Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

macetoma

Dávám tři hvězdy. Proč? Má to takovou zvláštní atmosféru. Takové romantické drama. Nejvíce mne štvala dloooouhá stopáž, děj se táhne jak medová slina. A kdo je to vlastně ten pan Black? To ti holka nepovím, ale vykašli se na něj. Ale když mně se tuze líbí. Ale říkám ti kašli na něj. Ale když on je tak miloučkej. A kdo to vlatně je? Vždyť už jsem říkal, Joe Black. A tak pořád dokola. Být holka měl bych s pana Blacka (alias Brada Pitta) opravdu pořád vlhké kalhotky. Ale já su chlap. Takže ze 3 hvězdy. ()

Saesulkun

Konec kýčovitý, častější použití nůžek by bylo ku prospěchu, ale jinak zajímavý film s neplytkými dialogy a netradiční zápletkou. ()

george82

Dvojice Pitt a Hopkins. Jen a jen tohle stačí. Hopkins je vynikající a Pitt jako smrt....zvláštní. Jiný. Takhle jsem ho ještě neviděl. Nicméně scéna s Claire je hodně dobrá, i když trochu naivně ukazuje, jak se i smrt může zamilovat a to mi příjde absurdní. 75%. ()

Týnidlo

Velmi zajímavý námět, který, ač bych tomu nevěřila, šel přenést z papíru na plátno. Ale hlavní je, že v tak velkém stylu! Brad Pitt předvedl famózní hru... Jeho převtělená smrt byla mrazivá, úsměvná, v jistých směrech roztomile naivní, ale přesto přese všechno stále silná v kramflecích a plně si vědoma své síly. Hopkins skvělý.. A že tam bylo moc sentimentu?.. No a co? ()

AlexUnited

Toľko umelého pátosu a nasilu vnúteného akože sentimentu sa len tak ľahko nevidí. Ak sa smrť chcela naučiť niečo o živote, mala vstúpiť do života obyčajného priemerného človeka (pri ňom by možno spoznala čo je život) a nie do rodiny nejakého amerického zbohatlíka. Empatické vcítenie do postáv u mňa nula bodov (možno až na Hopkinsa), pri takomto šialenom na hlavu postavenom scenári (súlož so Smrťou :O) by mal byť aspoň občas cítiť nejaký nadhľad, ale tuto to bolo servírované takým neprirodzene vážnym štýlom. No v každom prípade Seznamte se Joe Black je dosť nudný film s účelovým polo-happyendom napchatým kýblami umelého sentimentu a nezmyselnými výrokmi. Aby to však nebolo len čisto o negatívach, film ako tak zachraňuje herecký výkon Hopkinsa a kvalitná postava intrigána Drewa, ktorému som samozrejme fandil i keď bolo dopredu jasné že v takomto type filmu nemôže skončíť ako víťaz :( ()

Angel30

Brad Pitt a Anthony Hopkins v hlavních rolích zahráli na jedničku. Podle mě úžasný romantický film u kterého se dá i zamyslet, ale také film, u kterého se mi nelíbil přemrštěný konec. Což je ale asi jediná věc, kterou mohu vytknout. ()

GordonCZ

Pro mě překvapivě velice kvalitní snímek, a to hlavně proto, že tento typ filmů běžně moc nemusím. Anthony Hopkins sice odvádí mistrovský výkon, ale co naplat, zajímavější je sledovat Brada Pitta, jak ve své roli ztvárňuje smrtku, která se snaží ve svém novém těle jeho prostřednictvím lidi poznat a pochopit. Výsledkem je skutečně vynikající podívaná. Jenom nezapomeňte před koncem rozdat všem dámám v okolí kapesníčky, budou je potřebovat na slzičky. ()

habertek

Zajímavý snímek, zajímavé pojetí smrti, ale kdyby jenom do hlavní role neobsadili toho Pitta!!!:) Jinak fajn, Hopkins, tak k tomu snad nemusím nic říkat a Forlani opět nezklamala. Dobrá to herečka... ()

Greendell

Normálně na ty romantický díla moc nejsem (navíc takhle příšerně dlouhý), ale tohle je opravdu jedna z vyjímek. Drama s nádechem mystery, to je pro mě ideální kombinace. Brad Pitt jako smrt libovej ňouma, Hopkins klasa jako vždy, a Claire Forlani...ta prostě vypadá jak anděl..plus super hudba. Suma sumárum je to 178min krásný pohádky :-) ()

bloody21

pamatuju si se ta hlavní hrdinka smrti ptá: si gay? a brad pitt: ne nejsem gay. a ona tak kdo si? :D jak smrt může říct, že není nebo je gay..? taky je to trochu smutne v tom, že ta claire se vlastně zamilovala do smrti a ne do toho Joea..oni se rozejdou a taťulín nikde.. ()

Wooke

Brad zahral smrť tak vtipne, skvelo a desivo zároveň, že by som mu to všetko aj uveril. Claire bola taká krásna, že aj na kilometer by som jej asi neodolal. Anthony zas taký skvelý, že to už snáď ani netreba spomínať. Ale kto by povedal, že sa smrť zamiluje a ukáže aj ľudskú tvár? ()

MickeyH.

Velmi sliný a skvěle zahraný snímek! Je tam tolik myšlenek a situací na zamyšlení, že si to snad budu muset pustit brzy ještě jednou. Rozhodně doporučuji! ()

bezslipov007

Film o smrti v podaní Brada Pitta, no paradoxne viac o živote, s nádhernými dialógmi, atmosférou a vynikajúcou hudbou Thomasa Newmana. Toto je film, o ktorom rozmýšľate aj po skončení titulkov a také filmy mám rád. ()

Brano

Umelecký natočená romantická dráma o tom, ako sa blíži koniec jedného milionára, po ktorého si príde samotná smrť a práve ta sa zamiluje do jeho dcéry. Výborné prepracovaný scenár, kedy niektoré scény diváka nútia sa zamýšľať. Dej nie je nijak komplikovaný, ktorému v určitých momentoch nechýba napätie a emócie. Veľmi sa mi páčila zvuková stránka a najviac by som vyzdvihol excelentné herecké výkony a to najmä Hopkinsa, Pitta a Forlani. Čo by som filmu vyčítal je jeho samotná dĺžka a dosť neznesiteľný a naťahovaný záver, kedy sa hlavné postavy lúčia mi iba kazil celkový dojem. Až príliš to bolo zdĺhavé, no i aj tak hodnotím tento film ako nadpriemerný s veľmi originálnym námetom. ()

PAVLIS

Úvod byl hodně slibný. Libila se mi atmosféra daná pomalým vyprávěním, nádherná Claire Forlani, kterou budu z hlavy pár dnů dostávat a těšil jsem se, jaké lahůdky si tvůrci vymyslí ze světa Smrti. Bohužel jak dál běžel čas, příběh se pouze rozmělnil do podivné červené knihovny pro holky. Tolikrát jsem snad slovo "miluji tě" ještě v žádném filmu neslyšel. A na rozvíjení fantasy složky filmu tvůrci úplně rezignovali, jen ztráceli čas s úplně zbytečnou obchodní částí příběhu. Takže škoda promrhaného potenciálu. Doporučuju k vidění pouze ženám. ()

kslaww

Krásně napsané, Hopkins a především Pitt zahráli skvostně+ navíc krásná Claire Forlani....kdo by se nechtěl zamilovat do smrti? ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster