Tři letecké nehody ve třech týdnech. Podle americké armády se jedná o útoky islámských teroristů, ale podle leteckého experta McCabea jsou dílem geniálního počítačového hackera. McCabeovi se podaří vytipovat další ohrožené letadlo a dostat se na jeho palubu. To už ale řízení nočního letu ovládá hacker Cain. Cílem příští letecké katastrofy mají být atomové reaktory u Washingtonu D.C. Souboj o přežití mezi nebem a zemí začíná. (oficiální text distributora)

Fifipek

Davam jednu hvezdicku za Kristannu Loken, ale film je straslive decko s televiznimi efekty- no byly to vlastne efekty... ()

Stíba odpad!

Pořád jsem doufal, že se objeví alespoň jedna skutečnost, která by mohla dávat přinejmenším minimální smysl ale ono to místo toho bylo čím dál tím horší. To, že stíhačky přemýšlí jestli sestřelit dopravní letadlo, které se nachází 100 metrů od reaktoru... ()

lxbch odpad!

Panic in the air, everywhere I look around... Jeden z vůbec nejhorších leteckých filmů, co znám. Momentálně se o tuhle příčku perou Panika ve vzduchu a Maximální turbulence... To bude velice těsné... ()

hlína odpad!

Zaručeně nejlepší parodie na všechny katastrofické thrillery s uneseným letadlem. To musíte vidět. Naprosto překombinovaný shluk záplete, komiksově stupidní záporák a stupidně úžasný hrdina který by i šroubovákem přeprogramoval řídící jednotku letadla. A ty skvělý triky a nejnapínavější okamžiky... to sem chytal záchvaty smíchu, protože všechny trikové scény jsou podlě mě dělány v MS Flight Simulator 98.... ()

waska odpad!

Jediný důvod proč se na tento film dá dívat je Kristanna Loken. Ani ta však nepomůže tomu, abych dal nějaké lepší hodnocení. Několikrát ohraný příběh, který nenabízí vůbec nic. ()

Slapi15 odpad!

To je tak špatnej film, že jsem musel vydržet do konce, jestli se tam aspoň nějaký světlý okamžik neobjeví. Neobjevil. ()

BUBO26 odpad!

Všetky možné "letecko-katastrofické" klišé dané do jedného filmu. Strašný herci (najmä záporák), strašné efekty, nefungujúca fyzika,... Odporúčam len pre zarytých masochistov. Ach Kristanna, kde je tvoja hrdosť? ()

deep odpad!

úžasně debilní triky,kristanna je sice pěkná kočka,ale její herecký umění stačí asi tak jen na zlej terminátoří škleb(ale tam se mi fakt líbila),pitomej scénář plnej všech možnejch děr a klišé a ten padouch byl vážně k smíchu.jako komedie vynikající ()

nooly

Výborná veselohra. Scéna, v níž Kristianna vypadla z letadla a držela se za rám dveří jednou rukou mi smíchy potrhala stehy, které mám na hrudi. Model atomové elektrárny byl opravdu vtipně věrohodný. Záporný hrdina byl opravdu šílený a zlý. Jedna hvězdička navíc za porci pořádné zábavy. ()

Stejšn

Jedna jediná umolousaná hvězdička za nádhernou letušku Kristannu Loken, ale jinak film je sračka naprosto ve všech aspektech. ()

jprmusic odpad!

Marně jsem hledal jeden jedinej důvod, jak dát týhle hovadině alespoň hvězdičku. Ještě jeden takovejhle pomatenej génius a amerika je v prdeli. Úplně. Frajer, kterýmu stačí jeden joystick na ovládání úplně všeho. Geniální nápad. Půjdu psát scénáře a budu hvězda. "víš kolik bolesti působíš?" - scénárista který to napsal, si to evidentně neuměl ani představit. ()

freeeeedom

Nie som teda pocitacovy expert ani letecky technik ale myslienka ze sa da nahackovat na lietadlo zo zeme pomocou nejakeho cipu v lietadle a odvladat ho pomocou joysticku mi pride ako pekna ptakovina. To uz boli potom bezpecnejsie dvojplosniky. Triky pomocou modelov a predpotopnou grafikou su strasne a herecke obsadenie nula bodov. Jedine na co sa da pozerat je Kristanna Loken a tentokrat to nie je vobec kvoli jej herectvu. ()

redalert21

Demetní herci s dementnima kecama....dej ani logicnost radsi nehodnotim, jeste ze se mi chce spat a pravdepodobne u toho usnu(jediné +) fakt nevim jak to od té obrazovky ridi a ten joystick to uz snad ma byt parodie na sebe sama...asi to odpad zaslouzi ale jsem moc mekky, ne tak ne...tato scena to definitivne poslala do kytek (zaber letadlo , strih joystick, debilni usmev, strih, zaber na kokpit letadla (horsi kulisy jak v Plan 9)) konec, end odpad...snad me to uspí...EDIT !!! DIALOGY to je to slovo ktere se mi nechtelo dostat na jazyk, horsi dialogy nejsou, neverim ze ano (mozna Hercules 3D se tomu vyrovna) ale tak dementni dialogy, ja proste ani nevim jak hur to mam nazvat to se proste neda !!! Kyc, demence, nelogicnost az na pudu ()