Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

tchempi

Pohodová a občas sympaticky přisprostlá romantika. P.S. Zaplaťbůh je alespoň ústřední dvojice jednobarevná, protože u ostatních párů se multikulti progresivisté fakt vyřádili. ()

Pignon

Hlavně se nepo.... na Halloween:-) Na Netflix docela dobrý film a dokonce se dá vtipkovat na konto Australanů! ()

chlemtilka

Nadějná oddychovka s hubatou Emmou se postupem času rozplizla do tolikrát zopakovaných klišé... a to včetně zvratu „kvůli happy endu se teď musíme chvíli chovat jako paka a až nám někdo překvapivě otevře oči, tak finálové rozuzlení nevyřešíme ani v soukromí, ani přes mobil, ale co nejvíc nahlas a trapně na veřejnosti“... ()

JB001

Ideální film na páteční večer týden před Vánocemi. Lepší než jsem čekal. Nadprůměrná romantická komedie u které jsem se nenudil. Ve spojení s kvalitním vínem a čokoládou to byl příjemně strávený čas ()

vitapavlik

Holidate ze začátku vypadal, že to bude příjemný film, ale ke konci už se to řítilo střemhlav dolů jako MH 370. Což mě ale přijde škoda, protože by to mohl být dobrý film, kdyby neměl takový stupidní děj, respektive kdyby se tak stupidně nerozvíjel. Takže na závěr - film je dobrej, premisa je sračka. ()

sten32

Celý čas som mal pocit, že do inak dobrého nápadu a možno aj scenára sa niekto silou mocou snažil vtlačiť typické americké "vtipy" postavené na neustálom kričaní a preháňadlách. Tieto scény kazili inak fajn dojem z filmu, pri ktorom som sa nečakane aj úprimne pár krát zasmial. Opätovnému pozeraniu by som sa ale oblúkom vyhol. ()

Pythonator

Kolikrát už jsme něco takového viděli stokrát jinak? Možná opravdu stokrát. Podobná romanťárna však musí mít především vtip a extrémně sympatický pár. Tady to vyšlo. Ten pán je sice trochu jalový, ale zato Emma je tak mile rozkošná, že jí prostě fandíte. Dokonce to bylo tak příjemné, že bych dal i za 4, kdyby jen to nakonec nebylo i trochu otravné, zdlouhavé a ke konci už překombinovaně kýčovité. ()

schialli

Dialogy, který jste už 83x slyšeli. Přestože je nechcete slyšet znovu, tak si je s očekáváním "svěží komedie ze života" poslechnete se zklamáním ještě jednou. Bohužel, po 84x už to vyznívá natolik trapně, že se za ty scény sama stydím. A že jich tam bylo. ()

medveed

Poměrně vydařená romantická komedie s nádechem atmosféry Vánoc. Místy mi trochu vadila duševní okoralost (jinak sympatické) ústřední dvojice. Celkově ale příběh vyzněl dobře a pobavil jsem se. 65% ()

sh4ris

Dva nápadně atraktivní single lidé se domluví, že spolu budou trávit všechny svátky v roce, aby jejich rodiny a přátelé neměli řeči, že si stále nikoho nenašli. Samozřejmě se nechtějí do sebe zamilovat - protože co je lepšího na tom trávit spolu čas a rozumět si, než brečet nad tím, že mě nikdo nechce a zkoušet to pořád s jinými? Tak určitě. ()

NikiVai

Až na pár úchylárniček, které asi nutně musí mít každý americký film, šlo o celkem slušnou podívanou. Hlavní postavy spolu skvěle fungují, příběhově je to taky celkem nápadité. Já si to užila, ale zas ne až tolik, abych to nutně musela vídat zas a znova. Za pár let si to ovšem klíďo zopáknu. ()

malyLibor

Velmi příjemná komedie s nádechem romantiky. Nic moc jsem od ní nečekal, proto jsem byl příjemně překvapen. Pomohla mi zahnat splín a zlepšit náladu, a to je vše, co od podobného filmu čekám. ()

matko2351

Romantika - ano, komedia - trochu. Toto teda nebola moja salka kavy, aj ked som sa tesil na dobru komediu. Emma Roberts mi nepasovala do tejto ulohy, ale nakoniec to nebolo az tak zle. Pre mna 3* ()

lineker

Stoprocentní mozkový výplach s miliónem klišé a předvídatelným konstruktem. Jenže někdy se prostě nacházíte ve stavu, že přesně tohle potřebujete. Navíc na Emmu Roberts se vždy hezky kouká. ()