Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Missy Chandlerová hraje ve školním fotbalovém týmu, který se chystá na turnaj. To ještě netuší, že se ho nebude moci zúčastnit. Dívka tají už půl roku bolesti v koleně, ale po prudším pohybu a následném zranění je návštěva lékaře neodkladná. Důkladná vyšetření prokážou zhoubný nádor a nutnou amputaci nohy. Rodiče jsou Missy velkou oporou a snaží se situaci zvládat. To však není vůbec jednoduché. Po operaci se Missy učí znovu chodit, podstupuje chemoterapii a pomalu se vrací zpět do života. Léčení pokračuje a Chandlerovi se ocitají finančně na dně _ hrozí jim, že kvůli hypotéce přijdou i o dům. To vyřeší starší dcera, která se k nim přistěhuje i s manželem, platí nájem a všichni se těší z narození jejího dítěte. U Missy se však objeví metastázy v plicích a operace už nepřichází v úvahu. Nadace Velké přání alespoň splní Missy její touhu navštívit Bílý dům a setkat se s prezidentem Clintonem... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Viděno kdysi a v hrozné kvalitě, ale pamatuji, že mě to dojalo, chytlo za srdce a moc se mi to líbilo. Škoda že film v nynější době nemůžu nikde sehnat. Anna Chlumsky skvělý výkon. ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Mohol to byť pekný film, ale bol príliš predvídateľný. Scenár kričal, že bol vyrobený pre televíziu. Film mohol byť inšpiráciou skutočneho príbehu, ale v niektorých momentoch sa mi zdalo, že až príliš veľa udalostí sa spojili len kvôli ich dramatickému účinku, a príšlo mi to nereálne. 4/10 ()

Reklama

Reklama