Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

darazoda

davam styri hviezdicky. film ma velmi dobru myslienku, hoci prilis prilis dlhy. perfektny anthony hopkins aj brad pitt. pri claire forlani som mala niekedy pocit, ze sama nevie co chce v tom filme a nic jej nedochadza. ale inak film stoji za pozretie. sama neviem ci by som chcela vediet kedy zomriem.. ()

Ajvo69

Nápad určitě zajímavý. Pittovi opravdu věřím, že je "smrťák". Nejhorší na filmu jsou místy zdlouhavé a nic neřešící dialogy. Ale i tak je to podle mě nadprůměrný film. Vyjadřovat se o hereckém umění Anthony Hopkinse je zbytečné... ()

karras

Tenhle film je z jeden mých oblíbených. Ne jen pro sexy Brada Pitta, ale hlavně pro supr myšlenku a úžasného Hopkinse, u kterého je velice osvěžující nevidět ho v roli nějakého šílence. Slečna Forlani není moje oblíbenkyně, snad pro její obličej, nebo vystupování, já nevím, ale je asi jediná, která mi tam vadí. Jinak krásný film se super soundtrackem a výborným špatným koncem, přesně tak, jak to mám ráda. Kromě té ošklivé ženské tomu nemám co vytknout. ()

jayjay11

Anthony Hopkins dal tomu filmu čo potreboval a Pitt ubral preto len tri hviezdy :-(. (Podotýkam som voči Bradovi zaujatý). No v celku bol film klasickou rozprávkou s pochmúrnou atmosférou, ale film je tak na jedno maximálne dve pozretia. 60% ()

dienle

Mám ráda filmy tohoto typu tvořící v podstatě z ničeho velmi neobyčejný, impozantní příběh. Co je tady vytýkáno, zbytečné protahování scén bez dialogů (záběry pohledů z očí do očí) a celková délka snímku, bych rozhodně nehodnotila jako zápornou stránku filmu. Podle mého "tiché scény" v tomto případě rozhodně nejsou na škodu. Obohacují film o momenty příjemného napětí, dávají prostor divákově fantazii a nádherné hudbě Thomase Newmana. Bradův "pohled smrti" většinou zamrazí a vynutí si pro danou chvíli potřebnou tajemnou atmosféru a respekt. Claiřin výmluvný výraz jakoby přesně odrážel to, co se v ní odehrává. Hopkins je dokonalý jako vždy, jeho charizma je skoro hmatatelné. Co se minutáže týká, řekla bych, že každý střih navíc by filmu jen uškodil. ()

domchacha

Scéna, kdy Joe alias Smrt poprvé pozná krásu prvního milování... Spatřujeme dospělého muže, který je zároveň po okraj plný čistoty a nejistoty právě tak jako dítě, které se teprve učí poznávat svět. Letmé dotyky, roztomilá zmatenost a procítěnost ve spojení s nádhernou skladbou Thomase Newmana rozhodně zapůsobí. Pitt zahrál roli nad očekávání, každý detail, pohled či gesto působí velmi důvěryhodně. Stejně tak na mě oslovil zajímavý námět a na samém vrcholu se blýská doprovodná hudba. Za sebe dávám bez váhání 5 hvězd ()

lajkee

Pokojne dám 5*, je to nádherný film, smrť sa zaľúbi, je to také absurdné, no uznajte, ale inak to v príbehu funguje. Sú tu viaceré silne emotívne chvíle, hlavne vďaka ktorým som dal 5*. Film "má ducha". Keď sa proste zadívate a veľmi nerozmýšľate nad scenárom. Záver mohol byť omnoho lepšie spracovaný, mal som predstavu naozaj veľkolepejšieho záveru, ale čo už. I tak to nie ej zlé... Dĺžka vôbec nevadí :) ()

Matejus

Pre mňa je tento film jednoducho najväčšou inšpiračnou bombou a je mi ľúto že nedokážem slovami opísať prečo. Tá záverečná scéna dialógu a lúčenia sa bola natiahnutá a trochu ma to rozhodilo, do pekla čo to tak dlho trvá, ale film mi to vôbec nepokazilo. Videl som to nespočetne veľakrát a stále s radosťou a zamyslením sledujem úžasné scény, flirtovanie joea v kaviarni, rozprávania Williama o manželkiných "cold lamb sandwiches", prvá ochutnávka "peanut butter" pána blacka a mnoho ďalších. Nádherné zobrazený úvodný strach zo smrti a následné prijatie tejto skutočnosti veľkého Williama Parisha a zároveň aj veľkého herca. Mladá krv v podobe Pitta mu prišla šliapnuť na krk. A popritom mu zviesť jeho nádhernú dcéru. Ani som netušil, že taká pekná herečka existuje.(99%) ()

JokerJosh

Moc pěkný film. Normálně tohle není typ filmu na který koukám ale lákalo mě vidět smrt v podání mladíka který se snaží pochopit lidské city. Pěkné herecké výkony a celkově dobré obsazení rolí. Pěkná atmosféra. Krásná hudba. Ani jsem si nevšimle dlouhé stopáže filmu. ()

Korra

Viděno dvakrát - poprvé v coby adolescent, podruhé nedávno, Poprvé jsem si myslela, že tomu nerozumím, podruhé, že je to hrozná kravina s nesympatickými postavami, Bylo mi líto starší sestry, která ať se snažila jak chtěla, byla otcem odmítána, protože prostě nebyla tak krásná a přesladká jako mladší sestra. Jinak romance byla o ničem, a nějakého vývoje vztahu mezi Smrtkou a Parrishem jsem si při nejlepší vůli nevšimla. ()

CarlaBrunn

Jednou, maximalne dvoma hviezdami hodnotim tu kategoriu filmov, ktore malokedy dopozeram dokonca. Nuda, nuda, prilis pomale, roztahane, bez hlbsieho zmyslu. Vydrzala som to sledovat az nieco vyse hodiny, chcela som fllmu dat sancu, no pocity sa nemenili. Brad Pitt tiez nic moc a prave u neho som zvyknuta na viac akcie. ()

borboleta

Asi se ze mě stává cynik, ale pohádka, která se táhne stejně dlouze, jako odpolední vyučování a která nám má vysvětlit, že nejdůležitější na světě je milovat, mě jen tak snadno neoslní. ()

m62

Napriek svojej dĺžke a "pomalosti" dokáže upútať a udržať pozornosť. Skvelá atmosféra, skvelí herci. Mnohí kritizujú Pitta za topornosť, ale práve to sa podľa mňa hodí k Smrti, ktorá spoznáva život v ľudskom tele. Piatej hviezdičke u mňa zabránila na môj vkus trocha prehnaná sentimentálnosť v niektorých momentoch. ()

sedmdevet

Nádhera, která mě dostala njen pro výborný scenář,ale i protože že Pitt tadykraluje svou nepsatelnou neviností a přesto je příšerně nebetyčný, stejně jako malé dítě. A najednou je v něm tolik energie a paki znovu ten úžas, originalita příběhu z něj u mě udělala srdcovku, navíc pozorovat zrovna je dva - A.Hopkinse a B.Pitta - vedle sebe a bavit se tím nikdy se neokoukatelným britským humorm, který tam uměl prostoupit, je prostě rarita. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster