Reklama

Reklama

Masakr na holčičím večírku 3

(neoficiální název)
  • USA Slumber Party Massacre III
všechny plakáty

Obsahy(1)

Rodičia odídu na víkend preč, a tak sa ich dcéra rozhodne zorganizovať dievčenskú párty, na ktorú sa ale pod rôznymi zámienkami vlúdi aj niekoľko chlapcov. Pokojná noc netrvá večne, pretože párty naruší psychotický zabijak, vraždiaci svoje obete pomocou vŕtačky. (Karamanlis)

Recenze (24)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Předchozí dva díly byly fakt sračky, ale třetí díl je jednoznačně nejlepší. Klasický děj s ničím neexperimentující, nahota, sex, gore, brutalita, násilí, děs, napětí ... Hodně kvalitní slasher, kde obří vrtačka provrtává mladé dívky, ale dostanou se na řadu i jiné předměty k vraždění ... Lepší průměr v rámci subžánru ... ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Trojka je s přehledem nejlepší díl. Nový příběh vyústí v dům plný svlíkajících se a následně souložících holek, do kterého vtrhne vrtačkový vrah - pošahaný týpek s menším traumatem z dětství. Nejprve nosí masku, ale docela brzy se dozvíme (škoda trochu), o koho se jedná. Killer ale rozhodně lepší než minule a předminule. Mimochodem už to není žádný talián. Další plus: Tam, kde se většina starších vyvražďovaček teprve rozjíždí, je už SLUMBER PARTY 3 dávno rozjetý. K nápaditým vraždám (smrt vibrátorem, cedulí 'House for sale') nechybí celá sada koziček, ale jinak ani poměrně vážný tón (pořád mám v hlavě supr odlehčenou dvojku) a zábava po celou dobu. Snad jen je to občas nelogický a celkově trošku rozházený (no, možná jsem na to spíš rozházeně koukal...). Ale jinak se povedlo! A SÉRIE: Stručně... jednička nic extra ale povinnost, dvojka spíše kokotina v Troma stylu, trojka každopádně satisfakce za všechny předchozí újmy. Sečteno podtrženo, tuhle sérii by fanda tohoto žánru a jeho pozdně zlatého období rozhodně neměl vynechat. ()

Reklama

Gorehound 

všechny recenze uživatele

Do tretice všetko dobré, návrat ku koreňom jedničky (i keď osobne zbožňujem i "elmstreetovskú" dvojku), a asi najkrvavejší diel série, s dotykmi humoru z dvojky. To sa týka hlavne prvej polovice a niektorých charakterov, plus svojráznej postavy hlavného záporáka. Všetky gore scény sú ukážkou prvotriedneho slasher remesla, už od prvej. Spočiatku vrah nosí masku a je neznámy, poslednú polhodinu, keď už vieme o koho ide, sa film sústreďuje hlavne na "massacre" z názvu, pričom pekne tu funguje i napätie v klasických naháňačkách. Vrah sem tam utrúsi nejakú "freddyovskú" poznámku, skoncovanie s ním robí sérii len to najlepšie meno. Suma sumárum parádny VHSkový slasher. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Docela ojedinělý úkaz tahle série. Za celou původní "trilogií" totiž stojí armáda ženských, které, nejenže umíraly před kamerou, ale stály i za kamerou a psaly si scénáře. Z diváckého hlediska se odchýlila jen sračkoidní prostřední část, původní koncept zůstal ale zachován u všech. Tudíž i do třetice tu máme jakousi holčičí "pyžamovou párty", na kterou vtrhne šílený zabiják, jenž si na jejich obnažených tělech chce vyzkoušet, jestli ta jeho nová vrtačka z Bauhausu dobře funguje. A jako každý správný slasher, i tenhle schovává svůj chatrný příběh za vysokým bodycountem a slušnou přehlídkou koziček. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Najslabší diel trilógie. S prehľadom sa tvári najvážnejšie, no ťažko mi je brať vážne film, ktorý sa volá "Masaker na pyžamovej párty 3". V tomto filme je len jedna vyslovene stupídna scéna a to začiatok párty dievčať, kde sa začnú samy vyzliekať. Už chýbal len súboj s vankúšmi. Zvyšok je slasherovská rutina. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (13)

  • Yan Birch (podivín z pláže) stihol natočiť všetok materiál za 2 dni. (beso74)
  • Úvodná scéna odohrávajúca sa na pláži (dievčatá v plavkách) bola natáčaná v chladnom počasí v januári. (beso74)

Reklama

Reklama