• Francie

François de Lamothe

Kostýmy:

Corinne Jorry
  • anli

Pokracovani velkeho kasovniho trhaku opet se Sylviou Kristel je o neco malo erotictejsi-zejmena scena v laznich rozhodne stoji za videni-o neco malinko se scenarista vice snazil s pribehem a napady.Na par vyjimek nevyrazna rezie a opet krasne exteriery.Takze jasnych 45%.(31.3.2010)

• kaposlav

Ten Kecak ma tam zaskočil. Videl som to v Baraka - Odysea země a teraz v niečom úplne inom. Za Kecak 1*.(7.12.2012)

• Anderton

Presne ten istý prípad, čo prvý diel. Erotický film, ktorý sa hrá na psychológiu, v tomto smere samozrejme nič neponúkne. Ide tu zase viac o tú erotiku, ktorá je znova skôr decentná, aj keď občas nápaditá. Pokiaľ ale máte chuť na poriadny erotický film zo sedemdesiatych rokov, ktorý by vás "rozpálil", určite nesiahnete po tomto titule.(24.10.2012)

• kaylin

Tohle je prostě slabé. Místy je tu náznak, že by tu mohly být skutečně zajímavé, sexy scény, asi nejzajímavější je s akupunkturou, protože to je přece jen něco, co nečekáte, ale jinak je to slabé a vlastně to není vůbec smyslné, ani sexy. Sylvia Kristel je hezká žena, vlastně byla, svým způsobem, ale její Emmanuelle je prostě nudná.(2.6.2016)

Dal bych i čtyři, ale od erotického filmu (ne porna) očekávám přece jen o něco málo lepší příběh... erotické scény jsou ale většinou úžasné, nejvíc mě dostala ta zmiňovaná scéna v lázních...(19.2.2009)