Noční návštěva

• USA The Sleepover

Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava. (Netflix)

Untentrauer

Těžké hodnotit opravdu ano. Je to rozhodně rodinný film každým coulem. U takových filmů musí divák pochopit, že tento film se má zavděčit i dětem. Přiznám se, že některým scénám jsem se smál a dobře mě pobavili. Nakonec jsem všem postavám nějak přišel na chuť a to považuji za velmi důležité! Celkově to tedy vůbec špatný film na zahnání nudy pro celou rodinu. A takových filmů, která zaujmou všechny členy domácnosti není moc. ()

Bozvav

Začátek dobrý, pak čím dál více docházel filmu dech, jakoby tvůrci sami nevěděli, kam se to má ubírat. Zbytečná postava kamarádky, od začátku naplánovaný zcela naivní způsob provedení krádeže a úplně debilní závěr. Jinak děcka obsazena suprově, manžel hlavní hrdinky zoufalý až moc, zápletka lehce nablblá. Hudba dobrá. pár vtipů by se také našlo. Jako celek průměrný rodinný film. ()

BOURQUE

Čakal som nejakú nenáročnú akčnejšiu komédiu s dobre napísanými dialógmi. Avšak Netflix opäť sklamal. Scenár by sa ešte dal nejako prehĺtať, ale samotná réžia, výprava ako aj herecké výkony sú podpriemerné. Tá chémia medzi hercami, hlavne medzi mladými, nefunguje dobre. Jedine Malin Akerman podáva trochu „výraznejší“ výkon, ale ani ona nestačí na záchranu danej situácii. V tejto forme opäť jeden zbytočný film z dielne Netflixu. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

bararich8

Obstojně zpracovaná rodinná komedie, který dost potopily slabé herecké výkony dětí, kde někteří přehrávaly a ve výsledku jim tak nešlo příliš věřit. U několik vtipů jsem se zasmál, většina pak byla v pohodě a zbytek byl trochu trapný nebo příliš dětský. Je to opravdu rodinná záležitost nebo pro mladší publikum, pak to dává smysl, 3* ()

rublik05

Zpočátku to vypadalo velmi nadějně, člověk se tu a tam i zasmál a film měl takovou příjemnou, uvolněnou a dětsky naivní atmosféru. Následně děj začal nabírat na obrátkách, dětští herci se začínají dávat do pátrání po svých rodičích, divákovi se otevře druhá dějová linka unesených rodičů, která probíhá souběžně s pátrajícími dětmi. Postupně se však příběh začne rozpadat, vznikají velké mezery, nudné scény a nelogická chování. Začíná se také vytrácet humor, tedy základní kámen celého snímku. Díky dlouhé stopáži jsem se začal enormně nudit, závěr působil dost předvídatelně, lehce klišoidně a celkem i nezajímavě. Co se týká herců, zde mě bavil snad jen Joe Manganiello, i když ani ten se moc nepředvedl. Ostatní herci působili velmi nesympaticky, ve svých rolích těžce přehrávali, především extrémně trapný otec, a prakticky nikdo nevynikal žádným zajímavým výkonem. Jedině dětští herci působili alespoň trochu autenticky. Kameru nebo akční scény nemá smysl moc komentovat, není to žádná sláva, spíš podprůměr. Pevně však věřím, že dětskému publiku snímek jistě udělá radost. 2/10. ()

Sharpooter

Co se stane, když dětem unesou rodiče??? No já nevím asi zavolají policii, jo počkat to oni neudělají a takhle vznikl tento film. Nejprve jsem si myslel, že to bude druhý Spy Kids, ale to jsem se šeredně spletl. Tohle je 10x horší. Během těch cca 103 minut jsem měl pocit, že se absolutně nic nestalo. Zdálo se mi, že je příběh příšerně natahovaný scénami, které zde ani nemusely být. Příběh předvídatelný jak nevím co a hlavní postavy (hlavně děti) absolutně nesympatické. A mimochodem, když chcete někomu unést rodiče tak se snad podíváte na celý pozemek ne??? Oni jim je ukradli, když děti byly na zahradě.... Bože mě se chtělo brečet, oni tam říkají, jací to jsou profíci a udělají tohle... No asi nad tím moc přemýšlím. Pokud vypnete mozek tak to dokáže jeden večer zabít, ale raději svůj čas investujte jinde - 3/10. ()

Mamlas odpad!

Film pro děti 5 - 12 let. Jsou tam jen nějaká děcka, kupa žvatlání, hovadin a trapnosti. Vypnuto. (3%) ()

AndrewNewman

Teoreticky by som mohol byť milosrdnejší, udeliť tomu tri hviezdy, ako bežne dávam pri týchto priemerných filmoch, avšak to by tam muselo byť aspoň trošku viac humoru a akcie. Rodinné akčné komédie sa od čias Spy Kids zmenili a aspoň podľa mňa k horšiemu. ()

wowylgu313

Tudududuuuu ... Tak tohle neprojde. :D neříkám hned že to odsuzuji kvůli víceméně hlavním rolím dětí ... Ale ono i ty ostatní byli nekoukatelný. Příběh? Hrozná blbost, herecké obsazení, katastrofa!!! Jediný Ken Marino o kterého jsem okem zavadil než jsem zjistil že mu napsali scénář alá úplný idiot ale né vtipný ale spíš trapný ... Jak už jsem psal na začátku většinu děje tu drží dětská liga, což nebylo zrovna moc to co bych potřeboval vidět. Akční? Tý jo jedna akční scéna někde za půlkou se stala, to vím že jsem se zrovna probudil. No a pak to celé zase utichlo ... Sorry ale tohle bylo špatný ... 25-30% ;-) ()

Skrivan odpad!

Pozor, sledování tohoto paskvilu opravdu fyzicky bolí. Chápu, je to film pro děti, ale any ty snad nemohou ocenit tu nebetyčnou trapnost, postavy tak nesympatické a nezajímavé a herce tak přehrávající, že je vám až stydno za ně. K tomu ještě šílená stopáž (u normálního filmu by nevadila, ale tento na takovém prostoru opravdu nemá co nabídnout). Jedno velké NE! ()

Lilith03

Vyhodil mi to Netflix, moc komedie teď nesleduji, ale tohle mě bavilo. Asi nejsem vyloženě cílovka, je to spíš pro rodiny s dětmi, ale pobavilo. Film je kvalitní a každá postava má nějaký charakter, přičemž jsou sice více ploché a absurdní, ale co byste od toho taky čekali? Prostě fajn pro pobavení, herecké výkony dobré, tak nevím co více ostatní recenzenti očekávali, ale tady se už nedivím, že se kritizují dobré filmy a vyzdvihují špatné, klasické čsfd bohužel... ()

alisek87

Nová rodinná komedie, musím říci, že jsem začala koukat bez žádných očekávání a fakt jsem se u toho zasmála, dobrá oddychovka, každý si tam najde svoje, Luxusní momenty s Joe Manganiello a sundanými rukávy, fakt jsem se bavila a samozřejmě se na něj dobře koukalo :) ()

soukyd33

Chvíli dobrý, pak zase hrozná kravina. Každá postava má svůj charakter, který se občas slušně změní. Nejlepší jsou ale děti, a jejich zajímavá výbava a přístup k ní. U této komedie se moc smát nebudete. Hvězdiček 2 ()

smrk15

Rozjezd zajímavý, pak už jsem byl líný to vypnout. Dalo se to dokoukat, ale mohlo to být mnoooohem lepší. ()

stret

Nie je to veľká sláva, ale príjemné osvieženie po 16 dielnej nedopozerateľnej mexickej sračke. Hlavnou chybou bolo nevhodné obsadenie hlavnej postavy. Tá obstarožná ženština s nadváhou na to nemala. ()