Reklama

Reklama

Neporazitelný - Série 2 (2023) (série)


Myslel jsem, že jste silnější (S02E08)

(epizoda)
  • USA I Thought You Were Stronger

Obsahy(1)

Dávný nepřítel ohrožuje vše, co je Markovi drahé. (Prime Video)

Recenze (9)

Powfu 

všechny recenze uživatele

Na to že to byl finální díl druhé série, tak jsem zklaman. Čekal jsem podobné nebo i lepší finále než měla první série. Díl si sice zakládá více na emoční stránce než na brutalitě, neříkám že to bylo špatně ale do finální epizody se to dle mého názoru moc nehodilo. 5/10 ()

Reklama

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále, které potěší svým místy opravdu nečekaně familiárním rozsahem srdce každého správného komiksového geeka (a možná nejen jeho). Ale to je jen taková chutná třešnička na masivním dortu, vytvořeném ze syrových emocí a perfektního vyvrcholení Kirkmanovy studie charakterů, který tvořil jádro této sezony. Takže, přes určité závažnější problémy, které jsem se sérií měl (ve srovnání s tou předchozí), musím uznat, že nejdůležitější je přistání a to se znovu povedlo na jedničku s hvězdičkou. I kvůli tomu, že se tady naplno ukázalo, že vše bylo dějově a dramaturgicky promyšlenější, než se mohlo v některých momentech zdát. To ovšem neomlouvá nejhorší problém této série - pro diváka zvlášť špatné rozhodnutí Amazonu rozdělit ji na dvě části s velkou pauzou mezi nimi. Nu, ale všichni víme, co žene tyhle korporace (resp. přesněji šéfy a hlavouny, protože ostatní z koláče mají jen drobky), a divácká spokojenost sama o sobě to rozhodně není. Přesto budu doufat, že se tohle opakovat příště nebude a dokonce se stane zázrak a na další sérii dostanou tvůrci více peněz. Protože to byl ve více částech (a popravdě i v první sérii) druhý dost viditelný problém. ()

Zajímavosti (1)

  • Mark se měl v alternativní realitě potkat se Spidermanem, jako se potkal v původním komiksu, nicméně pro seriál se na to tvůrcům nepodařilo sehnat příslušná práva. V komiksu se také Mark potkal s dalšími postavami z marvelovského univerza, včetně Avengerů a Wolverina. (vojtaruzek)

Reklama

Reklama