Reklama

Reklama

Záhada v Saint-Tropez

  • Slovensko Záhada v Saint-Tropez (více)
Trailer 1

Sedmdesátá léta 20. století jsou plná radosti a štěstí. Miliardář Claude Tranchant (Benoît Poelvoorde) a jeho manželka Éliane (Virginie Hocq) žijí na vrcholku společenského žebříčku, jejich vilu navštěvuje špička politiky a showbyznysu. Když má jejich blízký přítel autonehodu v barončině autě, jsou v šoku, protože se zjistilo, že brzdy byly proříznuty. Tranchant má obavy, že někdo usiluje o život Éliane, a tak zavolá svému blízkému příteli Jacquesu Chiracovi. Ten pověří komisaře Lefranca (Gérard Depardieu), aby vybral nejlepšího z nejlepších pařížských detektivů, který vraha vypátrá. Volba dílem osudu padne na nejnemotornějšího, roztržitého, naprosto katastrofálního detektiva Jeana Boulina (Christian Clavier). Ten se s příslovečnou vervou, hodnou přímo nesmrtelného komisaře Clouseaua vrhne do práce… (JOJ Cinema)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (33)

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Má to nejspíš být Růžový Panter alá Boulin, který má svoje metody k vyšetřování případů. Rozhodně by to mohla být větší švanda, než ve skutečnosti je. Člověk se tak pousměje nebo úplně vynechá, protože to vtipný fakt není. Ona ta vyšetřovací část vlastně není vůbec špatná a ta jediná docela film drží v tempu, který bude ten dotyčný pachatel. Bohužel ke konci už to přestává bavit a přichází nuda. Herecky je to narvaný pozlátko, kde i komisař Lefrance v podání Depardieu dá vzpomenout na slávu francouzských komedií. Vcelku můžu říct, že i český dabing se povedl, ale film díky stopáži rychle zmizí, ale úplně zábavný není a jako taková jednohubka, když nevíte do čeho píchnout. 55% ()

Hennes 

všechny recenze uživatele

Hodnocení celkem nízká, ale mě film potěšil. Ano je to jednoduché, pro někoho trapné, ale je to správná francouzská komedie, které jsem měl vždycky rád. V období novodobých filmů je to návrat k francouzské klasice. Porovnávat s Panterem apod. to ale nelze. Je jiná doba, jiné možnosti, lidé jinak myslí, ale já jsem rád, že se ještě najdou tvůrci co nám nostalgicky nabídnou návrat do sedmdesátek. ()

Reklama

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Ani Clavier a Depardieu tenhle film nedokázali vytáhnout nad průměrnou úroveň. Jednoduchý humor, očekávatelný děj (pokud nešikovného komisaře tajně nasadíte jako majordoma, který má obsluhovat hosty, tak vás asi napadne jak to dopadne), poněkud nečekané rozuzlení. Zabavilo mě to ovšem v deštivou sobotu, takže za 3* tomu dám. ()

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele

Dej to nemalo. Nečakal som síce nejakú komplexnú kriminálku, ale aspoň nejakú jednoduchú zápletku to mohlo mať. Miesto toho sú tu divne pozliepané scény, ktoré by mali byť vtipné, ale moc sa im to nedarí. A rozuzlenie? Scenáristi nevedeli, ako von, tak priniesli rozuzlenie, aké priniesli. Ale zase, aby som im nekrivdil, bolo celkom úsmevné. Len škoda, že odhalenie vraha a motívu nedávalo vôbec žiadnu logiku. Najpozitívnejšie tak môžem hodnotiť úvodne titulky, pár vtipných momentov a scénu, keď tá mladá dievčina skáče nahá do bazénu, lebo si nechce omočiť plavky. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Absolutne nechapem komentare,ktore tu momentalne citam,no mam pocit,ze som videl iny film,skvela blazniva komedia a la France so sarmantnym,vtipnym a zabavnym Christianom Clavierom,ktory opat nesklamal a dokazuje,ze je vyborny komik a Saint-Tropez mi pripomenulo mojho oblubenca Louisa de Funesa,ktory doteraz aspon pre mna patri medzi spicku komedialneho zanru...:-) ()

Galerie (31)

Zajímavosti (5)

  • Pôvodný francúzsky (teraz už pracovný) názov "Do you do you Saint-Tropez" je počesť filmu Žandár zo Saint Tropez (1964) a slávnej piesni, ktorá v ňom odznie, hoci táto sa v skutočnosti volá "Douliou-douliou Saint- Tropez". Film nakoniec zmenil svoj názov, ale táto pieseň v ňom odznie. (Arsenal83)
  • Natáčania sa zúčastnili dvaja nemeckí špici Plume a Lily pod vedením belgického trénera zvierat Gaëtana Doppagne, ktorý sa podieľal na viac ako 200 filmoch. (Arsenal83)
  • Natáčení začalo 9. září 2019 a trvalo 9 týdnů. Točilo se v belgické provincii Valonský Brabant (na okraji Bruselu) a v zálivu Saint-Tropez (Saint-Tropez, Cavalaire-sur-Mer, Ramatuelle, Gassin). (bianci)

Reklama

Reklama