Během španělské občanské války narazí skupinka zapřisáhlých nepřátel na zombíky, kteří vznikli při experimentech nacistů, a musí táhnout za jeden provaz. (Netflix)

Sinusiridum

Celkem všechno pěkně udělané, s péčí...ale výsledkem je jen nuda. Ač jsem se u toho pobavit chtěla a byla tématu více než nakloněna, nebavila jsem se, spíš usínala. ()

Mamlas

Takový trochu nepovedený pokus na téma Rudý sníh. Nudné, moc a moc prostojů a zbytečného blábolení, tu a tam frk. (37%) ()

Charvy.666

Na rozdíl od nedávného Overlord se tahle věc nebere moc vážně, což filmu prospívá. Tudíž jsou dialogy mezi nesourodou bandou partyzánů, "nácků" a věřících, kteří se spojí proti neznámému zlu, spolu s akcí, zábavné a film tak pěkně utíká. Za mě velké překvapení v tý hoře nudných nesmyslů na Netflixu ()

Menec

Zombie film na odlehčení, jednoduchá zápletka, sympatičtí herci, skvěle zahrané charaktery postav, kde ani jedna ze stran není ta "dobrá" nebo "špatná. Prostě obyčejní lidé, co se ocitli ve válce proti sobě. Ten lehký humor, který doprovázel celý film, se mi taky líbil (klikař muslim, drsná jeptiška, nešika panic, věčně vykulenej kapitán partyzánů, atd). Film jsem ani nemusel kvůli nudým pasážím přetáčet, takže 4 hvězdy. Španělé to prostě umí :) ()

vinducha

Španělé přidali zářez do nejomílanějšího a nejvíc zprofanovaného hororového subžánru a ejhle. Nedopadlo to vůbec špatně . Člověk si říká , že se tam už absolutně nic nového vymyslet nedá a já se pobavil s touhle partou přesto parádně. ()

DavHav

Celkem jsem si to užil. Jde o zombie fantasy ze španělské občanské války. Jelikož jsem cca před týdnem dočetl vynikající Orwellův Hold Katalánsku, asi celkem chápu Španěly a jejich postoj k občanské válce ( v zásadě nebyli ani na jedné straně převážně úplně dobří ani úplně špatní a být španělský fašista znamenalo často něco podstatně příznivějšího než německý fašista či současný ruský putinovský fašista). Pěkně to odsýpá, postavy o.k., na konci jsou nádherné záběry přírody. Hlavní hrdinka má krásné oči :-). ()

kajmik01

Zábavná zombie jednohubka s několika originálními momenty. Je to béčko, ale v dobrém slova smyslu. Spojení španělské občanské války a zombie funguje dobře, jen škoda trochu odfláknutého závěru. Na rozdíl od přehypované Armády mrtvých jsem se dobře bavil. ()