenze uživatele

Šest bonbonků v bonboniéře zabalených do neskutečně vtipných obalů s ironickým výrazem a plněných britským humorem. Přehraju si to minimálně několikrát, protože jednou je to málo. Neskutečně vtipné. Překvapením byla účast Samuela a Judi. ..nevím jak u vás, pánové, ale tady jsme zase zavření doma. Bude druhá série? ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Keď sa stretne doktor vesmíru s doktorom sexu (poradie uvádzam podľa roku vzniku seriálu, aby nedošlo k hádkam... :-) ), tak to môže dopadnúť celkom vtipne. Obávam sa, že po tomto počine siahnu v prevažnej väčšine iba ich skalní fanúšikovia, ale myslím, že s prehľadom dokážu pobaviť aj tých, ktorí do tejto kategórie nespadajú. ()

Zajímavosti (1)

  • V titulcích se u jmen Davida Tennanta a Michaela Sheena objevují u každé epizody drobné změny založené na epizodě předchozí. Například prostřední jména, která si sdělí v první epizodě. (Jacqline)

Reklama

Reklama