Boba Fett (Temuera Morrison) uděluje audienci. (Disney+)

Matt_D_

Tímto audiovizuálním počinem si celé Star Wars zatlouklo jen další hřebík do rakve (ne že by jich tam bylo málo). Umělé a nedotažené masky. Příběh ještě ani pořádně nezačal a už se rozhodl odletět na dovolenou do jiné galaxie. Zbytečně dlouhé "prázdné" scény, které naposledy fungovaly v socialistickém seriálu Malý pitaval z velkého města. Nesmysly typu: "Velkej zločineckej bos jde do města téměř neozbrojen (počítaje i dvě umělá zelená prasata s mečíky)" apod. Jako pozitivum bych hodnotil kameru, za kterou dávám jednu hvězdu. Doufejme, že příští díl bude lepší... ()

zborja

Hodnocení dám až po všech epizodách. Po prvním dílu jsem spíš zklamaný. Těšil jsem se na Bobu, protože je Mandalorian a celou Mando kulturu mám v rámci SW nejraději. Jeho nástup po boku Mandaloriana byl prostě Síla, vždyť helmice imperiálů louskal tuskenksou holí jako ořechy. A ten jeho výraz..., zkrátka ona scéna a další s ním v rámci Mandaloriana následující, mě natolik nabudily, že jsem čekal něco podobného hned od začátku. A to nejsem vyloženě milovník akce. Že by si někdo, kdo to téměř natřel samotnému Vaderovi neporadil s partou pouštních ninja? Třeba by proti nim byla ona hůl účinější, než ostatní vybavení. Tak snad příště. Historie malého Boby po Geonosis je nastíněna v Clone wars, tak je alespoň zřejmné, kde přišel k jizvám, černé tunice a zejména té holi. A pokud nějaký Bůh Humoru z předaleké galaxie nevypustí dalšího pouštního Krakena, tak by to mohlo dopadnout celkově dobře. Kdyby byl aspoň tak děsivý, jako Pavoučí obr z Manda, ale bohužel. Ať tento seriál provází Síla a na konci bude možné říct, že i toto byla Cesta. ()

starkiller1

Nemohl jsem si nevšimnou, že polovina lidí si stěžuje na efekty a upřímně to nechápu. No dobře dějově to není nic moc, ale vizuálně to je úplný strop. Podle mě by se spíš Netflix měl zamyslet nad tím co dělá špatně a né disney, který do svých seriálů investuje stejné peníze jako streamovací gigant s tím rozdílem, že tady je to vidět. A ještě k tomu ději, není to jako katastrofa, ale je zkrátka takový jednoduchý. Na závěr bych tento seriál doporučil všem, co mají rádi kvalitnější seriály než jsou na netflixu (tím myslím převážně vizuálně ) ()

Kchamobrasko

Začátek byl celkem fajn. To jak se Boba dostal ze Sarlaca bylo celkem uspokojiví, odvlečení tuskeny bylo taky fajn. Následný přesun do současnosti a příjímání darů od občanů a starosty byla nuda. Návštěva kantýny byla taky fajn a to i pokus o vraždu Boby Fett. No zkrátka úplný průměr a na další díly mě to moc nenatěšilo. 5/10 ()