poster

Střela

 • USA

  Bullet

Akční / Krimi / Drama

USA, 1996, 110 min

 • KOZEL84
  ***

  Okuzlující sympat'ák Adrien Brody,neskutečný magor Ted Levine a vtipný fintil John Enos III,to je trojka kvůli které tohle stojí za to.Rourke mi tu připadal místy dost nechutný (je tady tak v polovině té svojí přeměny v monstrum) a Tupac už toho předvedl rozhodně víc jinde.Celé to na mě působilo občas trochu moc ujetě,ne úplně uvěřitelně a v příběhu sem žádný výrazný ehm příběh nepostřehl.Kvůli těm třem,ale určitě jo,tomuhle filmu.(7.11.2010)

 • kosta73
  *****

  Tento film dle mého názoru není ani akční, ani krimi, ale skutečně velmi realisticky natočené a herecky skvěle obsazené malé drama. Pozvolné temto vyprávění ( chápu, že se to někomu může zdát nudné ) vytváří mrazivě beznadějnou depresivní atmosféru, kterou jsem pocítil u filmů jen párkrát ( namátkou třeba MAGNOLIE popř. LEAVING LAS VEGAS ). Herecké výkony jsou dle mého názoru silně nadstandartní, ať už se jedná o Brodyho, Levina, nebo výborného Shakura. No a Rourke je prostě vynikající, své postavě dal obrovský punc uvěřitelnosti a všem rádoby drsňákům jasně dokázal, že je s přehledem strčí do kapsy. Klobouk dolů.(17.11.2007)

 • 666Carnage
  ****

  Jedna ztracená akční podívaná z roku 96 co neni ničim extra originální ale je to dobrý film. Zápletka je jasná oko za oko. Trojice bratrů docela zajímavá a Tupac jako drsnáckej záporák taky ujde. Micke Rourke hraje dobře protože hraje tak jak jsem zvyklej. Film neurazí a za zkouknutí to určitě stálo. 70%(6.10.2014)

 • Tuxedo
  ***

  Mickey Rourke hraje svůj tradiční typ role opět skvěle, Adrien Brody se slušným zápalem, v zajímavé roličce se mihne i Donnie Wahlberg a Tupac Shakur zanechává nesmazatelnou stopu i na malém prostoru, jenže… Kromě výtečných herců a prostředí film nic nenabízí a těch několik zajímavých témat (napříč spoustě tematicky spřízněných dialogů) jen zvolna načrtává. 5/10(8.3.2009)

 • gogo76
  ****

  Film v ktorom pre nejakých dobrákov nieje veľa miesta. Takmer všetky postavy vo filme sú kriminálnci, feťáci, dílery a ak už sa nájde dobrák, tak to v hlave nemá v poriadku ako brat Butcha Steina. Jedinou výnimkou sú rodičia trojice podarených bratov. Za najlepšiu scénu považujem spoločnú večeru, kde otec dokonale naloží svojim podareným synom. M. Rourke odvádza svoju klasickú, umiernenú polohu, ktorá mu vždy sedela a taktiež zaujme vtedy ešte neznámy A. Brody v úlohe druhého brata alias talentovaného " Picassa". Celý dej sa točí okolo nevysporiadaných účtov z minulostí, krádeží a zaobstarávania si koksu. Život Butcha Steina stojí za hovno. On to vie a všetko speje k nevyhnutnému koncu. 70%.(23.6.2011)

 • - Pro nízké hodnoceí byla vystřežena scéna, kdy Butch (Mickey Rourke) vrazí nůž do oka drogového dealera. Scéna byla uvedena jako bonusový materiál na DVD. (Terva)

 • - Film byl uveden do distribuce měsíc po smrti Tupaca Shakura, který byl zastřelen v Las Vegas. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v New Yorku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace