Tajný agent CIA Sonni Griffith (Wesley Snipes) cestuje do Polska, aby tam odhalil překupníka zbraní a překazil prodej jaderné bomby. Griffitha ale někdo prozradí a končí ve vězení…, ze kterého je ale rychle propuštěn z jediného důvodu. Čeká ho další mise: doprovod překrásné Rusky Nadi do Spojených států. Griffith brzy zjišťuje, že statečná Nadia prchá před tím samým obchodníkem se zbraněmi, kterého on měl v úmyslu zničit. Uchránit Nadiu nebude snadné. Jen ona totiž ví, kde je ukrytých 30 milionů dolarů určených na nákup jaderné bomby. A když někdo ze CIA prozradí identitu Griffitha a Nadi i místo, kde se nacházejí, čeká je smrtící boj s krutým protivníkem, ve kterém musí zachránit nejen sebe, ale celý svět! (oficiální text distributora)

Kangaroo

Prapodivná směsice akce a nudy. Na pohled laciná podívaná se spoustou trapných efektů sahajícíh hluboko do minulého století vyvážená snad jen dobře fungujícím Snipesem.Velmi těžké hodnocení zavazující úctou k Wesleymu a naproti tomu rozpačitostí z právě viděného "díla" - aneb kdo uctívá Snipese ten si jistě přijde na své, ale ten kdo očekává nápaditou svižnou a rozumově přijatelnou podívanou bude velmi zklamán. ()

Hapretor

Se Snipesem to lepší. Přišlo mi, že tady i něco hrál, ne jen máchal rukama. K tomu ta ženská - to se nemohla obléknout normálně??? - obličej nic moc, ale postavou kvalitní - děj nebyl nudný - prostě klasika se Šnapsem a jemu podobným. ()

Ronyk7

Od Blade:Trinity první věc od Wesleyho, na kterou se dá koukat a nepřejete si aby to už skončilo. Je to taky první dobrý počin počinutý v Rumunsku. Wesley běhá, střílí, mlátí se, prostě se snaží, ale na víc jak na 3 hvězdy to neuběhal. 10.11.2006 ()

E lan

Béčko od začátku do konce, chabý scénář, katastrofální herecké výkony a amatérská režie. Poprvé člověk vidí Snipese trochu v uvolněnější roli (bohužel mu to moc nejde a ani nesedí). Tomuhle filmu se rozhodně vyhnout!!! ()

zberatel

Wesley asi slape chodnik po ktorom sa vybral pista seagal,ale aspon sa tvari ze hra a zabava sa pri tom...kde su tie casy ked si tocil - blade123,art of war,drop zone,demolition man... ()

Acrobat odpad!

toto som videl a lutujem, ale bol som neuveritelne vycerpani. Snipesovi musite dat takyto film. On je dobry, hrdina, nakopem zadky vsetkym, mna sa nikto nedotkne, som nesmrtelny, trafit viem len ja, mam tu najkrajsiu babu. Toto su asi poziadavky Snipesa pre svoje filmy. Nevadi. Kazdy ma svoje fánty. Ale nech nas nenuti sa na to divat. Je to nechutne. ()

Shaleman

Pro mě osobně příjemné akční zpestření, kdy si v klidu lehnete a vypnete a necháte se unést klasickým béčkem, které si nehraje na první ligu, nýbrž si užívá svého očekávaného příběhu bez špetky originality a zároveň příjemně a neškodně profoukne klasickým hláškujícím drsoněm. Krásných tři* ()

godspeed

uvažuji o tomhle jako ukolébavce. přítelkyně usnula do 10 minut, já úplně přesně nevím. poslední co jsi pamatuji, byl snipes s nějakou frajerkou v motelu. vzal si dva pokoje, což mi fakt zaujalo a ......chrrr, chrrrr. ()

Richie1

Béčkový film se vším všudy. Jen ten Snipes do toho trochu nezapadá, ale možná už klesl na úroveň těchto filmů. Svou roli zvládl obstojně, stále ukazuje, že umí akční scény, ale dialogy a ostatní už pokulhávalo. Silvia Colloca odehrála pouze jediné - což bylo ukazovat co nejvíce své tělo modelky. Děj předvídatelný včetně závěru, nic nepřekvapilo nebo zaujalo. Slabší průměr - 40 - 50 %. ()

johnsnow

Celkom vydarený Snipes kde síce prestrelky sú dosť rýchle ale súboje sú na tom dobre i autonaháňačky majú šmrnc. Avšak záverečná pasáž na štadióne my prišla ako zbúchaná narýchlo na kolene aj dosť nelogickostí tam bolo. No takže žiaľ iba tri hviezdy a malo to aj cool hlášku: "kdo obchoduje se satanem musí rátat s tým, že bude mít boty od hovna." ()

Johannka

Tento film nám byl puštěn při cestě z Vídně naším pánem řidičem v autobuse...Pánem postarším, nicméně asi vitálním když kouká na takové filmy. Ovšem Wesleyho Snipese (je to ten černý? :D) nemám ráda a ta ženská byla děsně nechutně podviživená, nepřirozená a nepříjemná. Navíc vypadala jako by jí bylo 40 a hrála si na dvacítku. Už znovu ne, leda bych potkala stejného řidiče. ()

honzic

Průměrná akční střílečka s ne moc zdařilými efekty a scénářem, dialogy i chování je naprosto scestné a nelogické, stejně tak nesmrtelnost některých postav. Jo nečekal jsem nic jiného a vše mi bylo jasné prakticky od začátku, herecké výkony také žádná třída, fajn je, že děj se netáhl jak žvýkačka a celkem dobře odsejpal. Hodnocení: 55 % ()

BradleyT

Hm, taková jednohubka, mrknete na to a za chvilku si pomalu ani nevzpomenete, že jste to viděli, žádná slava, ale nuda taky ne, takže pohoda. ()

Virusman666

Je na pováženou, že tento film - celkem koukatelný, má hodnocení 47%, zatímco ruská, rádoby historická sračka s názvem 1612: Kronika smutných časů má hodnocení o dost vyšší, nevím, kam český divák dal oči...a hlavně mozek... ()

prochyn

Wesley Snipes dostal roli, která mu sedí - klaďas každým coulem. Film je plný napětí, slušně to odsejpá. A americký happyend na závěr, co chtít víc. ()

da-a

Takhle má vypadat akční geroj na prahu vstupu do druhé ligy, pane Seagal. Smysluplné, přehledné, svižné, nenáročné, leč v rámci možností neblbé, s hl. představitelem nekálejícím na svůj stále nabušený status quo, nesoucím na bedrech šťavnaté přestřelky a hbité souboje. Wesley by jich neměl točit tucty, ale jeden takový za čas neškodí. ()

JP84

Když jsem viděl úvodní titulky s leteckými záběry New Yorku podložené docela solidní hudbou,říkal jsem si,že to až tak špatné nebude.Jenže pak bum:kde se vzalo,tu se vzalo Rumunsko v celé svoji kráse.A je zle.Alespoň že je tu Snipes,jenž střílí a bojuje jak za mlada.Kéž by si šel takhle zařádit i do českého fotbalového prostředí.O zbxtku filmu a hereckého obsazení opravdu není co napsat.Nevím jestli to bylo tím jak jsem ospalý,ale já jsem se v tom ději nevyznal,ostatní herci si to doslovo odříkali a hrdinka byla tak hubená,až to není zdrávo. ()

JesterKruger

Upřímně jsem šokován. Jak v dobrém, tak i ve špatném slova smyslu. Je to vlastně hodně rozporuplný film. Tento akční film začal prostě takovou typickou otevíračkou u akčních filmů. Někdo vypadá jako obyčejný kupce zbraní (Ve většině případech jako zločinec), ale pak se zjistí, že je to polda, a nakope všem zadky. Pak film si ale plaval v jakémsi nudném duchu, a tak si říkám, zda-li to má cenu si tento film vůbec pouštět celý. Pak se to stalo! Asi kolem 35-40 minut na mě vybafla akce apod., a na konci filmu nečekané zvraty. Já vím, že zním asi neprofesionálně, že zním jako člověk, co neviděl moc akčních filmů, ale akce, co je zde (i v některých nudných scénách) mi sedla. Kdybych hodnocení tohoto filmu měl vypočítat matematicky, tak film je ve finále na slabší 4*. Ale byl to pro mě šok. V moment kdy jsem se začal více nudit, tak se akce nádherně rozjela. Rozhodně to ale není film na Oscara. ()