Smrtelná kořist

• USA Deadly Prey

Brutální skupina žoldnéřů unese lidi, které chce použít jako živé terče při výcviku svých jednotek. Ovšem únosem Michaela Dantona udělali velkou chybu, role se obrací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

jiziczek odpad!

Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za nostalgii, protože mi tenhle počin nějak uvízl v paměti z dětství, ale po nedávném shlédnutí vážně netuším, proč. Tentokrát to na mě fungovalo jako celkem slušná komedie. Bohužel to tak asi nebylo nezamýšleli... ()

StepHood

Hoja hou na druhou, Párksoni. Tenhle film je opravdu béčková lahůdka. Už jen ta hlavní postava – namakaný dlouhovlasý frajer, který většinu filmu pobíhá po lese jen v riflových slipech a likviduje každého napotkání. Je to ten typ filmu, který nepotřebuje děj, aby člověka zabavil. Stačí jen spousta tupých žoldnéřů a rozličné způsoby jejich smrtí. K tomu to chce připočíst ještě spoustu kruto-hlášek („přítel nebo nepřítel?“ „jsem přítel“ *PRÁSK* „špatná odpověď“) a naprosto klasickou 80-kovskou muziku. Ano, film je to nevěřitelně pitomý – ale já jsem se u něj královsky bavil. Rozhodně dávám všech pět prstů jedné useknuté ruky. ()

zurivymlok odpad!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ()

Socirel

Jednoduchý děj kde polonahý chlapík vraždí padouchy, co ho honí v lese všemi různými způsoby. Z filmu je cítit lacinost, ale jinak akční béčková zábava. Konečný souboj s useknutou rukou je nejlepší. ()

Inhoofer

Každou minutu v tomu umře jeden člověk a když ne, tak pak v následující minutě umře o to víc, Je to absolutní masáž a scéna s useklou rukou je vrchol kinamatografie vůbec. Toto už nikdo nepřekoná! :-D LOL ()

p.hubicka

Tohle není akční drama ale komedie. Ale v tom dobrým slova smyslu. Ty jeho šortky a výkony mě dostávaly do agónie břišních křečí způsobených smíchem. Ne to byl fakt mazec. Scéna s propíchnutím chlapa klacíkem, na kterém si ani buřta neopečeš byla epic. Ale nejvíc mega epic bylo jak umlátil hlavního záporaka jeho vlastní rukou. To nemá ve světě filmu obdoby :D ()

Vonter odpad!

Tak to byl teda hardcore. Kdo si myslí, že je Rambo pohádka mládí tak ještě neviděl tohle. Herecký výkony na oscara, především Priorova stará, to byl masox. Prior sám to má rozdaný na betla a jeho dětská naivita a nepovedený drsoňství mi připomělo mládí strávené s mojí milovanou špuntovkou. Některý scény asi z paměti jen tak nezmizí - například když Prior dosvačí třikrát poflusanou žížalu, aby se vzápětí s výrazem hrajícího si koťátka vrhnul na nic netušící myš, která po celou dobu žížalí hostiny stála dva kroky od něj. Prior na hrad. ()

jericho001

Nedávno jsem si to stáhnul a z původních tří musím dát čtyři hvězdičky.I když je to béčko jak prase tak je to prostě kultovní film a vzpomínka na časy které jsou nenávratně v prdeli.Pamatuji se jak jsem odvracel hlavu když náš starej známej Mike Danton ufikl Thorthonovi pazouru a pak ho sklapoval,na tehdy šestilety děcko dost nechutně krvavy.I když to víceméně kopíruje další akční klasiky jako Komando nebo Rambo,tak je mi to vyloženě u prdele a já se bavím.Navíc hlášky jsou tu senzační,hudba tomu taky dává ten správně akční drajv a akce je tu požehnaně.Mike je prostě borec!!!!PS: Už se nemůžu dočkat dvojky,jestli bude taky tak skvělá tak to bude masakr!!! ()

Jops

jako, kdyz vidim rok vyroby 1988, to mi bylo 7 let a tipuju, ze jsem tuto kazetu koupil tatovi k Vanocum asi v deseti letech, tak musim rict, ze to byl super kup :)) nerikam, ze to je nejak vhodne pro desetileteho kluka, ale bavili jsme se naramne a zadnou psychickou ujmu to na me nezpusobilo :)) ()

aboj

Hviezdička za to, že som sa miestami zasmial. Ináč to bola najväčšia a najprimitívnejšia hovadina, akú som za posledný čas videl. ()

JWK

Já myslím, že tento film povyšuje blbost na princip. Větší akční kravinu jsem jaktěživ neviděl a garantuju že ani Vy ne. Co je na tom ještě komičtější, že "být hovadinou" autoři jistě nezamýšleli. Takže se připravte na dokonalou lavinu absurdit, pitomostí a klišé. Tenhle film je strašný BRAK... jeho vedlejším efektem je však dokonalost, která svým perverzním způsobem dovede bavit. Dejte si pár piv panáků, rozchechtejte se a je to ten pravý kus pro Vás... Myslím že Mike je asi nevlastní bratr CHucka Norisse. ()

opicee5

Tohle je akční pecka,viděl jsem jako malej kluk a při podívání se na tenhle film jsem posteskl ze uz takhle dobrý akční béčka se netočí.Drsný hlášky a drsná akce,takhle to dnes už umí jen Sly Stallone... ()