Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

the_bitch

Jednoducho romantika. Fantasy mysteriózno romantická kombinácia v podaní mladučkého Brada Pitta, starého "harcovníka" Hopkinsa a krásnej Claire Forlani zaujme, niektorých rozplače, a príbehom zostane dlho v hlave, miestami aj v srdci. Vyzdvihujem atmosféru, a akúsi záhadnosť celého filmu, a samozrejme hudbu. 5* ()

yamk5

Výborný film na partnerský večer, chlap si schrupne, baba sa nadchne a na "afterku" budu obidvaja správne prichystaní. ()

beckham-

I přes svoji délku jsem byl neustále ve střehu a hltal, co bude dál. (i když se konec tak nějak dal předpovídat) A.Hopkins na jedničku a z Brada mám divný mrazivý pocit po celém těle. ()

Koprska

Tenhle film je pro mě sametový.. Neumím to asi jinak popsat.. Ono mě to totiž tak nenásilně pohladí.. Mám ráda ten pocit smíření. Herecké obsazení v jistém bodě považuji za absurdní, ale zároveň geniální... Životní moudra také přidávají, vše podtrženo nevtíravou hudbou, která ke konci graduje a neskutečně blahodárně uspokojuje můj citlivý sluchovod.. Co bych vytkla je délka, co je moc, to je příliš a tohle se zvláště v pozdních večerních hodinách strávit prostě bez únavy nedá... A teď si teprve uvědomuji, odkud známe všichni song ,,Somewhere over the rainbow..." ()

ex.it

Že je v úplném závěru až příliš sentimentu? Že Pitt hraje toporně a divně? I kdyby! Mě to do filmu naprosto sedí a ráda si u něj znova ukápnu slzu. ()

Naki

Zajímavý nápad lehce zkažený vleklými scénami. Hopkinsovo charisma sálá z každého záběru a ani mi nedovolilo odejít na wc. Mladý Pitt taky nebyl na škodu a Forlani to celé podtrhla. Vážné téma vždy nadlehčila Joeova neohrabanost ve světě živých a Jeffrey Tambor, který v obleku vypadá naprosto komicky. Škoda jen toho konce, který byl hodně odfláknutý.. ()

zekkx

Tak za tu stopáž nemůžu dát plný počet, ikdyž bych strašně rád. Vlastně to byla jediná věc, která mi na filmu vadila. Jinak - naprosto jsem si užíval arogantní asociální koncert, který nám zahrál Brad Pitt, skvělého Anthonyho a překrásnou Claire, úžasný příběh a perfektní závěr. ()

fraktal

jako vždy nezapomenutelný Hopkins (ten si 100% dává pozor, by jeho filmy měly duši), rozkošná Forlani. Ale závěrečná scéna.... to snad producenti museli autory ohrožovat zbraní, aby tohle dopustili - tak nechutnej (a naprosto proti logice celeho filmu jdoucí) přeslazenej happyend! ()

h4k

Tohle je prostě moje srdcovka a prakticky se můžu podepsat pod to, co tu napsal golfista. Výborný Hopkins, suprově toporná smrt ve světě živých a krásná Claire Forlaini. Omlouvám se, golfisto, že tě vlastně skoro cituji :) Dlouhá stopáž mi nijak nevadila, protože každá sekunda má své kouzlo. ()

joker30

Krásny dlhý film, nedal by som z neho prec ani minutku. Pompezne finale. Charizmaticki a podmanivi herci. ***** :) 93% ()

cerbygerby

Tak až po dlouhé době jsem se dostal k tomuto filmu.. Začátek filmu vypovídal o tom že to bude nějaká slaďárna o tom jak pohledný mladík zblázní dcerku bohatého tatíka, ale potom co oba vyjdou z báru se vše mění na vcelku zajímavé drama, které člověka nutí dokoukat až do konce a čekat jak se tato smrt vyřeší...mladý Brad Pitt a Claire Forlani se k sobě dobře hodili, Hopkins zahrál standard, takže celkem dobrá záležitost - 4* a 75% ()

Ihuj

Film je taková esence naivní devedasátkové poetiky. Pitt sympaticky mění polohy podle toho, s kým zrovna jedná. Citlivě pojaté vztahy Hopkinse, jeho starší dcery a zetě. Kvalitní práce s hudbou a několik vtipných scén. Tři hodiny rychle utečou. ()

Torpid

Film je neuvěřitelně a nesmyslně dlouhý. Oceňuju, že v první polovině jsou fajn lehce napsané dialogy, které umožňují především Hopkinsovi excelovat. Druhá polovina je ale úkaz, který se jen tak nevidí. Na mistrovství světa v natahování děje - neděje, by se umístnila určitě na bedně. Zároveň mě v 30 minutovém závěru Newman usmyčcoval svojí hudbou do nepříjemného bezvědomí. A Pitt je tady tak trochu za krásného ztopořeného panáka. ()

Stíba

Zvláštní film, který se mi těžko hodnotí ale jedinečné charisma mu rozhodně nechybí. Co se mi ale hodnotí naprosto lehce je Claire Forlani, která je pro mě v tomto filmu jednou z vůbec nejpůvabnějších hereček filmového plátna. ()

Plechpetr

Celkově se mě film líbil. Jenže... Pitt možná roli smrti trošku divně zahrál. Asi bych to udělal kapku jinak. Jeho tvář se mě prostě nehodila ani nelíbila. Hopkins parádní. Finále super! ()

AloeB

Vcelku jednoduchý, ale krásný film se zajímavou myšlenkou kde smrt v podaní Brada Pitta vstupuje do života mediálního magnáta aby se mu stal průvodcem v cestě na onen svět. Divák má možnost se zaujetím sledovat střet entity nepojmenované moci se zcela banálním životem lidí, které předtím nepoznal a kteří jej začali zajímat. A přesto že je čím dál více svazován lidskými vztahy, jednou odejít musí a obětovat vše, co za dobu svého pobytu mezi lidmi prožil, aby mohl přejít možnost je působivé a dojemné, přestože je to vyjádřeno v na můj vkus vcelku dlouhém závěru. Ale ani to neubírá filmu na jeho kráse a výjimečnosti. ()

ViktorS

Tomuto filmu som nikdy moc nerozumel, pretože som videl vždy iba koniec (tú oslavu). Až včera som si ho konečne celý pozrel, od začiatku do konca. A musím povedať, že je to fakt úžasný film. To ako samotná smrť, čiže Joe Black, navštívi Williama a to ako sa stále drží pri ňom aby ho lepšie spolu s jeho rodinou spoznala sa mi fakt páčilo. Celkovo, ako smrť s pomocou Williama spoznávala aký je vlastne život ľudí bolo fakt zaujímavé. Tento film patrí k tým, ktoré si vždy rád pozriem. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster