Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Příběh o domácím násilí a nepředvídatelné lásce dvou žen, které se setkávají náhodou. Zamilují se do sebe, ale jejich lásce není přáno… (High Level Pictures)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Já bych tomuhle filmu dal 40%.Dobrá kamera, dobré herecké výkony, zajímavý příběh se zajímavou myšlenkou, aby ženy bojovali proti domácímu násilí,  když jej na  nich partner páchá, i lesbická láska  byla překvapivá.Rozhodně je dobře, že tento film vznikl.Něco takového tu ještě nebylo, za mě je mínus v tom, že je tu spousta známých herců a měli tak málo prostoru.Célé je to postaveno na nepříliš známých hercích, kteří sice to hrají přesvědčivě a dobře, ale postupem času už to nudí. Ale určitě dobrý začátek, je to první film režisérky a myslím si, že ji čeká velká budoucnost. ()

kdosi 

všechny recenze uživatele

Hvězdičky jsou zčásti vyrovnávací, nějaké vady zejména pokud jde o scénář a některé herecké výkony (netýká se dvou hlavních protagonistek) by se našly a product placement je pro mě stále nesnesitelnou produkční zkratkou, nicméně žádným odpadem ten film není. Seriózní námět, obstojně natočený, soundtrack povedený. Kontrast tělesného spojení vynuceného a dobrovolného je zde ukázán tak jasně, že by se v tom snad dokázal zorientovat i leckterý soudní znalec. O budoucnosti režisérky mám vzhledem k avizovaným projektům trochu pochyby, ale třeba je rozptýlí. Kernová je myslím docela talentovaná, snad jí ještě uvidíme a uslyšíme. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Za mě debut na výbornou. Nikoho z ústřední trojice jsem neznal, a i když film nedopadne dobře, nechá jasnou pozitivní stopu. Aneta Kernová je tu moc hezká, ale přesto je ošklivým káčátkem v porovnání s nádhernou labutí Hany Drozdové. Asi by se zlobila, kdybych jí označil za českou Kristýnu Pelákovou, a tak raději napíšu, že je mnohem hezčí! Ačkoliv se to tváří jako výchovný film varovně tyčící prst, já v tom odhalil moc pěkné intimní drama dvou žen. ()

Prubner 

všechny recenze uživatele

Neuměle napsaný, natočený a většinou i zahraný příběh o domácím násilí, i když stojí o malý stupínek výš, než vyloženě amatérská tvorba. Samozřejmostí je předimenzovaný PP. Prostě takový nepovedený začátečnický pokus. Dvě hlavní herečky ovšem působí vcelku přirozeně a sympaticky a zasloužily by si lepší příležitost. ()

Alden_Larson 

všechny recenze uživatele

Psát o tomto filmu bude těžké, protože se zabývá tak choulostivým tématem. Děj filmu není špatný, má zajímavý průbeh, a líbil se mi jeho konec. Ale na druhou stranu to je velmi špatně zpracovaný příběh, hlavně proto, že v něm není ani špetka subtextu, od záčátku do konce vám na rovinu říká, co se děje a proč, a divák tím pádem nad filmem nemusí vůbec přemýšlet, kvůli čemuž je film velmi nudný. Přijde mi, že musím podotknout, že souhlasím s myšlenkou filmu, jenom si myslím, že mi jí film nemusel doslova vtírat do obličeje. Postavy jsou jednostranné, žádná se nijak nevyvine, což je chyba, protože domácí násilníci nikdy nejsou jednostranní lidé a jejich oběti také ne. Protagonistky mezi sebou nemají téměř žádnou chemii, takže mi jejich vztah přišel hrozně dutý. Herecké výkony nebyly zrovna skvělé, ale špatnými bych je taky nenazval. Prezentace byla hrozně nevýrazná a hudba byla místy velmi kýčovitá. 3/10 ()

Zajímavosti (1)

  • Film byl natočen podle skutečných příběhů. (SONY_)

Reklama

Reklama