Večírek

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá. (Falcon)

Iloveporn odpad!

Fakt jsem se na to chtěl dívat, protože v tom kousku co jsem viděl jako první Dicková vypadala jako ožralá tak věrohodně, ale prostě se to nedalo. Suchánkovi kdysi namluvili v synagoze, že má smysl pro humor a teď se ho celá židovská obec bojí zklamat, že to byl jen vtip. / Jestli Rodenovi řekli, ať to hraje jako když ho bolí hemeroid, tak podal dobrej výkon, jinak to je ovšem potrat. Vzhledem k úrovni toho zbytku volím potrat. - Postavy mě nezajímají, děj mě nezajímá, hraní je příšerný. Nemůžu přece čekat hodinu, než se tam objeví Dicková ožralá jak Holubová, což je určitě vrcholný moment filmu. / Pro srovnání o srazech Nezralé maliny. ()