Komediálny seriál reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv. Mickey pracuje na benzínovej pumpe, kde za ním pravidelne chodí jeho bývalý spolužiak, taxikár Dano a málovravný štamgast Jari. Doma aj vo svete sa stále niečo deje a táto trojica má na to svoj vlastný názor. (RTVS)

uhlerado

Situačný humor, s podtonom politickej satiry, dakedy pridu lepsi hostia so schopnostou zahrat par nabiflenych viet alebo to ide tazsie a je to trapnejsie. No Heriban válí a stary Vokoun je dobra kulisa, Mišo Kubovcik je klasik a ma dobry humor. Diel, kedy prisiel Danko je skvely a zasmial som sa. Mam rad, ked si vedia urobit srandu zo seba, aj ked to je skryta politicka reklama, da sa na tom zabavit v dnesnom korona svete je to vzacne a tie ruška tam su a raz budu spomienka... ()

WillH.

Tak – že po 30-tich rokoch od pádu Komoušov – sa človek dožije takéhoto vymývania mozgov... Tento seriál nie je ničím iným – ako pokusom o totálne demagogický spôsob narábania s verejnou mienkou. Pohŕdam genetickými odpadmi (ako Mazurek a jemu podobní), netvrdím že Korona je vymyslená, rúška sú na nič - či svet nebodaj ovládajú Soros či Ilumináti, ale keď som v ňom vzhliadol rôznych politických predstaviteľov (BTW - či aj pána Krčméryho – ktorého si vážim a uznávam)... Spôsob, akým tvorcovia cpú – akože do seriálu – to čo sa na nás valí z každých strán netu a telky už do marca snáď denno-denne - je jednoznačnou snahou o zmanipulovanie čo najväčšej masy. Ale myslieť si, že niekto – kto fičí na „Slobodných vysieračoch“, bádateľoch, či hltá báchorky na Hlavnésrály.sk a Parlamentnédrísty.sk ; „zaručene pravdivé“ správy – kým ich nezmažú... Niekoľkonásobná mocnina naivity – rovná sa výsledku pohnútkam natočiť takúto – každotýždennú zlátaninu. Jasné jednostranné názory o náckoch (každému normálnemu – síce musí byť jasná Mariánova provokácia šeku 1488 – ale tváriť sa potom ako TV seriál..., hmm); jasne protiruské názory... No a potom pri večerných News – sa ide spravodajský tím RTVS vymasturbovať nad „objektivitou“ svojich správ. Nič odpornejšie a pokryteckejšie som v RTVS za posledných 30 rokov nevidel; A to som už teda videl 😃 P.S.: Nový Čas ako – asi – najvtieravejší PP v histórii slovenskej kinematografie, talenty Heribana a Kubovčíka zneužité na propagandistické účely, noo a ten prešedivený a takmer nemý Vokoun - sediaci zrejme furt pri tom istom zvetranom pive ?! Pri šovinistickom scenári ako herci nezachránite hádam takmer NIČ! Len vďaka Heribanovi a jedinému originálnemu nápadu v tejto Kravine (pardón - "seriáli" 😊) - a to - vsadiť prostredie na benzínku (ku ktorej bežnej - každý z nás - hlavne noční ftáci - ale aj ostatní máme určitý vzťah prepletený všednosťou našich mnohých dní - vzťah veľmi blízky... dávam aspoň jednu Hviezdu. ()

Arsenal83 odpad!

Že satira? Veď to je politická libtardská propaganda a po časti z 16.01.2020 sa musí človeku, čo je objektívny, prevrátiť žalúdok. Nielenže si tam do scénky privolali klamársku ministerku spravodlivosti, ale normálne tam hanobia mŕtveho, čo ani v hrobe nevychladol a ktorého smrť sa stále len prešetruje. Štátna televízia by predsa mala dávať nezávislé programy a nie jasne orientované politické tlačenky. Dovolím si citovať z článku: Žumpa v RTVS: V epizóde sa herec Tibor Vokoun pri odchode ministerky spravodlivosti obrátil s poznámkou na Kolíkovú a skonštatoval, že ho strašne serie, že ľudia majú generála Lučanského za hrdinu. Kolíková mu v odpovedi povedala, že policajný exprezident nebol žiadny Kuciak ani Palach. To však nebolo všetko. Herci si z väzneného generála a z podmienok väzby, v ktorej sa ocitol, nechutným spôsobom a bez akéjkoľvek piety k mŕtvemu človeku, robili žarty. ()

tuctovychlap

zabavil som sa..pri niektorých epizódach viac, pri iných menej..pobavili aj podaktorí "celebritní" hostia..takisto niektorí kladne, iní s ironickým úškrnom..a že i kpt. danko našiel odvahu, hu hu..päť hviezd venujem pičusom, pre ktorých je kryjem-vám-chrbát-lebo-pomáhať-a-chrániť-súdruh-fico lučanský hrdinom (a umučeným, heč!!:))..ako aj tým, pre ktorých je súčasná vláda fašistickou, ale za jeblogangu fico-kali-kočo leda tak servilne držali svoje tlamy a tlieskali na mítingoch podvodníkov.. ()

borec999

Politická satira tria Kubovčík-Heriban-Vokoun (alebo skôr iba dua Kubovčík-Heriban, keďže Tibor Vokoun si chodí do tohto seriálu hlavne prečítať noviny a do konverzácie sa zapojí naozaj málo kedy) reflektujúce aktuálne dianie. V podmienkach Slovenska podobné formáty príliš nebodujú, no tento sa zatiaľ drží a osobne som rád aj za to málo čo máme. Kvalita epizód kolíše podľa toho čo sa daný týždeň stane a ktorá známa "osobnosť" si na Pumpu príde nakúpiť. Niektoré vtipy sú slabšie, niektoré trafia ako sa vraví presne do čierneho a niektoré sú mierne trápne. No za snahu a v našich podmienkach aj za odvahu (keďže u nás sa každá druhá verejne známa osobnosť urazí len za to keď sa na ňu krivo pozriete nie to keď si z nej nedajbože dovolíte urobiť srandu) to aspoň na priemere udržím. A že je to na politickú satiru jednostranné? Áno, je. No natočiť politickú satiru bez toho aby ste sa vysmievali konkrétnemu politickému zoskupeniu, ich rozhodnutiam alebo svetonázorom by nedokázal asi ani Copperfield. 55% ()

• Na začiatku každého dielu vidíme mena postav a ich vek. Daniel Heriban - Dano (45), Tibor Vokoun - Jari (35), Michal Kubovčík - Miki (40). Reálne veky hercov v dobe vysielania (2020) sú 40, 64 a 40. Čiže Danovi Heribanovi bolo pridaných 5 rokov, Tiborovi Vokounovi ubudlo 29 rokov a vek Michala Kubovčíka súhlasí s realitou. (shushen)