poster

Oko ve zdi

 • anglický

  Eye in the Wall

Thriller

Česko / Slovensko, 2009, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  **

  Československá spolupráce a pokus natočit ponurý thriller nedopadl moc slavně a to ani přesto, že do hlavních rolí byly vybrány známé tváře. Jenže ani Roden, Prochnow či Flemmingová nedokázali pozvednout úroveň dost slabého a hlavně snadno prokouknutého scénáře. Místy se sice podařilo natočit ponurou atmosféru, ale to bylo jen pár krátkých záblesků, jinak příběh doslova uspává a po čase začne hrozivě nudit. Jsem opravdu zklamán, že to takhle dopadlo, ale nemůžu dát ani průměrné hodnocení, protože jsem u toho málem usnul. Možná kdyby si to v té koupelce alespoň rozdali…40%(16.12.2013)

 • Heroine
  *

  Já nevím za co, asi za snahu. Snahu natočit český thriller, což je samo o sobě blbost. Nebo snahu zahraničních filmařů, natočit dobrý koprodukční film s čechama... Nejsou to ani tak špatní herci, špatná kamera nebo světlo, což bývá obvykle největší problém českých filmů. Tentokrát je to silně pokulhávající logika, na které se ale snaží příběh zakládat. Je to nepochopitelné, nelogické, snadno prohlédnutelné, nudné a mírně nechutné, a hlavně se film sám celkově přecenil.(28.12.2011)

 • lennyd
  *

  Mladá milenecká dvojice se oddává svým hrátkám kde může. Tentokrát místo vybrala ona. Jde o starý opuštěný dům, daleko od civilizace. Jenže v domě nejsou sami - ve chvíli kdy se spolu přemístí do koupelny, někdo je v ní zamkne a začne se bavit jejich zoufalstvím. Je to náhoda, nebo má vše hlubší souvislosti? ... Ehm ehm - kdyby tak člověk mohl hodnotit jen na základě textu distributora a vlastním představám, tak by hodnocení některých filmů vypadalo o hodně jinak. A tento je zářným příkladem - herecké obsazení i námět působí hodně zajímavě, a tak jsem se docela těšil. I prvních 15-20 minut vypadalo docela slibně. Jenže pak se to všechno nějak zvrtlo, a jsem na sebe docela pyšný, že jsem dokázal film dokoukat až do konce. Moc se mi nelíbí, když autoři dělají z diváka blbce - po vzoru "Chytrému napověz, hloupého trkni", musí být vše vysvětleno do poslední podrobnosti (co kdyby to náhodou někdo nepochopil). Ach jo, lituju Karla Rodena že se musel upsat něčemu takovému...(20.4.2012)

 • GILLWANDER
  *

  Na tento film sme išli spolu so školou a neviem kto, ale asi učiteľský zbor ho vybral. Neviem čo mám napísať, v roku vydania tohto filmu ma to nebavilo a nuda si ma doberala a dnes mi to prišlo veľmi skľučujúco natočené a absurdné. Réžia je totálne úbohá a film je nelogicky usporiadaný. Roden nestačí, herec takého formátu len blbo prizerá na vlastnú hereckú popravu. Film, v ktorom nič nefunguje a kto silou mocou hľadá niečo, čo by v ňom fungovalo tak ma IQ húpacieho koníka. Čiže dosť veľké...10%(22.10.2014)

 • RedHot
  *

  Reaguju stejnými slovy, jako když jsme se ve škole učili o vzniku Evropské Unie. "Nápad jistě dobrý. Výsledky nebyly dobré." Tehdy mě poslali za dveře. --- Dva lidé jsou uvězněni v koupelně, kolem někdo chodí, pozoruje je škvírami ve zdi a zjevně nejeví nejmenší chuť pustit je ven. Do toho občas vypadne proud a začíná být pozdě... Napínavé, viďte? To by se ale muselo lépe vyřešit obsazení (Valentová je ta nejprkennější herečka ze všech), dialogy (něco strašlivého), jejich načasování (Venku prší. Jsem těhotná.) a snové sekvence (snažilo se to být světové po vzoru Kubricka, je to ale jen rozpačité). Jednoznačný neúspěch.(4.11.2011)

 • - Film sa nakrúcal na viacerých miestach v Českej republike - v Zlíne, Prahe, na Orlickej priehrade, ale aj na ďalších lokáciách. (rudeboy)

 • - Práva na film koupilo před několika lety studio Universal Pictures pro slavného režiséra Alfreda Hitchcocka. Ten už ale práci na filmu nestihl. (Mr.Dogman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace