Smrtelná kořist

• USA Deadly Prey

Brutální skupina žoldnéřů unese lidi, které chce použít jako živé terče při výcviku svých jednotek. Ovšem únosem Michaela Dantona udělali velkou chybu, role se obrací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

johny89

Tenhle buransky natočenej film mě zničil. Snad všechny záběry zde obsahují jakousi americkou tupost, předvídatelnost a kvalitní porci zabijáckých hlášek! Neustálé monology typu "teď chcípneš", "ty svině" nebo monology "nechal nějaké stopy?" "jen mrtvoly", dodaly tomuto filmu šťávu :-D ()

Martin741

Myx Ramba a Caka Norrisa v rezii Davida A. Priora. Priemerna je rezia a prilis do oci bije snaha jkopirovat Ramba, herecke vykony ziadne, sak co by tam robili ? 45 % ()

Jimmi

Velmi tazke ohodnotit. Jedine moznosti su 5 alebo odpad....Kazdopadne sa cudujem ze mi tento skost unikal tolko rokov ale viem ze keby som ho videl v rannom detstve tak by som bl asi vo vytrzeni:) Strasna zlatanina kde vacsina zoldakov striela od pasu..vela drsnych hlasiek....dam za 5 lebo pretoze toto fakt treba vidiet ()

McLushi

"DO PRDELE, MY NELOVÍME JEHO, ALE ON LOVÍ NÁS !!! ". Yeah !!! Tohle je životní dílo obou bratří Priorových. Je to brutální akční řezba malinko vykrádající ramba, ale mám tento film velmi rád a je to vlastně úplně první priorovka, která se ke mě dostala. U Smrtelné kořisti vždycky sedím jak přibitej a nechávám se unést dobrou akcí a působivou atmosférou a vduchu si říkám: "Mikeu, kurva, natři to těm hajzlům !!!!". Zkrátka mě to baví a jsou tu i nějaký hlášky a záporáci se mi taky líbí. V jednom momentu (skoro u konce) jsem se ale musel začít smát a to, když Mike Danton uřízl jednomu ze záporáků mačetou vlasy i s kůží :-D . 75% ()

Juto

Kde začať s takým bizarným filmom ako je tento? No, ale skúsim to: Hoci zápletka s únosom ľudí na účely cvičenia, bola vykonaná už miliónkrát, žiadny film sa tak nepribližuje zábavnej hodnote. Tento film je až neuveriteľná zvláštnosť. Ak vezmeme do úvahy, že ide o trénovaných vojakov, príšlo mi smiešne že sa nechajú vtiahnuť do kríkov a že sa ľahko potkýnajú o drôty. A prečo do pekla veliteľ posiela svojich mužov na smrť, aby chytili len jedného chlapa? Mohol by som tiež uviesť neobmedzené zásoby guliek a veľa falošných výbuchov, ale to nie je to, čo upútalo moju pozornosť. Nie, chcem hovoriť o konci, ktorý obsahuje veľa sadizmu a jednu prekvapivú smrť. Toto náhle krviprelievanie je spojené s úplne nevhodnou ľúbostnou piesňou v titulkoch, čo z neho robí skutočne neskutočný zážitok. Je tu dosť podivností na to, aby sa to dalo kvalifikovať ako paródia, tento film nemôžete brať vážne. Avšak napriek tomu všetkému dokáže film svojim spôsobom zabaviť. Počet obetí je tiež extrémne vysoký, takže očakávajte nepretržitú akciu zahŕňajúcu všetko od nožov po raketomet. Keď to skončilo, nemal som pocit, že by som premárnil čas, a dokonca som film obdivoval za to, že to skončilo takým nekompromisným a nepredvídateľným spôsobom. Ale viac ako dve hviezdy nemôžem dať. 5/10 ()

c.tucker

Tak tahle zlá věc je strašná konina, ale tak zábavná, že je to až hanba. Likvidace ze začatku ušli, ale až poté co se dostane ze zajetí se to teprve správně rozjede. ()

FrankSusta

Jéhehé, to je sračka! Hned od první věty (dokonce ještě před ní) ,,Do hajzlu, voni mě chtěj zabít!'' jsem se smál. Extrémně amatérské, blbé, takovým neurčitým způsobem nahláškované a kurde debilní. Ale níž snad se známkou nepůjdu, na to jsem se bavil moc dobře. ()

viperDavid

Naprosto otřesný scénář, hrozný scény, špatní herci a příšerná režie. Ted Prior si však béčkového ramba užívá i když je víc vidět jeho postava než herecké umění. Vzpomínám však jak jsem byl jako malý unesený a žral jsem mu to. Škoda že se tento herec vyskytoval více méně jen ve filmech svého bratra, možná by jinak vynikl mnohem víc. ()

ivan_drago

český dabing Jirky Pomejeho tomu nepřidal... slovo chcípneš zazní v každé druhé větě a závěr hodný zapamatování... jinak totální sračka... a svlíkačka na konci může posloužit jako předehra gay porno spin-offu... ()

Fleetguard

K tomuhle filmu se dá říc jen jedno "nestojí opravdu ani za to, abych si dal tu práci a něco tu o něm napsal"! Jedná se odalšího hrdinu typu (Rambo 1den proti 100tu) , takže jde jen o vraždění bez jakékoliv myšlenky a děje. Dodnes se sám dívím, že jsem na to vůbec koukal :-)!! ()

PetrPan2

Béčkový klenot zlatých osmdesátých let, kdy i vysloveně blbé filmy byly uměním sui generis... Ted Prior běhající po lese jak namrdanej kačer jen v kraťasech mě rozesmíval kdykoliv se objevil na plátně... jeho parťáci mu zdatně sekundovali... ()

hryzy

Rozhodoval jsem se mezi pěti hvězdičkami a odpadem. Ale jelikož jsem se u filmu neskutečně bavil a celých 88 minut jsem skoro probrečel smíchy, tak byla volba jasná. A malé ponaučení z filmu? Unášet polonahýho chlápka v riflových minikraťasech vynášejícího odpadky se opravdu nevyplací.. ()

J.Lajner

Jsem si naprosto jistý, že raná image Paľa Habery definitivně vykrystalizovala až poté, co zhlédl Smrtelnou kořist! Není to chytrý film, ani dobře udělaný film, ale rozhodně je zábavný a ze své tuposti dělá přednost. Pokud si toužíte odpočinout od náročné filmařiny, případně hledáte prostoduché povyražení na jedno použití, pak neváhejte ani vteřinu. Mike Danton již netrpělivě čeká. Více. ()

HomeAlone

Videl som to este ako maly na vhs a dokonale si do dnes pamätam aj dej filmu no a vtedy sa mi to pacilo velmi . Dnes tazko povedat ()

Pecival

Příjemná céčkovinová ptákovinka, kde většina stopáže obsahuje polonahatého opičáka oblečeného jenom v luxusních riflových trenclích, kosícího levé vojáky tím nejamatérštějším možným způsobem. Příběhově sympaticky prosté, na začátku naolejovaného frajera unesou a zbytek filmu je morduje. Navíc se s tím fakt nepáře, zabije neozbrojeného maníka a ani nemrkne. Celkově hodně mrtvol, občas veledementní hláška nebo dialog - prostě hodně povedená věc. ()