Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

Maximilianus

Samozrejme nenáročná romantická komédia, ale mňa to bavilo. Zo začiatku mi prišli obaja hlavní predstavitelia nemastní neslaní a vôbec som si medzi nevedel predstaviť chémiu, avšak nakoniec to celkom ušlo. Humor bol občas trochu nasilu, ale opäť to nebolo moc výrazné, takže mi ani to nevadilo. 6,45/10. ()

Mrs.Vader

jakoze da se to prezit, prevazne diky celkem vtipnym vedlejsim postavam, ale teda ten curacky konec si mohli odpustit a nektere casti scenare jakoby si 12ti leta pubertacka vytahla z prdele. porad me zarazi, co vsechno posledni dobou nenarocnemu divakovi staci ke stesti. ()

Flory14

Vánoce se blíží a spolu s nimi i romantické komedie. K svátkům to patří, nikdo od toho nemůže čekat oscarové drama ale když se dobře pojme téma, mezi herci je chemie a není tam až moc klišé-blbostí, filmy mohou být zajímavé. Překvapivě u filmu Holidate všechno funguje a přesto je film v kategorii nepovedených. To především kvůli úplně debilním vedlejším dějovým linkám, které jsou naprostý cringe. Vrchol je opravdu ošklivá teta ( na takovou umělost se nedalo koukat) s mladým doktorem. Kdyby se film točil jen o hlavní dvojci, byla by to paráda. Chemie mezi hlavními herci funguje, oba jsou sympatický a jejich důvody chápete. Hlavně archa Emmy Roberts je pro tento typ filmu perfektní. Luke Bracey je klasický sympaťák který zde zastává toho „moudřejšího“, možná kdyby film věnoval i jeho arše více minut a vykašlal se na celou blbou rodin hlavní postavy, bylo by hodnocení větší. Snímek láká na vánoční atmosféru ale ta je minimální, je to spíše o všech svátcích které se v USA slaví. Dvě silnější hvězdy, což je škoda první půlka mě bavila ale vedlejší linky mě fakt iritovali. Vánoční klasika z toho nebude. ()

neo250

zaspal som, preto 2*. A aj za to, že vianoce sa tam odhorávajú len 15min filmu, zvyšok ostatné sviatky v roku. Obal pekný, no v skutočnosti niečo iné vo vnútri. ()

hrumsrt

Asi se budu muset podívat na více filmů s Emmou Roberts! Zatraceně tady si jede svoje a mě tak baví! Jinak vcelku pohodová podívaná, ale pár už tradičních klišé by si mohli odpustit.. 60% ()

Alojs

Asi takhle. Jedná z mála novinek Netflixu, na kterou se dá koukat. Svátenčí rande je bezkonfliktní romantickou jednohubkou, která si udržuje solidní úroveň - a to až na jeden svatební / fekální moment. Co oceňuji - není to trapné, základní zápletka je docela plodná a mezi ústřední dvojicí funguje chemie! Oba herci to zkrátka táhnou. Něco mezi 3 a 4 hvězdami. ()

tombarider

Očekávání nula milé překvapení. Slavná neteř přeslavné tetky je sympatická a ikdyž tady všichni přehrávají, najde se tam hromada momentů, za kterou by se nestyděli ani u Stiflerů. ()

Prubner

Hlavní představitelé jsou sympatičtí a mají mezi sebou chemii, ale nohy jim podráží nenápaditý scénář. Díky tomu se film táhne jako pracovní doba poslední den před víkendem a je to nuda. ()

Luciee113

Ano ano bylo to jakýsi dlouhý... Beru, že na víně... Ne na vině je určitě to, že poslední dobou trpím depresemi skrz covid-19, homeofficem a nekonečným seriálem Divoký anděl na kterém teď ujíždím a kratím si tak těžké depresivní dny s pár panáky CAPITAN BUCANERO. Tento film mě pobavil, uklidnil, pobavil a uklidnil... Jo to už jsem psala 🤭... Je hezký, vtipný, moc sympatičtí herci... Doporučuji na večery kdy jste sami.. Ale hlavně né se svou jedenáctiletou dcerou, sama se ve čtvrtině zvedla a a uznala , že film není pro ni. Miluju ji ❤️❤️💗💗💗 ()

Mkartaylas56

Jasně, ve své podstatě jde o naprosto klasickou romantickou komedii, kterou tu ve svém pojetí ozvláštňují jen dané svátky, ale minimálně ve své první polovině mě velmi bavila. Má totiž v sobě skvělý humor (scénka s Hříšným tancem byla vrcholem), jenž ovšem funguje primárně díky úžasné chemii Emmy Roberts a Luka Braceyho, kteří se neustále skvěle doplňují a už od prvních okamžiků jsem jim držel palce. Proto je škoda, že s nástupem druhé poloviny se (jak už je u tohoto žánru zvykem) výrazně ubere na komedii a naopak se příběh začne odvíjet do dramatičtějších sfér a čistě z toho důvodu se hlavní postavy začnou chovat tak trochu jako pitomci. Samozřejmě chápu, že tyto pasáže tam jsou zapotřebí, ale mně osobně zkrátka není příjemné sledovat takto scénářem pozměněné chování jinak dost fajn postav. Každopádně to není tak do očí bijící, jako v jiných žánrovkách, takže jsem se přes to v pořádku přenesl a prokousal se až k závěru snímku, který se také neobešel bez klasických klišé a extrémně cheesy momentů, ale kdybych to vzal kolem a kolem, tak jde určitě o jednu z těch lepších rom-com z nabídky, jako pohodová (možná i sváteční) zábavička na večer poslouží více než dobře a i vzhledem k poněkud chudé současné filmové nabídce ji mohu rozhodně doporučit. 65% ()

Blazkowicz

Míň vánoční než jsem čekal. Naštěstí to moc nevadilo. Je to taková průměrně roztomilá komedie s jasným koncem. Nic vyloženě špatného, ale zároveň nic moc zábavného. Z průměru to vytahuje jen dost dobrá Emma Roberts. Vlastně hodně dobrá. 3+* ()

solisoli

Táto trápna zmachlená a vyčačkaná odysea s romantickým striekaním do papule, pardon pusinky , predurčuje veľký romanticko-erotický zážitok. Nakoniec je to o hovorovom masturbizme, zrejme taktné upozornenie pre deti, že toto tu je pre dospelých. Prípadne pre deti vhodné, ale so štupľami v ušiach. Potom by boli príliš zvedavé na vysvetlenie niektorých dialógov. Dopozerať toto por favore za triezva je veľkým úspechom, čo v prípade rizika vyšinutia, bol skutočný hazard. Takže pozdravujem všetkých hrdinov v cieli, pri konečných titulkoch a ospravedlňujem sa tým čo sa vydriapali, na vrchol dosiahnutého zážitku. ()

Dejf4

Doma jsme chtěli trochu odlehčený a příjemný film. A tu správnou pohodu nám navodila skvělá, charismatická dvojice Emma Roberts a Luke Bracey. Žádné přestřelené vtipy, postavy se chovají jako opravdoví a člověka celý snímek nabije a pobaví. Strašně fajn komedie. Silných 6/10 ()

Detektiv-2

Pohodová sváteční komedie u které se rozhodně zasmějete. Hlášky i vtipné situace fungují dobře a chemie mezi ústřední dvojící rovněž. Holidate měl tempo a charakter hlavní hrdinky mě bavil. Nebýt toho překýčovitého konce, který by vydal tak na 3 happyendy do různých filmů, dal bych čtyři hvězdy. ()

Ereniss

V rámci žánru je tohle jedna z těch lepších romantických komedií. To, co si chcete pustit v klidu večer, nic nenáročného. Ústřední dvojice mě dost bavila, některé momenty mi přišly podobné i z mého života, no ale to už je historie :D Trochu mě zklamal klišoidní konec, ale i to se dá překousnut u takového filmu. ()