Smrtelná kořist

• USA Deadly Prey

Brutální skupina žoldnéřů unese lidi, které chce použít jako živé terče při výcviku svých jednotek. Ovšem únosem Michaela Dantona udělali velkou chybu, role se obrací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Pitman.tom

kde byl rambo, komando a terminátor když jako dítě sem hltal tenhle super film? Je to naučné (jak nahodit rameno šutrem,jak pomocí šortek a useknutý ruky vymlátit zuby největšímu drsoňovi atd.), nejakčnější z akčních, kultovní.... prostě SMRTELNÁ KOŘIST !! ()

Dudelino

Nekompromisní hlášky Teda gorily Priora odzbrojej sebevětšího frajera. Znásilnit mu holku se nevyplácí! Za snahu autorů dávám za tři. ()

Elam

Nasrali jste Mika Dantona, nabušeného blonďáka, který má džínové šortky ustřihnuté proklatě vysoko! Pochybuji, že někdy vznikl hůře natočený slasher, ale tohle je mezi béčky naprostá klasika! :-D ()

70s80s90s

Tento trash ma minul v mojom detstve. Asi preto, ze ho u nas v pozicovniach vhs v tej dobe nebolo. Na jednu stranu asi aj dobre. Keby som ho v tej dobe videl, tak urcite zanevriem na Schwarzeneggera,Stalloneho,Van Dammea a pod. Velmi podarena nizkorozpoctova akcia. Vidiet ho v spominanom detstve, ustedrim este jednu hviezdu navyse z nostalgie. ()

Mazmen

Dnes už nemohu hodnotit, ale před 25 lety, když mi bylo 12 roků bych tomu dal 5* . Na VHS jsem to viděl tak 20x, ale dnes by to šlo asi do odpadu :-) ()