The Pirate Movie

Muzikál / Dobrodružný / Komedie / Romantický

Austrálie, 1982, 105 min

Ken Annakin

William S. Gilbert (divadelní hra), Trevor Farrant

Film, který neví, čím chce být. Je to muzikál? Nebo komedie? Možná parodie a některé chvilky připomínají grotesku. Každopádně u některých podařených vtípků jsem se zasmál víc ne dost. Pár nápadů by tu bylo. A celkem je to zábavné. A hlavně Kristy McNichol.(17.4.2018)

• Stegr

Zlaté maliny 1982 - 3x - Nejhorší režie (Ken Annakin), Nejhorší píseň, Nejhorší soundtrack...(2.11.2008)

• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1983 : VÍŤAZ (3) : Najhoršia réžia - Ken Annakin, Najhoršia pieseň - "Pumpin' And Blowin'", Najhoršia hudba - Kit Hain, NOMINÁCIE (+6) : Najhorší film, Najhorší herec - Christopher Atkins, Najhoršia herečka - Kristy McNichol, Najhorší herec VR - Ted Hamilton, Najhorší scenár - Trevor Farrant, Najhoršia pieseň - "Happy Endings".(14.2.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,983,086Tržby Celosvetovo $8,800,000(26.1.2010)

Áno, je to hlúpe a naivné no svojim spôsobom roztomilo čarovné :D (svetelný meč a šermujúci Arab rulez) 55%(11.3.2009)