Večírek

Trailer

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá. (Falcon)

Trailer

petr12

Suchošův rukopis je jasně zřetelný a nezaměnitelný. Kdo ho sleduje v Partičce, pochopí. Občas jsem měl pocit, že promlouvá skrze mužské postavy přímo k divákům. Herecky se jednalo o koncert. Jen ty postavy byly lehce bizarní. Málo kdo by si je na svůj večírek pozval. I když...Je to specifický snímek, který se mnohým nemusí trefit do vkusu. Ti se aspoň falešně ujistí, že jejich smysl je na mnohem vyšší úrovni, než tento počin. Přitom ujíždí na... ()

mira007

Suchánek si natočil film, který by se dal pracovně nazvat Čekání na Godota pardon Prasopsa Bohdana o srazu spolužáků a obsadil ho prvoligově. Nápad to možná nebyl špatný, ale to provedení téměř bez vtipu a s takovou atmosférou zoufalství, se to nedalo moc snadno zkonzumovat. Dal jsem v řadě tři české filmové novinky roku 2021 a třetí jednohvězda v hodnocení. Začínám se bát o osud české kinematografie. ()

Arsenal83

Suchánkov najlepší režisérsky výkon ostal v Partičke, kde hral nespokojného režiséra. Na ostro mu to nejde a vôbec nie je vtipný. Za každú cenu pchať všade Hitlera a nechať Čekovského hajlovať, veď to bolo vyslovene trápne. A Čekovský to je vlastne nejaký herec? Ostatní herci ok, ale Dyková strašne zostarla, tak, že aj Boudová vyzerá pri nej dobre. Predpokladám, že Dyk sa čoskoro zmení na skutočného dicka a pôjde za ďalšou sukňou. ()

blondboss

Takto nejako to asi vyzerá, keď obsadíte špičkový herecký ansámbl do scenáristicky, dejovo aj atmosfericky pokazenej filmovej sračky, u ktorej nemáte ani tušenia, o čo režisérovi vlastne ide. Suchánek je síce fajn komik, ale ako režisér sa veľmi nepredviedol. Navyše asi prvýkrát mi dosť vadil Čeky, ktorý na druhej strane neobstál ako herec. Tie dve hviezdy sú ozaj len za pretlak tých hereckých mien, inak ale veľmi slabé. 40 % ()

Marsik

Bizár jako prase, ale celkem dobrý. Čekal jsem to mnohem horší, současných 35% odrazovalo. Nedá se říct, že by byl Suchánek úplně mimo. Jeho humor je dost specifický, a kdo ho nikdy nemusel, tak mu na chuť teď tuplem nepřijde. Já jsem se osobně dobře bavil, byť některé humory byly dost přestřelené a za hranou. 65% ()

• Během závěrečných titulků jsou proslovy na pohřbu. (griph)
  • Scéna, kdy se skupina schází u autobusu k odjezdu na pohřeb, se natáčela u vlakového nádraží v Řevnicích. (the_res13)